XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 628 utakmica za dan
Subota, 24 Oktobar 2020

Fudbal

24.10.2020 14:30 Sloga (K) 1 : 1 Železničar (P)
24.10.2020 14:30 Radnički (SM) 1 : 1 GFK Jagodina
24.10.2020 17:00 Velež 1 : 1 Željezničar
24.10.2020 14:30 Olimpik 3 : 0 Zrinjski
24.10.2020 14:30 Tuzla City 1 : 1 Široki Brijeg
24.10.2020 14:30 Slavija 1 : 1 Sloga
24.10.2020 14:30 Rudar Prijedor 2 : 0 Kozara
24.10.2020 14:30 Sloboda 2 : 0 Podrinje
24.10.2020 14:30 Željezničar 2 : 1 Ljubić
24.10.2020 14:30 Sutjeska 2 : 0 Jedinstvo
24.10.2020 14:30 Zvijezda 09 2 : 2 Borac
24.10.2020 14:30 Modriča 1 : 1 Leotar
24.10.2020 14:30 Drina 1 : 1 Tekstilac
24.10.2020 14:00 1. Maj Ruma 1 : 1 Vojvodina 1928
24.10.2020 14:00 OFK Stari Grad 4 : 0 Kozara
24.10.2020 14:00 Omladinac 0 : 0 Radnički 1912
24.10.2020 14:00 OFK Vršac 1 : 1 Jedinstvo (SP)
24.10.2020 14:00 Bačka 1901 2 : 1 Bečej 1918
24.10.2020 14:00 Hajduk 1912 1 : 1 Radnički (Zr)
24.10.2020 14:00 Sloga (Č) 1 : 0 Mladost (NS)
24.10.2020 14:00 Sloboda 0 : 3 Tisa
24.10.2020 13:30 Šumadija (A) 1 : 2 Jedinstvo
24.10.2020 13:30 Mačva 1929 3 : 1 Smederevo 1924
24.10.2020 13:30 Gruža 1 : 2 Bane 1931
24.10.2020 13:30 Jošanica 0 : 0 Takovo
24.10.2020 13:30 Sloga (P) 4 : 0 Tutin
24.10.2020 13:30 Trepča 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
24.10.2020 13:30 Mladi radnik 1926 1 : 0 GFK Sloboda
24.10.2020 13:30 Mladenovac 0 : 1 Sinđelić
24.10.2020 13:30 Studenski grad 7 : 2 Lokomotiva
24.10.2020 13:30 Radnički (NB) 1 : 0 Brodarac
24.10.2020 14:00 Moravac Orion 0 : 2 Jedinstvo (P)
24.10.2020 14:00 SFK Morava 1 : 3 Trstenik PPT
24.10.2020 14:00 OFK Topličanin 1 : 1 Pčinja
24.10.2020 13:30 Borac 2 : 7 Novi Pazar 1928
24.10.2020 13:30 Đerdap 1 : 1 Zvižd
24.10.2020 13:30 Sloga (B) 4 : 2 VGSK
24.10.2020 13:30 Sloga (BB) 3 : 2 Jedinstvo Putevi
24.10.2020 13:30 Crnokosa 0 : 1 FAP
24.10.2020 13:30 Sevojno 6 : 0 Parmenac
24.10.2020 13:30 Drina 1 : 0 OFK Divci
24.10.2020 13:30 Jedinstvo Vladimirci 1924 3 : 0 Mladost (DD)
24.10.2020 13:30 Mladost (Dr) 0 : 0 Ribnica
24.10.2020 14:00 Obilić 2 : 0 Vojvodina (T)
24.10.2020 14:00 OFK Vrbas 2 : 1 Bajša
24.10.2020 14:00 Crvenka 1 : 1 Hercegovac
24.10.2020 14:00 Srbobran 3 : 2 Njegoš
24.10.2020 14:00 Radnički (S) 0 : 2 Mladost (T)
24.10.2020 14:00 ČSK Pivara 0 : 1 Krila Krajine
24.10.2020 14:00 Mladost APA 1 : 1 Tekstilac
24.10.2020 14:00 Jedinstvo (NB) 0 : 2 OFK Kikinda 1909
24.10.2020 14:00 Proleter 2 : 1 Omladinac FAM
24.10.2020 14:00 Krajina 1 : 1 Jedinstvo (V)
24.10.2020 14:00 Jedinstvo (BK) 4 : 0 Begej
24.10.2020 14:00 Budućnost 1 : 0 Radnički (K)
24.10.2020 14:00 Podrinje 1 : 2 Jedinstvo
24.10.2020 14:00 Mladost 1 : 0 Crvena Zvezda
24.10.2020 14:00 Cement 3 : 0 Borac
24.10.2020 14:00 RFK Novi Sad 1921 3 : 0 Budućnost
24.10.2020 14:00 Radnički 2 : 0 Jadran
24.10.2020 14:00 Meševo 3 : 0 Jedinstvo 1936
24.10.2020 14:00 Morava 1918 4 : 0 Juhor
24.10.2020 14:00 Blagotin 1 : 1 Jastrebac
24.10.2020 14:00 Kopaonik 2 : 1 Jedinstvo (M)
24.10.2020 14:00 Đerdap 1 : 0 Bor 1919
24.10.2020 14:00 Polom 3 : 0 OFK Knjaz
24.10.2020 14:00 BSK 1 : 0 OFK 019
24.10.2020 13:00 Senjak 1 : 2 Balkanski
24.10.2020 14:00 OFK Kosanica 2 : 0 Svetlost
24.10.2020 14:00 Jedinstvo (B) 1 : 3 Jablanica
24.10.2020 14:00 Pusta Reka 1 : 0 Nebeski Andjeli
24.10.2020 14:00 Budućnost 4 : 1 Jedinstvo (G)
24.10.2020 13:30 Turbina 1 : 0 Komgrap
24.10.2020 13:30 Vinča 3 : 1 Vrčin
24.10.2020 13:30 Napredak 2 : 0 Šumadija
24.10.2020 13:30 Hajduk 3 : 0 Sloga
24.10.2020 13:30 Radnički 1946 5 : 3 Osnić
24.10.2020 13:30 Rudar Vrška Čuka 3 : 0 Trebič
24.10.2020 14:00 Gornji Stepoš 2 : 0 Vinogradar
24.10.2020 14:00 GFK Sloven 4 : 1 Rudar
24.10.2020 13:30 BAK 2 : 2 Dolina
24.10.2020 14:00 Tvrđava 2 : 3 Omladinac
24.10.2020 14:00 Polet 3 : 1 Maglić
24.10.2020 14:30 Radnički 1905 2 : 4 Proleter (RS)
24.10.2020 14:30 Tornjoš 0 : 0 Senta
24.10.2020 14:30 Napredak 2 : 1 AFK
24.10.2020 14:00 Delija 2 : 1 MSK
24.10.2020 Mladost 1948 0 : 2 Obilić
24.10.2020 13:00 Rakovica 8 : 0 Sinđelić 2012
24.10.2020 14:00 Umka 0 : 0 Postar 1930
24.10.2020 13:30 Mladost 2 : 0 Mladi borac
24.10.2020 13:30 Barajevo 1 : 0 Duboko
24.10.2020 13:30 SUF Dubona 3 : 3 Šumadija 1962
24.10.2020 14:00 Fruškogorski partizan 4 : 2 Fruškogorac
24.10.2020 14:00 OFK Futog 2 : 2 Veternik
24.10.2020 14:00 Omladinac 1 : 3 Šajkaš 1908
24.10.2020 14:00 Šarbanovac 2 : 0 Poreč
24.10.2020 14:00 BSK 0 : 1 Rudna Glava
24.10.2020 14:00 Krivelj 1 : 1 Nemetali
24.10.2020 14:00 Kolonija 3 : 0 Maršić
24.10.2020 14:00 Sloga (D) 2 : 0 21. oktobar
24.10.2020 14:30 Trgovački 2 : 0 Napredak Simićevo
24.10.2020 14:00 Borac 0 : 2 Mladost
24.10.2020 14:00 Doljevac 2 : 0 Radnički 1947
24.10.2020 14:00 Karađorđe 5 : 0 Granit
24.10.2020 14:00 Rudar 3 : 1 Mataruge
24.10.2020 14:00 Morava (KS) 1 : 5 Budućnost (Đ)
24.10.2020 14:30 OFK Osečina 3 : 2 Radnik
24.10.2020 14:30 OFK Jabučje 4 : 2 Iskra
24.10.2020 14:00 Ovčar 4 : 0 Rakova
24.10.2020 14:00 Zvezda 2 : 1 Željuša
24.10.2020 14:00 Napredak 0 : 4 Gnjilan
24.10.2020 14:30 Sinđelić 1 : 3 Drina
24.10.2020 15:00 Radnik 0 : 3 Rudar
24.10.2020 Polet 1980 1 : 0 Radnički
24.10.2020 Gračanica 4 : 3 Sitnica
24.10.2020 14:00 Jezero 1 : 0 Garevina
24.10.2020 14:00 14. Oktobar 3 : 0 Stari Trstenik
24.10.2020 14:00 Poljoprivrednik 2 : 2 Kamenorezac 76
24.10.2020 14:00 Venčani 1 : 3 Trešnjevica
24.10.2020 00:00 Feniks 1 : 1 Omladinac-Šumadinac (V)
24.10.2020 00:00 Karađorđe 2013 (Viš) 5 : 3 Mladost (R)
24.10.2020 14:00 Borac (NS) 4 : 1 Slanobarac
24.10.2020 14:00 Miletić 3 : 0 Čenej
24.10.2020 14:30 Žitkovica 2 : 0 Batovac
24.10.2020 16:00 Šećeranac Ada 2 : 1 BUSK
24.10.2020 13:30 Boka Seniors 2 : 1 Lepušnica
24.10.2020 15:00 Siti Sport Klub : Avala 1939
24.10.2020 14:00 Mlada krila 3 : 1 Sloga Obrva
24.10.2020 14:00 Progorelica 4 : 0 Mladost 1981
24.10.2020 14:30 Jasenovac 1 : 0 Pobeda 1953
24.10.2020 14:00 Rudar (P) 2 : 1 15. Avgust 1950
24.10.2020 14:00 Beljanica 1 : 1 OFK Batinac
24.10.2020 14:00 Šumadija 1 : 4 Rudar (S)
24.10.2020 14:00 Mladost (D) 4 : 0 Kupinovac
24.10.2020 14:00 Crni Vrh 2 : 3 Šantarovac
24.10.2020 14:00 Sinđelić 1934 9 : 1 OFK Blagotin
24.10.2020 14:30 Ratkovac 9 : 0 Kalenić
24.10.2020 14:00 Radnički 0 : 0 Lemind 1953
24.10.2020 14:00 Mladost (DL) 1 : 2 Badince
24.10.2020 14:00 Jedinstvo 0 : 2 Crvena zvezda
24.10.2020 14:00 Škriljac 3 : 1 Polet (V)
24.10.2020 14:30 Horgoš 1911 4 : 0 Graničar
24.10.2020 12:30 Petlić SD 026 3 : 1 Omladinac
24.10.2020 14:30 Vožd 2020 2 : 1 Badljevica
24.10.2020 14:30 Kolarac 0 : 0 Lunjevac
24.10.2020 14:30 Godomin 0 : 0 Proleter 1947
24.10.2020 14:00 Mladost 0 : 0 Sloboda
24.10.2020 14:00 Borac 1 : 1 Nišavac
24.10.2020 14:30 Jevremovac 2 : 2 Vlašić
24.10.2020 14:30 Pričinović 4 : 3 OFK Letnjikovac 1983
24.10.2020 15:30 Semedraž : FC Stella Rossa
24.10.2020 15:30 Jablanica : Šilopaj
24.10.2020 15:30 Omladinac : Velereč 94
24.10.2020 15:30 Takovski Ustanak : Šumadija
24.10.2020 15:30 Lunjevica : Majdan
24.10.2020 14:00 Zmajevac 2 : 0 Pepeljevac 1947
24.10.2020 14:00 Borac 7 : 1 Čarapan
24.10.2020 14:00 Budućnost 1 : 2 Partizan
24.10.2020 14:00 Milakovac 2018 1 : 1 Omladinac
24.10.2020 Planinac 7 : 0 27. Oktobar
24.10.2020 Sloga (K) 2 : 1 Vojvodina
24.10.2020 Car Uroš 1 : 0 Donji Petrovci
24.10.2020 Jedinstvo (K) 6 : 1 Borac (J)
24.10.2020 Sloga (S) 0 : 0 Fruškogorac
24.10.2020 Borac (S) 1 : 3 Graničar
24.10.2020 14:30 Brgule 1 : 3 Vukona
24.10.2020 14:30 Kolubara 5 : 1 Sloga
24.10.2020 14:30 Popovac 2 : 3 Radnik
24.10.2020 14:30 Jedinstvo 0 : 1 Omladinski
24.10.2020 14:30 Budućnost 2 : 1 Hajduk
24.10.2020 14:00 Trnava 2 : 0 Domaćin
24.10.2020 14:00 Belica 3 : 5 GFK Strelište
24.10.2020 14:30 Crni Vitez 2 : 2 Jedinstvo (S)
24.10.2020 14:30 Napredak 1927 1 : 3 Šapine
24.10.2020 13:30 Banatul 0 : 0 Vojvodina
24.10.2020 13:30 Mladost (VG) 5 : 1 Rapid
24.10.2020 13:30 Vladimirovac 3 : 1 Solunac
24.10.2020 13:30 Gaj 0 : 3 Janošik
24.10.2020 13:30 Naša Krajina 0 : 1 Dobrica
24.10.2020 15:00 Sloboda 0 : 0 Petka
24.10.2020 14:00 Mladi radnik 2 : 1 Strmovo
24.10.2020 14:00 Gornja Trnava 1938 1 : 2 Šumadinac 1949
24.10.2020 14:30 Radnik 6 : 1 Rudar 1947
24.10.2020 11:00 Melnica 1 : 2 Soko
24.10.2020 14:30 Omladinac 2 : 1 Burovac
24.10.2020 14:30 Vukan 3 : 4 Napredak
24.10.2020 14:30 Udarnik 2015 1 : 2 Dobrnje
24.10.2020 16:00 ŠFU Derbi 2016 : Radnik 2013
24.10.2020 14:30 Grivac 0 : 4 Kotlenik
24.10.2020 15:00 Bojić 3 : 0 Metlić
24.10.2020 15:00 POFK Metaloplastika 2006 5 : 1 Roma - Odžino selo
24.10.2020 15:00 Džemerovac 2020 1 : 1 Culjković
24.10.2020 14:30 Laznica 4 : 1 Selište
24.10.2020 14:30 Vrelo 1971 5 : 1 Mlava (R)
24.10.2020 14:30 Sloga (J) 2 : 4 Homoljac
24.10.2020 14:30 Zvezda 3 : 3 Osanica
24.10.2020 14:30 Vukovac 98 3 : 0 Best Sige
24.10.2020 Lepenica : Crvena zvezda
24.10.2020 00:00 Mladost 1 : 2 Šumadinac
24.10.2020 14:00 Planinac 9 : 1 Napredak
24.10.2020 14:00 Tulež 0 : 2 Ranilović 1970
24.10.2020 17:00 Lorient 0 : 1 Olympique Marseille
24.10.2020 21:00 PSG 4 : 0 Dijon
24.10.2020 15:30 Bayern 5 : 0 Eintracht Frankfurt
24.10.2020 18:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Schalke 04
24.10.2020 15:30 RB Leipzig 2 : 1 Hertha BSC
24.10.2020 15:30 Union Berlin 1 : 1 Freiburg
24.10.2020 15:30 Mainz 05 2 : 3 Borussia M'gladbach
24.10.2020 16:00 Fulham 1 : 2 Crystal Palace
24.10.2020 21:00 Liverpool 2 : 1 Sheffield United
24.10.2020 18:30 Manchester United 0 : 0 Chelsea
24.10.2020 13:30 West Ham United 1 : 1 Manchester City
24.10.2020 21:00 Atletico Madrid 2 : 0 Real Betis
24.10.2020 16:00 Barcelona 1 : 3 Real Madrid
24.10.2020 18:30 Osasuna 1 : 0 Athletic Club
24.10.2020 18:30 Sevilla 0 : 1 Eibar
24.10.2020 15:00 Atalanta 1 : 3 Sampdoria
24.10.2020 18:00 Genoa 0 : 2 Internazionale
24.10.2020 20:45 Lazio 2 : 1 Bologna
24.10.2020 14:00 Pobeda : Nišavac
24.10.2020 14:00 Sloboda : Mladost
24.10.2020 14:30 ŽFU Zvezda B 2018 9 : 1 Radnički 2012
24.10.2020 15:00 Jedinstvo 2014 3 : 1 Moskva
24.10.2020 14:30 ŽGFK Lavice Dubočica 3 : 2 Heroj Polet
24.10.2020 Kolibri : Morava
24.10.2020 Levač : Topličanin
24.10.2020 Rudar 1974 : Jagodina
24.10.2020 SUŽF Stol : Mašinac 2020
24.10.2020 11:00 OFK Beograd 5 : 2 Radnički (NB)
24.10.2020 13:00 Napredak 0 : 2 Vojvodina
24.10.2020 11:00 TSC 1 : 1 Radnički 1923
24.10.2020 13:00 Trayal 2 : 2 Crvena zvezda
24.10.2020 11:30 Voždovac 3 : 0 RFK Grafičar
24.10.2020 13:00 Rad 3 : 0 Spartak ŽK
24.10.2020 12:00 IMT 1 : 2 Mladost (L)
24.10.2020 09:30 Železničar 3 : 3 Radnički (SM)
24.10.2020 10:00 Vojvodina 2 : 0 Index
24.10.2020 10:00 Dinamo 1945 7 : 0 Radnički (NP)
24.10.2020 09:30 Inđija 4 : 0 Jedinstvo (V)
24.10.2020 10:00 Proleter (NS) 3 : 0 Petar Puača
24.10.2020 13:30 Šumadija 1903 : GFK Sloboda
24.10.2020 13:30 Šabac Sunrise 2 : 1 Novi Pazar
24.10.2020 11:00 Jedinstvo (P) 2 : 1 GFK Dubočica
24.10.2020 11:00 OFK Radnički 4 : 0 Radnik
24.10.2020 14:00 Real 3 : 0 Trstenik PPT
24.10.2020 13:30 Karađorđe 3 : 0 Sloboda
24.10.2020 13:30 Sloga 33 2 : 4 Zvižd
24.10.2020 13:30 Borac 1932 1 : 7 Mladi radnik 1926
24.10.2020 12:00 Petar Dobrnjac 1 : 2 Napredak
24.10.2020 13:30 Smederevo 1924 1 : 3 Jasenica 2017
24.10.2020 11:00 Kolubara 1 : 0 DIF
24.10.2020 11:00 BASK 4 : 0 BSK Borča
24.10.2020 12:00 Bežanija 1 : 0 OFK Žarkovo
24.10.2020 14:00 Radnički (NB) 3 : 4 Železnik 1930
24.10.2020 16:00 Brodarac 0 : 1 Sinđelić
24.10.2020 18:00 011 1 : 3 Lokomotiva
24.10.2020 11:00 Internacional B 3 : 0 Budućnost
24.10.2020 14:30 Balkan 4 : 1 Jedinstvo
24.10.2020 11:30 Boleč 2 : 2 Poštar 1930
24.10.2020 11:30 Rojkovac 4 : 1 Dunav
24.10.2020 12:00 Zvezdara : TEK Sloga
24.10.2020 Radnički 1923 : Mladost
24.10.2020 11:00 Korićani 3 : 1 Jedinstvo Putevi
24.10.2020 Takovo : Jošanica
24.10.2020 13:00 Sušica 1 : 0 Zlatibor
24.10.2020 09:00 IMT 0 : 1 Voždovac
24.10.2020 13:00 Kiker 0 : 0 Mačva
24.10.2020 10:00 Brodarac 1 : 2 Partizan
24.10.2020 15:00 Napredak 2 : 3 Vojvodina
24.10.2020 14:00 TSC 0 : 2 Zemun
24.10.2020 11:00 Apolon 4 4 : 1 Radnički (N)
24.10.2020 15:00 Rad 1 : 1 Spartak ŽK
24.10.2020 14:00 Teleoptik 0 : 1 Mladost (L)
24.10.2020 09:00 Kolubara 0 : 1 Ada
24.10.2020 10:00 BSK Borča 4 : 3 DIF
24.10.2020 09:00 OLE 0 : 4 Lokomotiva
24.10.2020 10:00 Voždovac 3 : 1 Sinđelić
24.10.2020 11:30 Železničar 1 : 1 Radnički (SM)
24.10.2020 11:00 Vojvodina 5 : 1 Index
24.10.2020 12:00 Dinamo 1945 2 : 2 Radnički (NP)
24.10.2020 11:30 Inđija 1 : 2 OFK Vršac
24.10.2020 09:00 Radnički (Zr) 2 : 0 Proleter 2006
24.10.2020 12:00 Proleter (NS) 1 : 1 Petar Puača
24.10.2020 13:30 Apolon 2018 1 : 0 Šumadija (A)
24.10.2020 13:30 Šumadija 1903 : GFK Sloboda
24.10.2020 10:00 Radnički (P) 1 : 1 Radnički (N)
24.10.2020 13:00 OFK Radnički 5 : 1 SFS Borac
24.10.2020 14:00 Timočanin 3 : 0 Timok 1919
24.10.2020 10:00 Dinamo 2 : 1 Radnik
24.10.2020 15:00 Zvezdara 0 : 7 OFK Mladenovac
24.10.2020 15:00 Palilulac 1 : 0 Prva Iskra
24.10.2020 11:00 Rakovica 8 : 0 Vinča
24.10.2020 15:00 Hajduk 2 : 3 Bečej 1918
24.10.2020 10:00 Feniks 1995 0 : 10 ODR
24.10.2020 Pomoravlje 1946 3 : 6 OPK Rudar 1933
24.10.2020 00:00 Sloga 33 4 : 2 OFK Aranđelovac 1979
24.10.2020 Železničar 2 : 1 Rudar
24.10.2020 Sloga 1924 0 : 10 Sušica
24.10.2020 Borac 0 : 5 Radnički 1923
24.10.2020 10:00 Bačka 1901 15 : 0 Preporod
24.10.2020 10:00 Stepojevac Vaga 2 : 0 Partizan
24.10.2020 10:00 Borac 3 : 0 Budućnost
24.10.2020 13:00 Posavina 1 : 15 Rojkovac
24.10.2020 00:00 Antimon 8 : 3 Sloga
24.10.2020 10:00 Loznica B 4 : 4 Podrinje
24.10.2020 Borac 1 : 6 Rađevac
24.10.2020 Drina 2 : 3 Radnički Stobex
24.10.2020 OFK Obilić : SASK
24.10.2020 Sloga (M) 2 : 1 Crvena zvezda
24.10.2020 Mladi borac : Sloga (L)
24.10.2020 12:00 Jedinstvo 2017 : Odustao
24.10.2020 12:00 Jošanica 9 : 0 Tutin
24.10.2020 12:00 Novi Pazar 7 : 1 Bane 1931
24.10.2020 12:00 Kiker 1 : 0 Mladi radnik 1925
24.10.2020 12:00 Trepča 1 : 5 Sloga
24.10.2020 Kabel : TSK
24.10.2020 00:00 Borac (NS) 7 : 3 Tatra
24.10.2020 09:00 Sofeks 3 : 0 Jedinstvo (R)
24.10.2020 OFK Beograd : 011
24.10.2020 Čukarički : Lokomotiva
24.10.2020 Teleoptik : ADA
24.10.2020 Zemun : Brodarac
24.10.2020 Voždovac : Crvena zvezda
24.10.2020 IMT : Radnički (NB)
24.10.2020 Rad : BSK Borča
24.10.2020 13:30 OPK Rudar 1933 0 : 0 Sloga 33
24.10.2020 13:30 VGSK 1 : 1 Šumadija (A)
24.10.2020 13:30 Mladi radnik 1926 3 : 0 RSK
24.10.2020 13:30 Plana 6 : 0 Smederevo 1924
24.10.2020 13:30 Cepelin 026 2 : 0 Đerdap
24.10.2020 13:30 Železničar (P) 0 : 2 AF Duljaj
24.10.2020 13:30 Petlić SD 2006 1 : 2 SFU Gornjak
24.10.2020 11:00 Šumadija 1903 2 : 1 Sport Klub 99
24.10.2020 11:00 Apolon 4 2 : 0 Pazar Juniors
24.10.2020 11:00 Jedinstvo 2017 0 : 2 Bane 1931
24.10.2020 11:00 Apolon 5 : 0 Kosmet
24.10.2020 11:00 Novi Pazar 3 : 1 Sloga (K)
24.10.2020 11:00 Rudar 0 : 0 Kiker
24.10.2020 11:00 Bubamara 1 : 5 Radnički 1923
24.10.2020 10:00 Krila Krajine 2 : 1 ŽAK Sombor
24.10.2020 08:30 TSC 4 : 0 Arena Su
24.10.2020 10:00 ODR 1 : 1 Radnički 1912
24.10.2020 10:00 Radnički (K) 3 : 1 Bečkerek 023
24.10.2020 09:30 Akademija Bambi 3 : 1 Dinamo 1945
24.10.2020 12:00 Vojvodina 13 : 0 Index
24.10.2020 10:00 Petar Puača 0 : 5 Inđija
24.10.2020 09:00 RFK Novi Sad 1921 0 : 1 Jedinstvo (SP)
24.10.2020 10:00 Radnički (SM) 7 : 0 Prof. Bolesnikov
24.10.2020 10:00 GFK Sloven 0 : 0 Radnički (Š)
24.10.2020 10:00 Jasenica 2017 1 : 2 Mladi radnik 1940
24.10.2020 Budućnost : Bačinac
24.10.2020 10:00 Podunavac 0 : 15 Osipaonica
24.10.2020 AF Djokić 13 : 0 Cerovac 2013
24.10.2020 10:00 Bresje Superior 3 : 5 Železničar Kusadak
24.10.2020 11:00 Mladost 1948 0 : 4 Proleter Mihajlovac
24.10.2020 BAK : Mladost
24.10.2020 Partizan 3 : 0 Ševac
24.10.2020 Potporanj : Karaš
24.10.2020 Budućnost 4 : 0 Hajdučica
24.10.2020 10:00 Radnički 1 : 1 Budućnost-Krušik 2014
24.10.2020 10:00 Senjak 3 : 2 Omladinac 2014
24.10.2020 10:00 Jedinstvo 0 : 1 Šabac Sunrise
24.10.2020 10:00 Mačva 1929 4 : 4 Drina
24.10.2020 10:00 Loznica 3 : 0 Železničar
24.10.2020 Borac 2 : 1 Železničar
24.10.2020 Proleter 1 : 3 OFK Vršac
24.10.2020 11:00 Kristal 2018 2 : 1 Voja Gačić
24.10.2020 18:00 TEK Sloga 12 : 1 OFK Borac
24.10.2020 11:30 Tisa Njerš 6 : 2 Subotica
24.10.2020 11:00 Vinogradar 1 : 4 CFK
24.10.2020 10:30 Rad 1 : 0 Teleoptik
24.10.2020 15:00 Karioke 6 : 1 Resnik
24.10.2020 14:30 Bežanija 4 : 1 Borac
24.10.2020 10:00 Eđšeg 2 : 1 Napredak
24.10.2020 10:00 Obilić 2 : 1 Jadran
24.10.2020 10:00 Sutjeska 6 : 0 Njegoš
24.10.2020 10:00 Srbobran 6 : 0 Mladost (T)
24.10.2020 10:00 Budućnost 4 : 2 Bačka
24.10.2020 14:00 Šampion 2 : 2 Loznica
24.10.2020 14:00 Požega 0 : 3 Kraljica Marija
24.10.2020 11:30 Voša AS 11 : 0 Nova Kolonija
24.10.2020 11:00 Spartak d.o.o. 12 : 1 Polet
24.10.2020 Duel Juniors 4 : 3 GFK Jagodina
24.10.2020 GFK Dubočica 6 : 1 Lider MGM
24.10.2020 Real Niš 7 : 0 Duel Juniors 2
24.10.2020 Knjaževac 0 : 10 Radnički (N)
24.10.2020 OFK Šampion 8 : 0 Radnik
24.10.2020 Radnički (P) 2 : 3 Kopernikus Železničar
24.10.2020 OFK Radnički : Radnički Niš 2
24.10.2020 Trayal Knez Lazar 4 : 2 Radnički (S)
24.10.2020 OFK Paraćin 0 : 1 Timok 1919
24.10.2020 10:00 Čukarički B 9 : 0 Šumadinac
24.10.2020 10:00 Jedinstvo 1 : 1 IMT
24.10.2020 10:00 GSP Polet 1 : 1 Bežanija
24.10.2020 13:00 Srem 1 : 1 Milutinac
24.10.2020 10:00 Radnički 3 : 2 Zadrugar
24.10.2020 13:00 TEK Sloga 0 : 0 Mladost (B)
24.10.2020 10:00 Šumadija 0 : 5 Borac
24.10.2020 12:30 Stepojevac Vaga 0 : 4 Mladost (C)
24.10.2020 11:00 Akademija fudbala 2 : 0 Budućnost
24.10.2020 10:00 Tisa Njerš 0 : 0 Obilić
24.10.2020 10:00 Bačka 0 : 6 Subotica
24.10.2020 10:00 AFK 2 : 1 Arena SU
24.10.2020 09:30 Bajša 0 : 14 TSC
24.10.2020 13:00 Rvati 1 : 3 Obrenovac 1905
24.10.2020 10:00 Posavina 2 : 0 Deluks
24.10.2020 08:30 Zvezda 3 : 0 Zabrežje
24.10.2020 10:00 Omladinac 6 : 0 Jedinstvo
24.10.2020 10:30 OFK Vlada Dimitrijević 7 : 5 OFK Ras
24.10.2020 10:00 Sport Club 99 : Bane 1931
24.10.2020 10:00 Kosmet : Bane 1931 - 2
24.10.2020 12:00 Jedinstvo 2017 7 : 1 Pazar Juniors B
24.10.2020 11:00 28. jun 0 : 5 Kosmet
24.10.2020 14:00 Rudar B 0 : 2 Ropotovo
24.10.2020 13:00 Rudar 0 : 2 Kosmet
24.10.2020 15:00 Kolašin 7 : 0 Mineralac
24.10.2020 10:00 Rudar 3 : 0 Trepča
24.10.2020 10:00 Rudar 2 : 0 Ropotovo
24.10.2020 12:00 Rudar B 3 : 1 Mineralac
24.10.2020 09:00 Kolašin 1 : 0 Kosmet
24.10.2020 14:00 Rudar B 2 : 3 28. jun

Košarka

24.10.2020 20:00 Dunav 86 : 72 Pirot
24.10.2020 19:30 Kolubara LA 2003 77 : 70 Metalac
24.10.2020 18:00 Zlatibor 80 : 82 OKK Beograd
24.10.2020 19:30 Radnički (K) 92 : 90 Sloboda
24.10.2020 19:30 Sloga 83 : 76 Napredak
24.10.2020 18:00 Vršac 74 : 76 OKK Novi Pazar
24.10.2020 19:00 Split 78 : 79 Igokea
24.10.2020 18:00 Sveti Đorđe 74 : 89 Slodes
24.10.2020 20:00 BKK Radnički 77 : 87 Borac
24.10.2020 Zdravlje Leskovac : Napredak Junior
24.10.2020 Klik : Bor RTB
24.10.2020 Fair Play : Železničar
24.10.2020 Mladost : Konstantin
24.10.2020 16:30 OKK Junior 70 : 83 Niš
24.10.2020 Tim 7 : Actavis Academy
24.10.2020 16:00 Panteri 76 : 58 Mladost Vesna
24.10.2020 Tim 7 : Marinos
24.10.2020 17:00 Rtanj 79 : 82 Morava
24.10.2020 17:00 Topola 84 : 89 Srem
24.10.2020 20:00 Velika Kikinda 79 : 71 Dunav 2014
24.10.2020 18:30 Železničar 81 : 95 Hercegovac
24.10.2020 18:00 Zekas 75 88 : 71 Radnički 1950
24.10.2020 19:30 Sloga Elite 71 : 82 Svilajnac Kompo
24.10.2020 Zemun : Žarkovo
24.10.2020 Beko : Vizura
24.10.2020 15:00 Železničar 84 : 86 Radnički
24.10.2020 16:20 Apač 65 : 63 Osečina
24.10.2020 18:00 Sevojno 79 : 70 Užice
24.10.2020 15:00 Play off 35 : 113 Mileševac
24.10.2020 21:30 Veba Basket 73 : 79 Mondo Basket
24.10.2020 18:20 Zvezdara 75 : 68 Flash
24.10.2020 18:00 Pusta Reka 56 : 87 Ratnici
24.10.2020 14:30 Bagljaš 88 : 69 OKK Spartak
24.10.2020 13:30 Marina 65 : 89 Akademik
24.10.2020 19:00 Apatin 59 : 63 Karađorđevo
24.10.2020 18:00 Vojka 54 : 86 Šimanovci
24.10.2020 17:00 Partizan 74 : 100 Jadran
24.10.2020 19:00 Radnički 66 : 62 Jedinstvo
24.10.2020 18:00 Opovo 99 57 : 76 Agrobanat
24.10.2020 20:00 BNS 64 : 77 Virtus Basket
24.10.2020 16:30 Kraljevo 84 : 62 Spartak
24.10.2020 17:30 Novosadska ŽKA 60 : 48 Vrbas Medela
24.10.2020 16:30 SPD Radnički 68 : 99 Vojvodina 021
24.10.2020 14:30 Duga 59 : 69 Radivoj Korać
24.10.2020 18:30 Crvena zvezda Kombank 96 : 62 Student
24.10.2020 16:00 Partizan 1953 60 : 72 Art Basket
24.10.2020 19:00 Topolčanka 71 : 54 Sloga
24.10.2020 17:00 Ljubovija 67 : 43 Gimnazijalac
24.10.2020 16:30 Karaburma 78 : 69 Vršac
24.10.2020 19:00 Srbobran 52 : 70 Radnički (B)
24.10.2020 Vojvodina 021- 2 : Jedinstvo
24.10.2020 Delfin : Čelarevo
24.10.2020 Sloga : Sivac
24.10.2020 Proleter : Karađorđevo
24.10.2020 SO ŽKK : Ras
24.10.2020 Duga 2 : Stara Pazova
24.10.2020 Železničar : Tim 6
24.10.2020 Lim : Play Off
24.10.2020 Užice : Zvečan
24.10.2020 15:00 Smederevo : Radnički 2016
24.10.2020 15:00 Paraćin : Student 2
24.10.2020 15:00 Bagdala : Hisar
24.10.2020 15:00 Rudar 1903 : Trstenik

Odbojka

24.10.2020 17:00 Partizan Soccer 0 : 3 Vojvodina NS Seme
24.10.2020 19:00 Mladi radnik 0 : 3 Ribnica
24.10.2020 17:00 Radnički 3 : 1 Borac (S)
24.10.2020 18:00 Metalac Takovo 3 : 0 VA 014 Bauwesen
24.10.2020 19:00 Spartak (LJ) 3 : 2 Jedinstvo (SP)
24.10.2020 19:00 Smederevo Carina 3 : 0 Železničar
24.10.2020 20:00 Dubočica 0 : 3 Novi Sad Maneks
24.10.2020 19:00 Mladenovac 3 : 0 Futog
24.10.2020 17:00 Kosovska Mitrovica 0 : 3 Bečej
24.10.2020 15:00 Banat 3 : 0 Loznica
24.10.2020 19:00 Šumadija 3 : 0 Toplički Vitezovi
24.10.2020 15:00 Rudar 0 : 3 Antena
24.10.2020 14:00 Partizan 3 : 0 Gračac
24.10.2020 12:00 Niš 2 0 : 3 MOK Topličanin 97
24.10.2020 18:00 Morava 0 : 3 Hajduk Veljko
24.10.2020 15:30 Pirot 0 : 3 Desetka
24.10.2020 16:45 Lucky Star 3 : 1 As
24.10.2020 20:30 Crnjanski 1 : 3 Sloga 2015
24.10.2020 17:00 Karađorđe 2 0 : 3 Roda
24.10.2020 16:45 Mladi radnik 2 1 : 3 Rudar
24.10.2020 19:00 Stražilovo 3 : 2 Proleter
24.10.2020 19:00 Kulpin 3 : 0 Dunav Volley
24.10.2020 13:00 Timok 3 : 0 Knjaževac
24.10.2020 Stražilovo : Mladost (T)
24.10.2020 Dunav Voley 2 : Vrbas
24.10.2020 Hajduk : Maglić 1953
24.10.2020 Novi Sad 2 : Botafogo
24.10.2020 Sloven : Klek Srbijašume 2
24.10.2020 19:00 Srem 1 : 3 Crvena zvezda
24.10.2020 19:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Ub
24.10.2020 18:00 TENT 3 : 0 Klek
24.10.2020 20:00 Novi Sad 2 : 3 Spartak
24.10.2020 14:00 Sterija 2 : 3 Takovo Zvezda Helios
24.10.2020 15:15 Roda 0 : 3 Omladinac
24.10.2020 16:00 Smederevo 2 : 3 Radnički Blasters
24.10.2020 18:00 Vranje 1 : 3 Srbijanka 014
24.10.2020 20:00 FOK 1 : 3 Gimnazijalac
24.10.2020 17:00 AS Batajnica 3 : 1 Ivanjica
24.10.2020 21:00 Zlatibor 3 : 0 Ruma
24.10.2020 14:00 Knjaževac 1 : 3 Student
24.10.2020 16:30 Topličanin 2 : 3 Panda
24.10.2020 18:00 Majdanpek FBC 0 : 3 Desetka
24.10.2020 17:00 Tara 1 : 3 Novi Pazar
24.10.2020 18:00 Sloga 031 0 : 3 Tehničar
24.10.2020 16:00 Raška 3 : 1 Lotus
24.10.2020 14:00 Drina 3 : 1 Napredak 037
24.10.2020 16:00 Borac 3 : 0 Sokolica
24.10.2020 17:00 Mokra Gora 3 : 1 Sloboda S
24.10.2020 13:45 Avala 0 : 3 Šumadija
24.10.2020 20:00 Tent 2 3 : 0 Sloga 2016
24.10.2020 16:00 Ribnica 3 : 1 Lucky Star
24.10.2020 15:30 Mladi radnik 3 : 0 Fortuna plus
24.10.2020 14:45 Štrand Volej 3 : 1 Odbojka 013
24.10.2020 17:00 Futog West 3 : 2 Slavija
24.10.2020 17:00 NS Volej Team 3 : 0 Partizan
24.10.2020 20:30 Bagljaš 023 0 : 3 Lavice 07
24.10.2020 18:00 Volejbor-Tim 3 : 0 Hajduk Veljko
24.10.2020 SK Volej : Elan Volej
24.10.2020 Novi Sad 2 : Mladost
24.10.2020 Volejstars : Blok aut
24.10.2020 Grbić : Merkur
24.10.2020 Mladost 1979 : Štrand Volej 2
24.10.2020 Beočin : Mladost
24.10.2020 Dunav Volej : Dunav
24.10.2020 Spartak 2 : Elbraco Technoland CVS
24.10.2020 Subotica : Apatin
24.10.2020 Goks IN : Vrbas
24.10.2020 Kikinda : Vršac
24.10.2020 Hercegovina : Banat
24.10.2020 Proleter : Krajišnik

Rukomet

24.10.2020 19:00 Crvenka 28 : 37 Kikinda Grindex
24.10.2020 18:00 Proleter 31 : 26 Spartak
24.10.2020 18:00 Vojvodina 29 : 16 Dubočica 54
24.10.2020 18:00 Dinamo 25 : 31 Partizan
24.10.2020 14:00 Radnički 25 : 19 Obilić
24.10.2020 18:30 Crvena zvezda 31 : 30 Šamot 65
24.10.2020 19:00 Metaloplastika 26 : 27 Rudar
24.10.2020 18:30 Železničar 1949 37 : 23 Novi Pazar
24.10.2020 20:30 Voždovac 2012 27 : 27 Sivac 69
24.10.2020 13:00 Smederevo 31 : 27 Lavovi BP
24.10.2020 19:00 Morava 26 : 31 Inđija
24.10.2020 18:00 Vrbas Petrol 22 : 25 Jugović
24.10.2020 18:00 Priboj 23 : 25 Topličanin
24.10.2020 19:00 Hajduk Veljko 31 : 27 Bela Palanka
24.10.2020 19:00 Kuršumlija 45 : 21 Žitorađa
24.10.2020 19:00 Vranje 1957 22 : 24 Jagodina
24.10.2020 17:30 Hercegovina 34 : 24 Jabuka
24.10.2020 17:00 Hercegovac 36 : 29 Dolovo
24.10.2020 19:00 Banatski Karlovac 41 : 33 Nova Pazova
24.10.2020 19:00 Somborelektro 34 : 25 Crvena zvezda
24.10.2020 13:00 Beograd : Metalac
24.10.2020 13:30 Novi Beograd 22 : 18 Sinđelić
24.10.2020 18:30 Rekreativo 20 : 26 PKB
24.10.2020 20:00 Zaječar 1949 26 : 25 Knjaz 1957
24.10.2020 19:00 Đerdap 37 : 38 ORK Bor
24.10.2020 Osipaonica : Smederevo 2
24.10.2020 20:00 Karađorđe 38 : 36 Šamot 65 2
24.10.2020 19:00 Bane 27 : 21 Arilje
24.10.2020 16:00 Beli anđeo 30 : 31 Užice
24.10.2020 13:00 Loznica 2 19 : 28 Umčari
24.10.2020 10:30 Bask 24 : 23 Lazarevac
24.10.2020 19:00 Ub 2 39 : 26 Mačva 2
24.10.2020 17:00 Gučevo 24 : 32 Kolubara 2
24.10.2020 16:00 Kljajićevo 18 : 21 Graničar
24.10.2020 15:00 Vladimirovac 38 : 19 Unirea
24.10.2020 13:00 Jedinstvo 25 : 29 Radnički
24.10.2020 19:00 Ruma 41 : 28 Jugović 2
24.10.2020 17:00 Hajduk 26 : 21 Radnički (NS)
24.10.2020 19:00 Bor RTB 25 : 25 SPD Radnički
24.10.2020 18:00 Zaječar 1949 19 : 27 Železničar
24.10.2020 19:00 Jagodina 37 : 20 Mladi radnik
24.10.2020 20:00 Vrbas 21 : 29 Bekament BB
24.10.2020 13:30 Junior 20 : 33 Pančevo
24.10.2020 17:00 Srem 24 : 24 Kikinda
24.10.2020 19:00 Topličanin 30 : 30 Kučevo
24.10.2020 19:00 Radnički (B) 13 : 29 Proleter
24.10.2020 19:00 Spartak 34 : 23 Mladost (SC)
24.10.2020 19:30 Metalac 2015 27 : 24 Studentski Grad
24.10.2020 19:00 Pirot 31 : 23 Remesiana
24.10.2020 20:30 Sloga 2 15 : 22 Rudar
24.10.2020 12:00 Jagodina 2 30 : 9 Udarnik
24.10.2020 15:00 Metalac 28 : 24 Pazar 2003
24.10.2020 14:00 Bekament BB - 2 38 : 19 Metalac AD
24.10.2020 16:30 Trijumf 15 : 15 Beočin 1959
24.10.2020 18:00 Krule 26 : 22 Železničar 2
24.10.2020 19:00 Deronje 21 : 25 Apatin
24.10.2020 18:00 Prigrevica 19 : 20 Obilić

Vaterpolo

24.10.2020 10:00 Mladost 14 : 11 TENT
24.10.2020 20:00 Bečej 18 : 7 Banja Luka
24.10.2020 19:00 ŽAK 17 : 17 Sava
24.10.2020 17:45 Dorćol 19 : 8 Singidunum
24.10.2020 19:45 NBG Vukovi 17 : 15 Beograd

Futsal

24.10.2020 21:00 Konjarnik 2 : 2 FON
24.10.2020 21:00 Kalča 4 : 0 Nova Pazova
24.10.2020 19:30 Loznica Grad 2018 6 : 2 Zufo
24.10.2020 20:30 Metalac Kolorado 1 : 7 Tisa
24.10.2020 19:30 Kosjerić 4 : 5 SFU Leposavić
24.10.2020 14:20 Futsal Bjankoneri 1 : 2 Ekonomist
24.10.2020 20:00 Solunac 5 : 6 Hram
24.10.2020 18:30 BSK 5 : 8 Progres
24.10.2020 17:00 Radnički 2010 0 : 0 Pirgos
24.10.2020 18:00 Sjenica 11 : 5 Karanovac
24.10.2020 18:00 Babušnica 2011 4 : 7 Čaršija