Crvenka
OFK Vrbas
Bajša
VFL "Sever": Srbobran - Njegoš 3:2

Četa trenera Dušana Medića, požrtvovanom igrom, osvojila je važne bodove, a slavlje je nagovestio pogodak Nemanje Tešanovića, udarcem glavom, posle asistencije Aleksandra Marjanova. Najlepši detalj, viđen je u 29. minutu, kada je Saša Glendža nanizao četvoricu i efektno pogodio metu.

Gosti iz Lovćenca, kratkotrajno su uneli neizvesnost, pošto je Darko Tešanović realizovao najstrožu kaznu. Aleksa Dukić je servirao loptu, kao na tacni, a raspoloženi Glendža je dodao još jednu recku - 3:1. Reviju golova, upotpunio je Miloš Mrvaljević, u poslednjim sekundama.

Srbobran – Njegoš 3:2 (2:0)

Srbobran – Stadion u Šumici. Sudija: Nemanja Kuzmanović (Kula) 7. Strelci: N. Tešanović u 2, Glendža u 29. i 90. za Srbobran, D. Tešanović (iz penala) u 78. i Mrvaljević u 90+4 minutu za Njegoš. Žuti kartoni: Radojković (Srbobran), I. Kočiš, Bojović (Njegoš). Igrač utakmice: Glendža.

SRBOBRAN: Babin 7,5, Vidaković 7, Glendža 9, Jovanović 7, Klipić 7 (od 74. Hodonicki – ), Kenji 7, Radojković 8,5, N. Tešanović 8 (od 80. Dukić – ), Marjanov 7,5, Živanović 7 (od 58. Zeljić 7), Pavićević 7.

NjEGOŠ: Marović 6, Varga 6 (od 46. Žmukić 6,5), Vujošević 6,5, I. Kočiš 7, D. Tešanović 7, Bogavac 7, Nikić 6,5 (od 72. Buganik – ), Mrvaljević 7, Bojović 7, S. Kočiš 6,5, Bičkeji 6,5.