Rad
OFK Vršac
"Čivijaši" odoleli Kikeru
24.10.2020 Kiker Vesti

Domaći fudbaleri nisu uspeli ni na trećem meču zaredom na svom terenu da postignu gol. Šta su sve danas Kikersi uspeli da promaše može da se prikaže u emisiji "nećete verovati". Ni kriv ni dužan, golman gostiju Ranković izrastao je u junaka meča. Prvo je u 5. minutu posle prekršaja nad Marinkovićem sudija Stanko Ostraćanin pokazao na penal, a vezista Miličić "mlako" šutirao, pa je golman gostiju lako intervenisao. Potom beležimo udarce Marinkovića, Dragićevića, pa neverovatnu priliku Miletića, ali gola nije bilo.

U nastavku Marinković pogađa stativu iz slobodnog udarca, lopta se odbija i pogađa igrača gostiju u ruku... novi penal. Kapiten Kojo Marinković šutira neprecizno i pogađa prečku. Potom još tri udarca Marinkovića golman gostiju brani, slobodan udarac Mihajlovića epilog isti, Miletić potpuno sam šutira pored gola, pa Đurović... i opet ništa. Malo je falilo da gosti u finišu kazne sve to preko Mišića i Šumana, ali je golman Dražović bio siguran. Na kraju, najnepopularnijih 0:0.

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin(Kraljevo) Pomoćnici: Pešović, Kurčubić. IGRAČ UTAKMICE: Đorđe Ranković.

KIKER:  Dražović, Ugrenović, Mihajlović, Miličić, Bukumira (od 75.min.Simović), Miletić, Marinković, Milojković(od.72.min.Klašnja), Dragićević, Marković, Đurović
MAČVA: Ranković, Knežević, Lukić (od 61.Mišić), Trivunović, Nestorović(od 66.Marinković), Đokić (od 66.min.Dimitrić), Maksimović, Makivić, Radovanović, Pavlović (od 88. Jurišić), Šuman (od 88. Laćarac)