SAS remizirao sa Novim Sadom

Futsaleri SAS-a sinoć su u Kristalnoj dvorani, u oviru 2. kola Prve futsal lige, ugostili ekipu Novi Sad i nakon velike borbe na terenu remizirali rezultatom 2:2.

Matić odlično otvara utakmicu za SAS i u 4. minutu postiže pogodak za 1:0. Savković u 14. minutu poravnava rezultat na 1:1. U drugom poluvremenu gosti preko Novkovića u 25. minutu prave preokret na utakmici i dolaze do vođstva od 1:2. Matić, svojim drugim golom na meču u 31. minutu, izjednačuje rezultatĀ  za ispostaviće se konačnih 2:2.

U sledećem kolu SAS, 22. septembra, igra u gostima protiv ekipe Vranja.

SAS: Rodić, Aranitović, Marković, Radenković, Matić. Zamenici: Maran, Lojpur, Marković B, Živanov, Mrđenović, Stojaković, Petrović, Prec i Šarenac.

KMF NOVI SAD: Radmanović, Popović, Bosnić, Golub, Savković. Zamenici: Latinović, Lučanović, Novaković i Bobar.