Beogradska zona : Lasta - Lokomotiva

Golovima Popovića u 9. Gudovića u 14. i Jovanovića u 18. minutu Lokomotiva je slavila na gostovanju u Sremčici, Lasta - Lokomotiva 2:3. Povela je Lasta u 2. minutu, posle nesporazuma Šikanića i Srnića, Spasić je na pas Jovanića bio precizan, 1:0, vode šoferi. Međutim, mlađarija Lokosa nije to shvatila kao prepreku za pobedu pa je najpre Nikola Popović na pas Gudovića sa 25. metara poslao projektil u mrežu nemoćnog Pavlovića za brzih 1:1. Isti akteri, opet gol, ovog puta Popović sa desne strane iz auta upošljava Marka Gudovića koji sa osam metara bombom cepa mrežu gola domaćih, 1:2! Nije se igralo mnogo a kadet Lokomotive sedamnaestogodišnji Lazar Jovanović je osvojio jednu loptu na 35 metara od svog gola, predao ju je Popoviću koji je pronašao Stojanoskog a najiskuniji od nebesko plavih spaja sa golom upravo Jovanovića koji je sjajno pratio akciju i matirao Pavlovića poslavši loptu ispod njega.

U nastavku beležimo nekoliko stopostotnih prilika Gudovića, Mladenovića, da bi Jovanić smanjio na 2:3 posle gužve u kaznenom prostoru Lokomotive u 75. minutu. Lokomotiva u okviru 30. kola u subotu u 17.30h dočekuje Budućnost iz Dobanovaca u utakmici bez značaja po plasman oba tima.