Ženski fudbal: Fruškogorac - Kikinda 4:1
22.09.2008 zfk fruskogorac

Utakmica sa bezbroj lepih akcija i šansi za golove, a pogotovu za domaćina. Prvo poluvreme ubedljivo za ŽFK Fruškogorac gde gošće nisu stvorile niti jednu šansu, a u drugom poluvremenu otvorena igra sa obe strane gde je domaća ekipa zadržala dominaciju i na kraju više nego zasluženo slavila ubedljivu pobedu od 4:1.
Strelci za domacina su bile S. Malešević (10), M. Radosavljev (27, 58), i J. Radišić (75min), a za gošće A. Adamov (58min).  Sudijska trojka dobra.
Novosadjanke će i ove sezone biti jedne od favorita za ulazak u I ligu ako nastave sa ovakvim igrama.

Igralište: FK Mladost (Novi Sad). Gledalaca: 100; Sudija: Labus Branko (N.Sad). Strelci: Malešević S. (10), Radosavljev (27,58), Radišić (75)- Fruškogorac, Adamov (52) - Kikinda; Žuti Kartoni: Zakar - ŽFK Kikinda; Igrač utakmice: Radosavljev ŽFK Fruškogorac

ŽFK Fruškogorac Novi Sad: Tomić B, Djurić A, Miladinov, Milanović, Malešević M, Djordjević, Draganović (Mihajlović), Radosavljev (Zvekić), Radišić (Sekulić), Tomić A, Malešević S.
ŽFK Kikinda: Gradjin (Kis), Radosavčev ( Cileg), Zakar (Djordjević), Lazičić, Terzin, Jakšić, Adamov, Barta, Stojiljković, Petrović, Janjić.