Slaba forma Tešnjaraca se nastavlja
Blede igre Tešnjaraca se nastavljaju, a posle Trlića i Mladosti i Joševa je uspela da Riversajd napusti neporažena. Slabe igre bez taktike, nedovoljno angažovanje i potpuno odsustvo discipline koje godinama nije viđeno u Tešnjaru uz odsustvo trenera doveli su do toga da Tešnjar polako klizi u opasnu zonu. Pred upravom je težak zadatak da u pauzi prvenstva koja uskoro sledi pokuša da konsoliduje redove, postavi trenera od autoriteta i u značajnoj meri izmeni igrački kadar imajući u vidu da pojedini igrači nisu opravdali ukazano im poverenje.

Joševa je sa igračem manje čitavo drugo poluvreme uspela da otkine 2 boda Tešnjarcima, a uz malo sreće mogli su i do celog plena. Već u 3. minutu gosti su vodili 1:0. Anemična igra odbrane uz nesigurnost Radojevića doveli su do toga da nakon centaršuta i udarca glavom gosti povedu. I pored negativnog rezultata Tešnjarci ne uspevaju da dođu do gola gostiju i stvore ozbiljniju šansu, ali ipak spletom srećnih okolnosti nakon jedne ispuštene lopte golmana gostiju najsnalažnjiviji je stari lisac Mićko Vasiljević koji loptu sprovodi u mrežu za izjednačenje. Ipak radost je kratko trajala. Gosti iz Joševe dolaze do novog vođstva iz gotovo identične situacije kao kod prvog gola. Nepotreban prekršaj u blizini kaznenog prostora Tešnjara, centaršut, let u prazno Radojevića skok gostiju i lopta je glavom prosleđena u mrežu. Sa vođstvom gostiju otišlo se na odmor.

Drugo poluvreme počinje idealno za Tešnjarce. Nakon samo par minuta igre rezervista Nenad Milosavljević je sjajno proigran, izlazi pred gol gostiju i majstorskim udarcem loptu šalje u mrežu. Rezultat je izjednačen. Već nakon par minuta nova prednost za Tešnjar. Zbog nesportskog udaranja igrača Tešnjara Rafailovića Joševa ostaje sa igračem manje. I tada, umesto da se spusti lopta na travu i realizuje prednost igrača više Tešnjarci nastavljaju sa besomučnim bunarenjem lopte u šesnaesterac Joševe koji su po pravilu bili bez rezultata. Ipak i u tako lošoj igri moglo se do pobede da su dve stopostotne šanse iskoristili Nebojša Milosavljević i Krstić. U finišu utakmice zbog nesportskog ponašanja crveni karton je dobio Rafailović pa su snage na terenu izjednačene.
Konačno, rezultat je ostao nerešen 2:2. Slađi bod putuje za Joševu, a na Riversajdu ostaju problemi koje hitno treba rešavati.