OFK Jabučje
Banjani
Pepeljevac
Joševa nemoćna protiv Tešnjara

Loši vremenski uslovi koje je prouzrokovala kiša koja je padala do neposredno pred utakmicu i loš teren nisu omeli fudbalere Tešnjara da pruže kvalitetnu partiju i sasvim zasluženo savladaju ekipu Joševe rezultatom 4:1. Meč je dobro otvoren ranim vodjstvom već u 5. minutu kada je sam ispred golmana Joševe izašao Nenad Milosavljević i manirom rasnog strelca loptu plasirao pored golmana u mrežu. Gosti iz Joševe su uspeli da stignu do izjednačenja već u 12. minutu kada je posle šuta sa preko 20 metara lopta zakačila Nebojšu Milosavljevića promenivši pravac taman toliko da pobegne od nemoćnog Radojevića i završi u samom roglju gola. Ipak, Tešnjar je ponovo poveo već u narednom minutu. Vukosavljevic je nakon sjajne asistencije Rafailovića driblinzima promešao odbranu gostiju i hladnokrvno plasirao loptu u mrežu za 2:1. Do poluvremena vredna je pomena jos stativa koju je pogodio kapiten Vasiljević.

U nastavku Tesnjar je malo smanjio gas, ali ipak stigao do još dva gola. Početkom drugog poluvremena jednu gužvu u šesnaestercu Joševe i jedan otpadak koristi Liknić i sprovodi loptu u mrežu. Konačan rezultat plod je školski izvedene kontre Tešnjaraca u tri poteza posle bega Vukosavljevića i nesebične asistencije ka Viboru Marjanoviću koji hladnokrvno u situaciji jedan na jedna sa golmanom izlazi kao pobednik za konačnih 4:1.

Tešnjar: Radojević, Aleksić, Marković, Milosavljević Nebojša, Mitrović, Vasiljević, Liknić, Vukosavljević (Marjanović Miloš), Milosavljević Nenad (Zdravković), Rafailović, Tadić (Marjanović Vibor).