Tulari
Kačer
Trlić
Lider neumoljiv

Desetkovani Tešnjar danas u Ljigu nije imao nikakve šanse protiv favorizovanog lidera na tabeli ekipe Spartaka. Sa četiri gola u mreži vratili su se Tešnjarci za Valjevo, mada se čini da je ipak rezultat previsok za ono vidjeno na terenu. Već nakon 10 minuta igre Spartak je vodio 2:0 nakon kardinalnih gresaka kapitena Tešnjara, kome danas ocigledno nije bio dan. Tešnjar u prvom delu bez prave prilike izuzev jednog dobrog pokušaja Nebojše Milosavljevića kada je golman domaćih loptu izvadio ispod prečke i izbacio u korner.

U nastavku još dva gola domaćih, jedan na početku, a drugi na samom kraju drugog poluvremena. Oba gola pala su iz peterca Tešnjara sto samo govori koliko je odbrana bila loša. U redovima Tešnjara bolji od ostalih jedino su bili Krstić, Marković i Nebojša Milosavljević. Nedovoljno da se iznenadi Spartak.

Tešnjar: Radojević, Aleksić, Lazić, Tadić, Marković, Liknić (Randjelović), Vukosavljević, Marjanović V, Milosavljević Nebojša, Milosavljević Nenad, Krstić.