Miloš Đukić odveo Baskijce do pobede
23.10.2013 S.Blagojević

Derbi na vrućem terenu pripao je zasluženo Baskijcima koji su bili bolji, više trčali i pokazali veću želju za pobedom. Posebno se istakao mladi perspektivni Miloš Đukić (na slici) strelac prvog gola za goste u 44. minutu, kada je prevario golmana domaćih koji je očekovao centaršut a ovaj šutirao u gol. Baskijci su tako ostali u trci za titulu, mada im u nedelju predstoji veliki lokalni derbi sa popularnim i opasnim fazanima iz sela Varvarina!

Rezultat: BORAC (Gornji Katun) - FK Varvarin 0:2 (0:1). Strelci: 0:1 Đukić u 44, 0:2 Erić u 57. minutu. Igralište Borca u Gornjem Katunu, gledalaca 100. Sudija Krkić Ivica (Ćićevac) 7. Opomenuti igrači: Dimitrijević i Petronijević (Borac) i Erić i Pavlović (Varvarin). IGRAČ UTAKMICE : MILOŠ ĐUKIĆ (FK Varvarin).

BORAC: simić 6, 5, Jocić 6 (Glišić 7), Živić 6, Dimitrijević 6, 5, Jovan Petronijević 6, Rakić 6, 5, Kuzmanović 6, Dolić 6 (Svrzić-), Rade Petronijević 6, 5, Tašić 6, 5, Stamenković 6, 5 (Todorović 7).

FK VARVARIN: Radojković 7, Glišičć 7, 5, Aleksandar Srećković 7, 5 (Radovanović 7), Stojanović 7, Pavlović 7, Erić 7, 5, Jakovljević 6, 5, Jovanović 7, Erac 7 (Ivan Micić-), Stojadinović 7, Đukić 7, 5 (Petrović 7).