XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 83 utakmica za dan
Nedelja, 17 Februar 2019

Fudbal

17.02.2019 14:00 Dinamo 1 : 0 Spartak ŽK
17.02.2019 14:00 Rad 2 : 2 Zemun
17.02.2019 20:45 Real Betis 1 : 1 Deportivo Alavés
17.02.2019 16:15 Valencia 0 : 0 Espanyol
17.02.2019 12:00 Real Madrid 1 : 2 Girona
17.02.2019 18:30 Villarreal 3 : 0 Sevilla
17.02.2019 18:00 Bayer Leverkusen 2 : 0 Fortuna
17.02.2019 15:30 Eintracht 1 : 1 Borussia Mönchengladbach
17.02.2019 15:00 Udinese 1 : 0 Chievo
17.02.2019 12:30 SPAL 1 : 4 Fiorentina
17.02.2019 15:00 Genoa 2 : 1 Lazio
17.02.2019 18:00 Internazionale 2 : 1 Sampdoria
17.02.2019 15:00 Empoli 3 : 0 Sassuolo
17.02.2019 20:30 Napoli 0 : 0 Torino
17.02.2019 15:00 Bordeaux 2 : 1 Toulouse
17.02.2019 15:00 Caen 0 : 0 Strasbourg
17.02.2019 15:00 Lille 0 : 0 Montpellier
17.02.2019 17:00 Reims 2 : 0 Rennes
17.02.2019 21:00 Saint-Étienne 0 : 1 PSG

Košarka

17.02.2019 12:30 Kris Kros 75 : 68 Sloven
17.02.2019 18:00 Srem 94 : 99 Mladost Veternik
17.02.2019 13:30 Niš 90 : 72 OKK Junior
17.02.2019 19:00 Radnički 87 : 85 Borča
17.02.2019 18:00 Beko 98 : 71 Torlak
17.02.2019 16:15 Eko Sport 83 : 77 Barajevo
17.02.2019 18:00 021 98 : 53 Loznica
17.02.2019 17:00 Kraljevo 70 : 62 Novosadska ŽKA
17.02.2019 17:00 Ljubovija 75 : 59 Radnički 2016
17.02.2019 14:30 Radnički (Kg) 87 : 59 Srbobran
17.02.2019 20:00 Proleter 023 90 : 39 Vršac d.o.o.
17.02.2019 15:00 Karaburma 73 : 64 Duga
17.02.2019 14:30 Delfin 67 : 48 Jedinstvo
17.02.2019 18:30 Proleter 37 : 96 Art Basket
17.02.2019 14:00 Play Off : Zvečan
17.02.2019 16:00 Mileševka 71 : 42 Užice
17.02.2019 12:00 Lim 36 : 82 Sloga
17.02.2019 16:30 Sistem 2000 56 : 65 Paraćin
17.02.2019 16:00 Bagdala 69 : 90 Gimnazijalac

Odbojka

17.02.2019 19:00 Crvena Zvezda 3 : 1 Radnički
17.02.2019 18:30 Železničar (Bg) 2 : 3 Smederevo Carina
17.02.2019 19:30 Napredak 037 0 : 3 Ribnica
17.02.2019 19:30 Toplički Vitezovi 1 : 3 Užice
17.02.2019 15:00 Srem Eaton 1 : 3 Klek Srbijašume
17.02.2019 20:00 Mladost 1 : 3 Bavanište
17.02.2019 18:00 Jagodina 2 : 3 Timok
17.02.2019 16:00 Borac (Par) 1 : 3 Dubočica
17.02.2019 15:00 Gračac 3 : 2 Gračanica
17.02.2019 17:00 Putevi 3 : 1 FAP Livnica
17.02.2019 16:30 Dunav Volley 1 : 3 Vojvodina NS Seme 2
17.02.2019 20:00 Proleter 3 : 0 Mladost (T)
17.02.2019 17:00 Topličanin 3 : 1 Desetka
17.02.2019 19:00 Sloga 2015 0 : 3 Roda
17.02.2019 16:00 Inđija 0 : 3 Kikinda
17.02.2019 18:00 Stražilovo 3 : 2 Mladost 1973
17.02.2019 18:00 Srem 3 : 0 Takovo Zvezda Helios
17.02.2019 18:00 Vranje 0 : 3 Beograd
17.02.2019 17:00 Leskovac-98 2 : 3 Milenijum
17.02.2019 16:30 Borac (Ča) 0 : 3 Sterija
17.02.2019 17:00 Kuršumlija 3 : 1 Majdanpek FBC
17.02.2019 13:00 Jagodina 3 : 0 Stampedo
17.02.2019 13:00 Desetka 3 : 0 Student
17.02.2019 17:00 Tutin 3 : 0 Mokra Gora
17.02.2019 12:00 Bambi volej 0 : 3 Novi Pazar
17.02.2019 20:00 Tara 2 : 3 Crnokosa Artos
17.02.2019 19:00 Šumadija 3 : 1 Red Fox-Smeč 5
17.02.2019 19:00 Partizan 2 0 : 3 Imlek
17.02.2019 12:00 AS Batajnica : Lucky Star
17.02.2019 17:00 Proleter 2 : 3 Banat
17.02.2019 16:00 Kikinda 3 : 2 KI 0230
17.02.2019 12:00 Sutjeska 0 : 3 Merkur
17.02.2019 12:00 Spartak 2 3 : 0 Goks IN
17.02.2019 12:00 Dunav Volej : Srem 2
17.02.2019 16:00 Maks 0 : 3 Star
17.02.2019 20:00 Bagljaš 023 3 : 0 NS Volej tim
17.02.2019 17:00 Bečej 0 : 3 Grbić
17.02.2019 13:00 Blok Aut 2 : 3 Novi Sad 2

Futsal

17.02.2019 20:00 Ivanjica 7 : 5 FON
17.02.2019 19:00 Vranje 6 : 2 Nova Pazova
17.02.2019 18:15 SK Ekonomist 5 : 7 Zemun Samo pravo
17.02.2019 19:00 Zlatar 33 4 : 1 Kragujevac Wild Boars
17.02.2019 20:00 Tango : Mićko trend
17.02.2019 19:00 Hajduk 9 : 3 Leteći Bajmočani
17.02.2019 20:00 PP 192 6 : 5 Karađorđe 2015
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu