XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 137 utakmica za dan
Subota, 9 Februar 2019

Fudbal

09.02.2019 18:30 Brighton 1 : 3 Burnley
09.02.2019 16:00 Crystal Palace 1 : 1 West Ham United
09.02.2019 13:30 Fulham 0 : 3 Manchester United
09.02.2019 16:00 Huddersfield Town 1 : 2 Arsenal
09.02.2019 16:00 Liverpool 3 : 0 AFC Bournemouth
09.02.2019 16:00 Southampton 1 : 2 Cardiff City
09.02.2019 16:00 Watford 1 : 0 Everton
09.02.2019 16:15 Atlético Madrid 1 : 3 Real Madrid
09.02.2019 18:30 Espanyol 2 : 1 Rayo Vallecano
09.02.2019 20:45 Girona 0 : 2 Huesca
09.02.2019 13:00 Getafe 3 : 1 Celta de Vigo
09.02.2019 18:30 Bayern 3 : 1 Schalke 04
09.02.2019 15:30 Borussia Dortmund 3 : 3 Hoffenheim
09.02.2019 15:30 RB Leipzig 0 : 0 Eintracht
09.02.2019 15:30 Borussia Mönchengladbach 0 : 3 Hertha BSC
09.02.2019 15:30 Hannover 96 2 : 0 Nürnberg
09.02.2019 15:30 Freiburg 3 : 3 Wolfsburg
09.02.2019 20:30 Parma 0 : 1 Internazionale
09.02.2019 18:00 Fiorentina 0 : 0 Napoli
09.02.2019 20:00 Amiens SC 1 : 0 Caen
09.02.2019 17:00 PSG 1 : 0 Bordeaux
09.02.2019 20:00 Strasbourg 1 : 2 Angers

Košarka

09.02.2019 21:00 Zadar 95 : 91 Cibona
09.02.2019 19:00 Mornar 57 : 90 Crvena zvezda MTS
09.02.2019 20:00 Vojvodina 77 : 95 Tamiš
09.02.2019 15:30 Dunav 79 : 78 Sloboda
09.02.2019 15:00 OKK Beograd 81 : 82 Mladost
09.02.2019 18:00 Metalac 81 : 70 Borac
09.02.2019 17:00 Plana 65 : 111 KKK Radnički
09.02.2019 18:00 Zdravlje Leskovac 77 : 93 Mladost (SP)
09.02.2019 16:45 Zemun Fitofarmacija 76 : 60 Konstantin
09.02.2019 18:00 Žarkovo 85 : 95 Proleter Naftagas
09.02.2019 19:00 Napredak Bosphorus 81 : 72 Kolubara LA 2003
09.02.2019 19:30 Sloga 75 : 69 Rtanj
09.02.2019 20:00 Sveti Đorđe 98 : 52 Akademik
09.02.2019 16:30 OKK Junior 73 : 78 Radnik
09.02.2019 17:00 Prokuplje 0 : 20 Niš
09.02.2019 15:20 Actavis Academy 57 : 85 Fair Play
09.02.2019 19:00 Jablanica 76 : 59 Jastrebac
09.02.2019 17:00 Sokobanja 20 : 0 Jugbasket
09.02.2019 16:30 Astra 76 : 92 Radnički
09.02.2019 13:20 Slodes 82 : 61 Beko
09.02.2019 19:30 Crvena zvezda 62 : 37 Kraljevo
09.02.2019 18:00 Vrbas Medela 75 : 77 021
09.02.2019 17:00 Bor 48 : 70 Partizan 1953
09.02.2019 17:00 Vršac d.o.o. 82 : 77 Karaburma
09.02.2019 19:15 Srbobran 92 : 81 Proleter 023
09.02.2019 20:00 Stara Pazova 93 : 55 Delfin
09.02.2019 14:15 Ruma 92 34 : 85 Topolčanka
09.02.2019 19:30 Jedinstvo 36 : 62 Girl Basket
09.02.2019 20:30 Bežanija : Njegoš
09.02.2019 12:30 Art Basket 107 : 19 Karađorđevo
09.02.2019 17:00 Zvečan : ČA basket
09.02.2019 12:00 Rtanj 43 : 56 Gimnazijalac

Odbojka

09.02.2019 18:00 Radnički 0 : 3 Spartak (Su)
09.02.2019 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 2 Mladi radnik
09.02.2019 18:00 Novi Pazar 3 : 2 Spartak (Lj)
09.02.2019 20:00 Futog 3 : 0 Napredak 037
09.02.2019 17:00 Smederevo Carina 3 : 0 Loznica
09.02.2019 16:00 Borac (St) 3 : 1 Železničar (Bg)
09.02.2019 19:30 Niš 3 : 0 Novi Sad
09.02.2019 18:00 Užice 1 : 3 Dubočica
09.02.2019 16:00 Timok 0 : 3 Borac (Par)
09.02.2019 19:30 Banat 3 : 0 Jagodina
09.02.2019 17:00 Bavanište 0 : 3 Metalac Takovo
09.02.2019 19:00 Klek Srbijašume 3 : 1 Mladost
09.02.2019 13:00 Gračanica 0 : 3 Partizan
09.02.2019 19:00 FAP Livnica 3 : 0 Lotus
09.02.2019 18:30 Gračac 3 : 0 Tehničar
09.02.2019 19:00 Mladost (T) 0 : 3 Kulpin
09.02.2019 19:00 Partizan 3 : 2 Proleter
09.02.2019 18:00 Pirot 1 : 3 Topličanin
09.02.2019 20:00 Vranje 3 : 0 Niš 2
09.02.2019 14:00 Radan 0 : 3 Hajduk Veljko
09.02.2019 19:00 Karađorđe 3 : 1 Rudar
09.02.2019 14:00 Roda 2 : 3 As Beograd
09.02.2019 17:40 Lucky Star 3 : 0 Crnjanski
09.02.2019 17:30 TENT 1 : 3 Vizura
09.02.2019 19:00 Dinamo 3 : 2 Ub
09.02.2019 20:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 0 Spartak (Lj)
09.02.2019 20:00 Beograd 3 : 0 Jedinstvo (Ue)
09.02.2019 17:00 Srbijanka 014 2 : 3 Vranje
09.02.2019 20:00 Smederevo 3 : 2 Roda
09.02.2019 18:30 Omladinac 3 : 1 Valjevo
09.02.2019 17:00 Futog 0 : 3 Kralj
09.02.2019 20:00 Zlatibor 3 : 1 Ivanjica
09.02.2019 15:00 Sterija 3 : 1 Ruma
09.02.2019 19:00 Gimnazijalac 3 : 0 Borac (Ča)
09.02.2019 17:00 Milenijum 1 : 3 Inđija
09.02.2019 15:00 Radnički (Bg) 3 : 0 Leskovac-98
09.02.2019 18:00 Majdanpek FBC 3 : 1 Student
09.02.2019 17:00 Panda 2 : 3 Desetka
09.02.2019 19:00 Zaječar 3 : 0 Jagodina
09.02.2019 19:00 Knjaževac 3 : 2 Bor
09.02.2019 16:00 Panonija 0 : 3 Novi Sad
09.02.2019 17:00 Crnokosa Artos 3 : 0 Stopanja
09.02.2019 15:00 Novi Pazar 3 : 0 Tara
09.02.2019 16:00 Mladi Radnik 3 : 1 Karadjordje
09.02.2019 20:00 Lucky Star 3 : 2 Ribnica
09.02.2019 14:45 Imlek 3 : 0 AS Batajnica
09.02.2019 14:00 Red Fox-Smeč 5 1 : 3 Partizan 2
09.02.2019 12:30 Tehničar (Sd) 0 : 3 Šumadija
09.02.2019 19:30 Lazarevac 3 : 0 Fortuna Plus

Rukomet

09.02.2019 18:00 Kikinda 24 : 26 Novi Pazar
09.02.2019 19:30 Šamot 65 25 : 22 Spartak Vojput
09.02.2019 19:00 Rudar 25 : 24 Partizan
09.02.2019 19:00 Voždovac 1955 23 : 28 Zaječar
09.02.2019 17:30 Bekament BB 25 : 21 Mladost

Vaterpolo

09.02.2019 Jadran ST 7 : 12 Jug CO
09.02.2019 Jadran HN 13 : 10 HAVK Mladost
09.02.2019 OVK POŠK 7 : 11 Šabac
09.02.2019 Partizan 9 : 7 Primorac
09.02.2019 Solaris 13 : 6 Vojvodina
09.02.2019 00:00 KVK Radnički 7 : 5 Nais
09.02.2019 Primorje EB 10 : 8 Budva
09.02.2019 Galeb MR 6 : 10 Valjevo Gorenje
09.02.2019 VD Koper Primorska 11 : 8 Medveščak
09.02.2019 Zadar 1952 8 : 7 VA Cattaro
09.02.2019 Zemun 13 : 4 Banjica
09.02.2019 Stari Grad 9 : 6 Beograd
09.02.2019 TENT 12 : 14 Taš
09.02.2019 Dunav 4 : 9 Bečej

Futsal

09.02.2019 21:00 FON 3 : 4 Vinter sport
09.02.2019 18:00 Borac 4 : 1 Župski rubin
09.02.2019 18:30 Partenon 3 : 4 Metalac Kolorado
09.02.2019 19:00 Kosjerić 6 : 0 Oplenac
09.02.2019 21:30 Aranđelovac 1 : 0 SFU Leposavić
09.02.2019 12:00 Fleš 11 : 2 Karanovac

FFA

09.02.2019 14:15 Young Boys 1 : 4 Podrinje
09.02.2019 13:30 Radnički Stobeks 1 : 4 Trnovica
09.02.2019 15:45 Loznica A 5 : 2 Sloga
09.02.2019 15:00 Borac 1 : 7 Loznica A
09.02.2019 12:15 Cer 2 : 3 Miša
09.02.2019 10:00 Podrinje 1 : 0 Trnovica
09.02.2019 10:45 Miša 0 : 3 Gučevo
09.02.2019 11:30 Sloga 0 : 11 Akademija Rađ
09.02.2019 13:00 Jedinstvo A 4 : 1 Jedinstvo B
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu