14.10
14:30
FAP
Loznica
0
5
|
14.10.2017 14:30 | FAP | 0 : 5 | Loznica | |||||
14.10
14:30
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
0
0
|
14.10.2017 14:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
14.10
14:30
Mokra Gora
Karađorđe
1
0
|
14.10.2017 14:30 | Mokra Gora | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
14.10
14:30
Budućnost Krušik 2014
Polet
6
0
|
14.10.2017 14:30 | Budućnost Krušik 2014 | 6 : 0 | Polet | |||||
14.10
14:30
Sloga (P)
Železničar
2
0
|
14.10.2017 14:30 | Sloga (P) | 2 : 0 | Železničar | |||||
14.10
14:30
Šumadija 1903
Tutin
1
1
|
14.10.2017 14:30 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Tutin |
14.10
15:00
Radnički (S)
Moravac Orion
3
0
|
14.10.2017 15:00 | Radnički (S) | 3 : 0 | Moravac Orion | |||||
14.10
15:00
Dunav
Jedinstvo (B)
0
1
|
14.10.2017 15:00 | Dunav | 0 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
14.10
15:00
Timok
Trajal
0
1
|
14.10.2017 15:00 | Timok | 0 : 1 | Trajal | |||||
14.10
15:00
Jedinstvo (P)
Car Konstantin
6
1
|
14.10.2017 15:00 | Jedinstvo (P) | 6 : 1 | Car Konstantin | |||||
14.10
15:00
Ozren
Trstenik PPT
0
4
|
14.10.2017 15:00 | Ozren | 0 : 4 | Trstenik PPT |
14.10
15:00
Odžaci
Bratstvo 1946
0
2
|
14.10.2017 15:00 | Odžaci | 0 : 2 | Bratstvo 1946 | |||||
14.10
15:00
Bečej 1918
Cement
5
0
|
14.10.2017 15:00 | Bečej 1918 | 5 : 0 | Cement | |||||
14.10
15:00
Dinamo 1945
Omladinac (NB)
2
0
|
14.10.2017 15:00 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | Omladinac (NB) | |||||
14.10
15:00
Crvena zvezda (NS)
Radnički (ZR)
1
2
|
14.10.2017 15:00 | Crvena zvezda (NS) | 1 : 2 | Radnički (ZR) | |||||
14.10
15:00
Mladost (BJ)
Bačka 1901
1
1
|
14.10.2017 15:00 | Mladost (BJ) | 1 : 1 | Bačka 1901 | |||||
14.10
15:00
Radnički (NP)
Železničar
1
0
|
14.10.2017 15:00 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Železničar | |||||
14.10
15:00
Radnički (Š)
Dunav
2
4
|
14.10.2017 15:00 | Radnički (Š) | 2 : 4 | Dunav |
14.10
14:30
Lokomotiva
Sopot
3
0
|
14.10.2017 14:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Sopot | |||||
14.10
10:00
BASK
GSP Polet Dorćol
0
2
|
14.10.2017 10:00 | BASK | 0 : 2 | GSP Polet Dorćol | |||||
14.10
14:30
BSK Borča
OFK Beograd
0
3
|
14.10.2017 14:30 | BSK Borča | 0 : 3 | OFK Beograd |
14.10
14:30
Takovo
Sloga (K)
1
0
|
14.10.2017 14:30 | Takovo | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
14.10
14:30
Radnički (K)
Trepča
0
1
|
14.10.2017 14:30 | Radnički (K) | 0 : 1 | Trepča |
14.10
14:30
Gruža
Napredak
2
0
|
14.10.2017 14:30 | Gruža | 2 : 0 | Napredak | |||||
14.10
14:30
Sloga 33
Rudar 2001
2
0
|
14.10.2017 14:30 | Sloga 33 | 2 : 0 | Rudar 2001 |
14.10
14:30
Budućnost
Radnički Gorenje
1
0
|
14.10.2017 14:30 | Budućnost | 1 : 0 | Radnički Gorenje | |||||
14.10
14:30
Drina
Spartak
3
2
|
14.10.2017 14:30 | Drina | 3 : 2 | Spartak | |||||
14.10
14:30
Sloga (BB)
Sevojno
1
0
|
14.10.2017 14:30 | Sloga (BB) | 1 : 0 | Sevojno |
14.10
15:00
Morava (VH)
Budućnost (O)
0
1
|
14.10.2017 15:00 | Morava (VH) | 0 : 1 | Budućnost (O) | |||||
14.10
15:00
Vranjska Banja
Lužnica
2
1
|
14.10.2017 15:00 | Vranjska Banja | 2 : 1 | Lužnica | |||||
14.10
15:00
Sloga (L)
Polet 1980
1
1
|
14.10.2017 15:00 | Sloga (L) | 1 : 1 | Polet 1980 |
14.10
15:00
Brodoremont
Svrljig
1
0
|
14.10.2017 15:00 | Brodoremont | 1 : 0 | Svrljig | |||||
14.10
15:00
BSK
Zaplanjac
1
2
|
14.10.2017 15:00 | BSK | 1 : 2 | Zaplanjac |
14.10
15:00
Sloga (D)
SFS Borac
0
3
|
14.10.2017 15:00 | Sloga (D) | 0 : 3 | SFS Borac | |||||
14.10
15:00
Morava 1918
Levač
3
1
|
14.10.2017 15:00 | Morava 1918 | 3 : 1 | Levač |
14.10
15:00
Begej
OFK Vršac
1
1
|
14.10.2017 15:00 | Begej | 1 : 1 | OFK Vršac | |||||
14.10
15:00
Kikinda 1909
Sloboda (NK)
3
4
|
14.10.2017 15:00 | Kikinda 1909 | 3 : 4 | Sloboda (NK) | |||||
14.10
15:00
Radnički (S)
Sloga
2
4
|
14.10.2017 15:00 | Radnički (S) | 2 : 4 | Sloga | |||||
14.10
15:00
Radnički (K)
ŽAK
5
0
|
14.10.2017 15:00 | Radnički (K) | 5 : 0 | ŽAK | |||||
14.10
15:00
Budućnost
Vojvodina 1928
1
0
|
14.10.2017 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
14.10
15:00
Kozara
Jedinstvo (BK)
2
1
|
14.10.2017 15:00 | Kozara | 2 : 1 | Jedinstvo (BK) |
14.10
15:00
Sloga (E)
Podunavac
3
1
|
14.10.2017 15:00 | Sloga (E) | 3 : 1 | Podunavac | |||||
14.10
15:00
Sloga (T)
Hajduk (B)
3
0
|
14.10.2017 15:00 | Sloga (T) | 3 : 0 | Hajduk (B) |
14.10
15:00
Polet (K)
Mladost Apa
5
2
|
14.10.2017 15:00 | Polet (K) | 5 : 2 | Mladost Apa | |||||
14.10
15:00
Radnički (S)
Srbobran
0
1
|
14.10.2017 15:00 | Radnički (S) | 0 : 1 | Srbobran |
14.10
14:30
Milutinac
Rakovica
0
0
|
14.10.2017 14:30 | Milutinac | 0 : 0 | Rakovica | |||||
14.10
14:30
Napredak
Srem
0
0
|
14.10.2017 14:30 | Napredak | 0 : 0 | Srem |
14.10
15:00
Naftagas (E)
Mladost (BD)
2
1
|
14.10.2017 15:00 | Naftagas (E) | 2 : 1 | Mladost (BD) | |||||
14.10
15:00
Mladost (L)
Proleter 2006
0
3
|
14.10.2017 15:00 | Mladost (L) | 0 : 3 | Proleter 2006 |
14.10
15:00
BAK
Jedinstvo (V)
5
0
|
14.10.2017 15:00 | BAK | 5 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
14.10
15:00
Partizan (U)
Jugoslavija
7
3
|
14.10.2017 15:00 | Partizan (U) | 7 : 3 | Jugoslavija | |||||
14.10
15:00
Dunav
Vojvodina (CC)
1
1
|
14.10.2017 15:00 | Dunav | 1 : 1 | Vojvodina (CC) |
14.10
15:00
Partizan
Rudar
3
0
|
14.10.2017 15:00 | Partizan | 3 : 0 | Rudar | |||||
14.10
15:00
Sloven
Jadran
1
0
|
14.10.2017 15:00 | Sloven | 1 : 0 | Jadran | |||||
14.10
15:00
Podrinje
Budućnost
2
1
|
14.10.2017 15:00 | Podrinje | 2 : 1 | Budućnost |
14.10
15:00
Hajduk Junior
Mladost (K)
3
0
|
14.10.2017 15:00 | Hajduk Junior | 3 : 0 | Mladost (K) | |||||
14.10
15:00
Stanišić
Krila Krajine
2
1
|
14.10.2017 15:00 | Stanišić | 2 : 1 | Krila Krajine | |||||
14.10
15:00
Vojvodina
Hercegovac
2
1
|
14.10.2017 15:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Hercegovac | |||||
14.10
15:00
Crvenka
Budućnost (M)
3
1
|
14.10.2017 15:00 | Crvenka | 3 : 1 | Budućnost (M) |
14.10
14:30
Njegoš
Iskra
2
3
|
14.10.2017 14:30 | Njegoš | 2 : 3 | Iskra | |||||
14.10
14:30
Radnički 1905
Vinogradar
2
1
|
14.10.2017 14:30 | Radnički 1905 | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
14.10
14:30
OFK Vrbas
Senta
3
0
|
14.10.2017 14:30 | OFK Vrbas | 3 : 0 | Senta |
14.10
15:00
Radnički
Poreč
2
1
|
14.10.2017 15:00 | Radnički | 2 : 1 | Poreč | |||||
14.10
15:00
Brestovac
Krivelj
7
3
|
14.10.2017 15:00 | Brestovac | 7 : 3 | Krivelj |
14.10
14:30
Vinča
Kovačevac
0
0
|
14.10.2017 14:30 | Vinča | 0 : 0 | Kovačevac | |||||
14.10
14:30
Mladenovac
Vrčin
4
3
|
14.10.2017 14:30 | Mladenovac | 4 : 3 | Vrčin |
14.10
15:00
Mačva 2005
Vidojevica
2
0
|
14.10.2017 15:00 | Mačva 2005 | 2 : 0 | Vidojevica |
14.10
14:30
Lokomotiva
Šatornja
6
1
|
14.10.2017 14:30 | Lokomotiva | 6 : 1 | Šatornja |
14.10
15:00
Slatina
Omladinac (Z)
2
1
|
14.10.2017 15:00 | Slatina | 2 : 1 | Omladinac (Z) |
14.10
14:30
Đerdap
Napredak 1936
4
2
|
14.10.2017 14:30 | Đerdap | 4 : 2 | Napredak 1936 | |||||
14.10
14:30
Polet (SD)
Trgovački
0
0
|
14.10.2017 14:30 | Polet (SD) | 0 : 0 | Trgovački | |||||
14.10
14:30
Jedinstvo (Lj)
Makce
1
2
|
14.10.2017 14:30 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 2 | Makce |
14.10
15:00
Mladost
Padež
0
7
|
14.10.2017 15:00 | Mladost | 0 : 7 | Padež |
14.10
15:00
Rudar
Ribnica
0
3
|
14.10.2017 15:00 | Rudar | 0 : 3 | Ribnica |
14.10
14:30
Zlatar
Ariljska rampa
2
0
|
14.10.2017 14:30 | Zlatar | 2 : 0 | Ariljska rampa | |||||
14.10
14:30
Crnokosa
Polet
9
2
|
14.10.2017 14:30 | Crnokosa | 9 : 2 | Polet |
14.10
14:30
Junior Novo Naselje
Tvrdojevac
1
0
|
14.10.2017 14:30 | Junior Novo Naselje | 1 : 0 | Tvrdojevac | |||||
14.10
14:30
Radnik
Tulari
1
3
|
14.10.2017 14:30 | Radnik | 1 : 3 | Tulari |
14.10
15:00
Jadran
Jedinstvo
0
1
|
14.10.2017 15:00 | Jadran | 0 : 1 | Jedinstvo |
14.10
15:00
Radnički 1924
Mladost (B)
2
2
|
14.10.2017 15:00 | Radnički 1924 | 2 : 2 | Mladost (B) | |||||
14.10
15:00
Doljevac 1971
Moravac (Č)
4
1
|
14.10.2017 15:00 | Doljevac 1971 | 4 : 1 | Moravac (Č) | |||||
14.10
15:00
Zemljoradnik
Naisus 1977
5
3
|
14.10.2017 15:00 | Zemljoradnik | 5 : 3 | Naisus 1977 |
14.10
15:00
AZ Borac 2014
Morava
5
3
|
14.10.2017 15:00 | AZ Borac 2014 | 5 : 3 | Morava | |||||
14.10
15:00
Mladost (L)
Mladost (M)
1
0
|
14.10.2017 15:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Mladost (M) | |||||
14.10
15:00
Palilulac
Proleter (DV)
4
3
|
14.10.2017 15:00 | Palilulac | 4 : 3 | Proleter (DV) |
14.10
15:00
Fruškogorski partizan
RFK Novi Sad 1921
1
3
|
14.10.2017 15:00 | Fruškogorski partizan | 1 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
14.10
15:00
ŽSK
Petrovaradin
1
0
|
14.10.2017 15:00 | ŽSK | 1 : 0 | Petrovaradin | |||||
14.10
15:00
Omladinac
Vinogradar
4
0
|
14.10.2017 15:00 | Omladinac | 4 : 0 | Vinogradar | |||||
14.10
15:00
OFK Futog
OFK Sirig
7
1
|
14.10.2017 15:00 | OFK Futog | 7 : 1 | OFK Sirig |
14.10
Polet
Mladost 1982
4
3
|
14.10.2017 | Polet | 4 : 3 | Mladost 1982 |
14.10
15:00
Sitnica
Gračanica
1
3
|
14.10.2017 15:00 | Sitnica | 1 : 3 | Gračanica |
14.10
15:00
Ibar
Rudar
0
3
|
14.10.2017 15:00 | Ibar | 0 : 3 | Rudar |
14.10
15:00
Mlada krila
Lazac
1
1
|
14.10.2017 15:00 | Mlada krila | 1 : 1 | Lazac | |||||
14.10
15:00
Grdica
Gruža
1
1
|
14.10.2017 15:00 | Grdica | 1 : 1 | Gruža |
14.10
14:30
Beljanica
Mladost (J)
2
0
|
14.10.2017 14:30 | Beljanica | 2 : 0 | Mladost (J) | |||||
14.10
14:30
Rudar (SR)
Istok 63
2
2
|
14.10.2017 14:30 | Rudar (SR) | 2 : 2 | Istok 63 |
14.10
14:30
Zenit
Sloga
3
1
|
14.10.2017 14:30 | Zenit | 3 : 1 | Sloga |
14.10
15:00
Jedinstvo
Radnički 1911
0
6
|
14.10.2017 15:00 | Jedinstvo | 0 : 6 | Radnički 1911 | |||||
14.10
15:00
Zadrugar
Potisje
1
4
|
14.10.2017 15:00 | Zadrugar | 1 : 4 | Potisje | |||||
14.10
15:00
OFK Klek
ŽFK Banat
1
0
|
14.10.2017 15:00 | OFK Klek | 1 : 0 | ŽFK Banat | |||||
14.10
15:00
OFK Gradnulica
MSK
3
0
|
14.10.2017 15:00 | OFK Gradnulica | 3 : 0 | MSK | |||||
14.10
15:00
Tamiš
OFK Stajićevo
1
1
|
14.10.2017 15:00 | Tamiš | 1 : 1 | OFK Stajićevo | |||||
14.10
15:00
ASK
Zlatica
2
2
|
14.10.2017 15:00 | ASK | 2 : 2 | Zlatica |
14.10
15:30
Atakante
Mladi Proleter
7
0
|
14.10.2017 15:30 | Atakante | 7 : 0 | Mladi Proleter |
14.10
14:30
Umčari
Zaklopača
0
1
|
14.10.2017 14:30 | Umčari | 0 : 1 | Zaklopača | |||||
14.10
14:30
Minel
Pionir
1
2
|
14.10.2017 14:30 | Minel | 1 : 2 | Pionir |
14.10
15:00
ŠFU Derbi 2016
BSK
1
3
|
14.10.2017 15:00 | ŠFU Derbi 2016 | 1 : 3 | BSK |
14.10
14:30
Kalenić
OFK Paljuvi
3
3
|
14.10.2017 14:30 | Kalenić | 3 : 3 | OFK Paljuvi | |||||
14.10
14:30
Crvena Jabuka
Čučuge
2
0
|
14.10.2017 14:30 | Crvena Jabuka | 2 : 0 | Čučuge | |||||
14.10
14:30
Rubribreza
Rudar
5
0
|
14.10.2017 14:30 | Rubribreza | 5 : 0 | Rudar |
14.10
14:30
Velika Drenova
Rubin (DS)
1
2
|
14.10.2017 14:30 | Velika Drenova | 1 : 2 | Rubin (DS) |
14.10
15:00
21. oktobar
Košutnjak
2
0
|
14.10.2017 15:00 | 21. oktobar | 2 : 0 | Košutnjak |
14.10
15:00
Polet (R)
Jedinstvo (B)
1
0
|
14.10.2017 15:00 | Polet (R) | 1 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
14.10
15:00
Napredak 2012
Škriljac
1
0
|
14.10.2017 15:00 | Napredak 2012 | 1 : 0 | Škriljac | |||||
14.10
15:00
OFK Napredak 1929
Gredetin
3
0
|
14.10.2017 15:00 | OFK Napredak 1929 | 3 : 0 | Gredetin | |||||
14.10
15:00
Ratar
OFK Draževac
0
2
|
14.10.2017 15:00 | Ratar | 0 : 2 | OFK Draževac |
14.10
Polet
Dunav
9
1
|
14.10.2017 | Polet | 9 : 1 | Dunav |
14.10
14:30
Žitkovica 2017
Napredak 1934
4
3
|
14.10.2017 14:30 | Žitkovica 2017 | 4 : 3 | Napredak 1934 | |||||
14.10
14:30
Polet (V)
Stig 1955
4
0
|
14.10.2017 14:30 | Polet (V) | 4 : 0 | Stig 1955 |
14.10
14:30
Jasenovac
Omladinac (B)
1
2
|
14.10.2017 14:30 | Jasenovac | 1 : 2 | Omladinac (B) |
14.10
15:30
Stojnik
Nemenikuće
2
5
|
14.10.2017 15:30 | Stojnik | 2 : 5 | Nemenikuće |
14.10
15:00
Železničar
Borac
1
3
|
14.10.2017 15:00 | Železničar | 1 : 3 | Borac |
14.10
14:30
Tornjoš
Tisa
3
0
|
14.10.2017 14:30 | Tornjoš | 3 : 0 | Tisa | |||||
14.10
14:30
Čoka
Jedinstvo (SK)
2
3
|
14.10.2017 14:30 | Čoka | 2 : 3 | Jedinstvo (SK) |
14.10
15:00
Sloboda
Rongo Siti
3
0
|
14.10.2017 15:00 | Sloboda | 3 : 0 | Rongo Siti | |||||
14.10
15:00
Mladost
Pobeda
0
2
|
14.10.2017 15:00 | Mladost | 0 : 2 | Pobeda | |||||
14.10
15:00
Nišavac
Jerma
1
2
|
14.10.2017 15:00 | Nišavac | 1 : 2 | Jerma | |||||
14.10
15:00
Temac
Veliki Suvodol
3
1
|
14.10.2017 15:00 | Temac | 3 : 1 | Veliki Suvodol |
14.10
14:30
Bačka
Kulpin
0
1
|
14.10.2017 14:30 | Bačka | 0 : 1 | Kulpin | |||||
14.10
14:30
Neštin
Sloga
1
0
|
14.10.2017 14:30 | Neštin | 1 : 0 | Sloga | |||||
14.10
14:30
Maglić
Krivanj
4
3
|
14.10.2017 14:30 | Maglić | 4 : 3 | Krivanj | |||||
14.10
14:30
Borac 46
Borac
4
2
|
14.10.2017 14:30 | Borac 46 | 4 : 2 | Borac | |||||
14.10
14:30
Tvrdjava
Naša Zvezda
3
0
|
14.10.2017 14:30 | Tvrdjava | 3 : 0 | Naša Zvezda |
14.10
15:00
Bjelica
Jelica
5
3
|
14.10.2017 15:00 | Bjelica | 5 : 3 | Jelica |
14.10
14:30
Omladinac (V)
Pobeda (Đ)
1
1
|
14.10.2017 14:30 | Omladinac (V) | 1 : 1 | Pobeda (Đ) | |||||
14.10
14:30
Sloga (B)
Sloga (M)
1
1
|
14.10.2017 14:30 | Sloga (B) | 1 : 1 | Sloga (M) |
14.10
14:30
Radnički PDM
Napredak
2
1
|
14.10.2017 14:30 | Radnički PDM | 2 : 1 | Napredak |
14.10
14:30
Krtinska
Jedinstvo
2
2
|
14.10.2017 14:30 | Krtinska | 2 : 2 | Jedinstvo |
14.10
14:30
Cepelin 026
Budućnost
0
3
|
14.10.2017 14:30 | Cepelin 026 | 0 : 3 | Budućnost |
14.10
14:30
Badljevica
Omladinac
2
1
|
14.10.2017 14:30 | Badljevica | 2 : 1 | Omladinac |
14.10
14:30
Jasenica
Mladost 1948
3
0
|
14.10.2017 14:30 | Jasenica | 3 : 0 | Mladost 1948 | |||||
14.10
14:30
Jedinstvo
AF Đokić
1
2
|
14.10.2017 14:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | AF Đokić |
14.10
15:30
Bukovik
Jedinstvo
3
2
|
14.10.2017 15:30 | Bukovik | 3 : 2 | Jedinstvo |
14.10
15:00
OFK Sikole
Graničar
1
4
|
14.10.2017 15:00 | OFK Sikole | 1 : 4 | Graničar |
14.10
14:30
Gornji Stepoš
Sebečevac
2
4
|
14.10.2017 14:30 | Gornji Stepoš | 2 : 4 | Sebečevac | |||||
14.10
14:30
Kapidžija
Mudrakovac
3
0
|
14.10.2017 14:30 | Kapidžija | 3 : 0 | Mudrakovac |
14.10
15:00
Padina
Koprijan
5
0
|
14.10.2017 15:00 | Padina | 5 : 0 | Koprijan | |||||
14.10
15:00
Borac
Jugovići
1
1
|
14.10.2017 15:00 | Borac | 1 : 1 | Jugovići |
14.10
15:00
Velika Jasikova
Timok 1928
3
0
|
14.10.2017 15:00 | Velika Jasikova | 3 : 0 | Timok 1928 | |||||
14.10
15:00
Lovac
Borac
5
1
|
14.10.2017 15:00 | Lovac | 5 : 1 | Borac |
14.10
15:00
Sloga
Partizan
3
2
|
14.10.2017 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Partizan | |||||
14.10
15:00
KSK Konak 1926
Tisa 1933
4
1
|
14.10.2017 15:00 | KSK Konak 1926 | 4 : 1 | Tisa 1933 | |||||
14.10
15:00
Mladost
Proleter
4
1
|
14.10.2017 15:00 | Mladost | 4 : 1 | Proleter |
14.10
14:30
Jedinstvo 2014
Sloga 1949
0
1
|
14.10.2017 14:30 | Jedinstvo 2014 | 0 : 1 | Sloga 1949 | |||||
14.10
14:30
Mrovska
Mladost 2013
14
2
|
14.10.2017 14:30 | Mrovska | 14 : 2 | Mladost 2013 |
14.10
16:30
Veliko Trnjane
Turekovac
1
1
|
14.10.2017 16:30 | Veliko Trnjane | 1 : 1 | Turekovac | |||||
14.10
15:00
Atletiko
Todorovce
2
0
|
14.10.2017 15:00 | Atletiko | 2 : 0 | Todorovce | |||||
14.10
15:00
Gornje Krajince
Nomanica
1
0
|
14.10.2017 15:00 | Gornje Krajince | 1 : 0 | Nomanica |
14.10
15:00
Bane 1931
Budućnost (S)
5
1
|
14.10.2017 15:00 | Bane 1931 | 5 : 1 | Budućnost (S) |
14.10
14:30
Dunav
Proleter 1932
6
2
|
14.10.2017 14:30 | Dunav | 6 : 2 | Proleter 1932 |
14.10
15:00
Sloga
Luk
1
3
|
14.10.2017 15:00 | Sloga | 1 : 3 | Luk | |||||
14.10
15:00
Granit
Mladost (G)
4
2
|
14.10.2017 15:00 | Granit | 4 : 2 | Mladost (G) | |||||
14.10
15:00
Hajduk
Jadar 1961
5
0
|
14.10.2017 15:00 | Hajduk | 5 : 0 | Jadar 1961 | |||||
14.10
15:00
TE Gučevo
Studenac
1
1
|
14.10.2017 15:00 | TE Gučevo | 1 : 1 | Studenac | |||||
14.10
15:00
Jelav
Mladost (DB)
1
2
|
14.10.2017 15:00 | Jelav | 1 : 2 | Mladost (DB) |
14.10
15:00
Graničar
Mladost
1
1
|
14.10.2017 15:00 | Graničar | 1 : 1 | Mladost | |||||
14.10
15:00
Solunac
Gaj
1
4
|
14.10.2017 15:00 | Solunac | 1 : 4 | Gaj | |||||
14.10
15:00
Sloga
Banat
4
2
|
14.10.2017 15:00 | Sloga | 4 : 2 | Banat | |||||
14.10
15:00
Naša Krajina
Crvena zvezda
3
1
|
14.10.2017 15:00 | Naša Krajina | 3 : 1 | Crvena zvezda |
14.10
14:30
Budućnost MI (DT)
Krćevac 04
2
0
|
14.10.2017 14:30 | Budućnost MI (DT) | 2 : 0 | Krćevac 04 |
14.10
14:30
Udarnik 2015
Mlava Trgovački
1
5
|
14.10.2017 14:30 | Udarnik 2015 | 1 : 5 | Mlava Trgovački | |||||
14.10
14:30
Brana Paunović
Napredak
0
3
|
14.10.2017 14:30 | Brana Paunović | 0 : 3 | Napredak | |||||
14.10
14:30
Vukan
Jedinstvo
0
2
|
14.10.2017 14:30 | Vukan | 0 : 2 | Jedinstvo |
14.10
14:30
Proleter
Skela
1
1
|
14.10.2017 14:30 | Proleter | 1 : 1 | Skela | |||||
14.10
14:30
Vukićevica
Trstenica
2
2
|
14.10.2017 14:30 | Vukićevica | 2 : 2 | Trstenica |
14.10
14:30
Strmovo
Šumadinac
5
0
|
14.10.2017 14:30 | Strmovo | 5 : 0 | Šumadinac | |||||
14.10
14:30
Borac (A)
Mladi radnik
3
0
|
14.10.2017 14:30 | Borac (A) | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
14.10
14:30
Lazarevac
Proleter
0
4
|
14.10.2017 14:30 | Lazarevac | 0 : 4 | Proleter |
14.10
14:30
Soko
Burovac
0
0
|
14.10.2017 14:30 | Soko | 0 : 0 | Burovac | |||||
14.10
14:30
Radnik
Dragoš
6
0
|
14.10.2017 14:30 | Radnik | 6 : 0 | Dragoš | |||||
14.10
14:30
Zabrđe 1936
Veliko Laole
2
0
|
14.10.2017 14:30 | Zabrđe 1936 | 2 : 0 | Veliko Laole | |||||
14.10
11:00
BSK
Borac
2
1
|
14.10.2017 11:00 | BSK | 2 : 1 | Borac |
14.10
15:00
Rudar
Borac BTG
1
1
|
14.10.2017 15:00 | Rudar | 1 : 1 | Borac BTG |
14.10
Sloga
Kotlenik
8
0
|
14.10.2017 | Sloga | 8 : 0 | Kotlenik | |||||
14.10
Borac 1939
Jedinstvo
3
0
|
14.10.2017 | Borac 1939 | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.10
Mladost
Grivac
6
1
|
14.10.2017 | Mladost | 6 : 1 | Grivac |
14.10
Selanac
Azbukovica
1
1
|
14.10.2017 | Selanac | 1 : 1 | Azbukovica | |||||
14.10
Jezero
Sloga DB
4
2
|
14.10.2017 | Jezero | 4 : 2 | Sloga DB | |||||
14.10
Čobanče
Crnča
1
4
|
14.10.2017 | Čobanče | 1 : 4 | Crnča |
14.10
16:30
Rujišnik
Borjak 2013
2
1
|
14.10.2017 16:30 | Rujišnik | 2 : 1 | Borjak 2013 | |||||
14.10
16:30
Kamenorezac 76
Topoljak
3
0
|
14.10.2017 16:30 | Kamenorezac 76 | 3 : 0 | Topoljak | |||||
14.10
16:30
Omladinac
Stevka Božurevka
5
0
|
14.10.2017 16:30 | Omladinac | 5 : 0 | Stevka Božurevka | |||||
14.10
16:30
Stara Čaršija
Mladost
3
2
|
14.10.2017 16:30 | Stara Čaršija | 3 : 2 | Mladost | |||||
14.10
16:30
Vinogradar
Omladinac
2
0
|
14.10.2017 16:30 | Vinogradar | 2 : 0 | Omladinac |
14.10
15:00
KFK Kula
Telečka
3
0
|
14.10.2017 15:00 | KFK Kula | 3 : 0 | Telečka | |||||
14.10
15:00
Sport
OFK Šikara
2
3
|
14.10.2017 15:00 | Sport | 2 : 3 | OFK Šikara |
14.10
15:00
POFK Letnjikovac
Metaloplastika
3
0
|
14.10.2017 15:00 | POFK Letnjikovac | 3 : 0 | Metaloplastika | |||||
14.10
15:00
Napredak
Lipolist
3
1
|
14.10.2017 15:00 | Napredak | 3 : 1 | Lipolist | |||||
14.10
15:00
Zadrugar
OFK Letnjikovac 1983
6
1
|
14.10.2017 15:00 | Zadrugar | 6 : 1 | OFK Letnjikovac 1983 |
14.10
15:00
Pobeda
Zviždić
|
14.10.2017 15:00 | Pobeda | : | Zviždić | |||||
14.10
15:00
Radenka
Neresnica
|
14.10.2017 15:00 | Radenka | : | Neresnica |
14.10
Levač 2
Dragovo
2
2
|
14.10.2017 | Levač 2 | 2 : 2 | Dragovo | |||||
14.10
Šumadija
Polet
3
2
|
14.10.2017 | Šumadija | 3 : 2 | Polet | |||||
14.10
Blagotin
Povratak otpisanih
6
0
|
14.10.2017 | Blagotin | 6 : 0 | Povratak otpisanih | |||||
14.10
Prosvetar
Goša
1
3
|
14.10.2017 | Prosvetar | 1 : 3 | Goša |
14.10
14:30
Vrelo 1971
Pobeda 1953
1
0
|
14.10.2017 14:30 | Vrelo 1971 | 1 : 0 | Pobeda 1953 | |||||
14.10
14:30
OFK Homolje
Borac
0
6
|
14.10.2017 14:30 | OFK Homolje | 0 : 6 | Borac |
14.10
15:00
Misača
Trešnjevica
1
2
|
14.10.2017 15:00 | Misača | 1 : 2 | Trešnjevica | |||||
14.10
15:00
KMF Aranđelovac
Tulež
3
0
|
14.10.2017 15:00 | KMF Aranđelovac | 3 : 0 | Tulež |
14.10
14:30
Lomnica
Štitari
0
1
|
14.10.2017 14:30 | Lomnica | 0 : 1 | Štitari | |||||
14.10
14:30
Gaglovo
Grkljane
3
4
|
14.10.2017 14:30 | Gaglovo | 3 : 4 | Grkljane | |||||
14.10
14:30
Zmajevac
Globoder
3
1
|
14.10.2017 14:30 | Zmajevac | 3 : 1 | Globoder | |||||
14.10
14:30
Padež
Kruševica
1
4
|
14.10.2017 14:30 | Padež | 1 : 4 | Kruševica |
14.10
15:30
Radnik
Vitez
2
0
|
14.10.2017 15:30 | Radnik | 2 : 0 | Vitez | |||||
14.10
15:30
Krupa
Široki Brijeg
1
2
|
14.10.2017 15:30 | Krupa | 1 : 2 | Široki Brijeg | |||||
14.10
18:00
Sloboda
Sarajevo
1
3
|
14.10.2017 18:00 | Sloboda | 1 : 3 | Sarajevo | |||||
14.10
17:00
Zrinjski
Borac
0
0
|
14.10.2017 17:00 | Zrinjski | 0 : 0 | Borac |
14.10
15:00
Zvijezda 09
Sloboda
1
0
|
14.10.2017 15:00 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Sloboda | |||||
14.10
15:00
Drina
Rudar Prijedor
1
0
|
14.10.2017 15:00 | Drina | 1 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
14.10
15:00
Sutjeska
Sloga
2
2
|
14.10.2017 15:00 | Sutjeska | 2 : 2 | Sloga | |||||
14.10
15:00
Podrinje
Slavija
2
2
|
14.10.2017 15:00 | Podrinje | 2 : 2 | Slavija | |||||
14.10
15:00
Napredak
Kozara
2
1
|
14.10.2017 15:00 | Napredak | 2 : 1 | Kozara | |||||
14.10
15:00
Tekstilac
Željezničar
3
0
|
14.10.2017 15:00 | Tekstilac | 3 : 0 | Željezničar |
14.10
14:30
Mladost
Rudar
1
1
|
14.10.2017 14:30 | Mladost | 1 : 1 | Rudar | |||||
14.10
14:30
OFK Petrovac
Grbalj
2
3
|
14.10.2017 14:30 | OFK Petrovac | 2 : 3 | Grbalj | |||||
14.10
14:30
Sutjeska
Kom
4
0
|
14.10.2017 14:30 | Sutjeska | 4 : 0 | Kom | |||||
14.10
14:30
Zeta
Dečić
1
1
|
14.10.2017 14:30 | Zeta | 1 : 1 | Dečić |
14.10
14:30
Brskovo
Petnjica
0
0
|
14.10.2017 14:30 | Brskovo | 0 : 0 | Petnjica |
14.10
13:30
Liverpool
Manchester Utd
0
0
|
14.10.2017 13:30 | Liverpool | 0 : 0 | Manchester Utd | |||||
14.10
16:00
Burnley
West Ham
1
1
|
14.10.2017 16:00 | Burnley | 1 : 1 | West Ham | |||||
14.10
16:00
Crystal Palace
Chelsea
2
1
|
14.10.2017 16:00 | Crystal Palace | 2 : 1 | Chelsea | |||||
14.10
16:00
Manchester City
Stoke
7
2
|
14.10.2017 16:00 | Manchester City | 7 : 2 | Stoke | |||||
14.10
16:00
Swansea
Huddersfield
2
0
|
14.10.2017 16:00 | Swansea | 2 : 0 | Huddersfield | |||||
14.10
16:00
Tottenham
Bournemouth
1
0
|
14.10.2017 16:00 | Tottenham | 1 : 0 | Bournemouth | |||||
14.10
18:30
Watford
Arsenal
2
1
|
14.10.2017 18:30 | Watford | 2 : 1 | Arsenal |
14.10
16:15
Getafe
Real Madrid
1
2
|
14.10.2017 16:15 | Getafe | 1 : 2 | Real Madrid | |||||
14.10
13:00
Athletic Club
Sevilla
1
0
|
14.10.2017 13:00 | Athletic Club | 1 : 0 | Sevilla | |||||
14.10
18:30
Alavés
Real Sociedad
0
2
|
14.10.2017 18:30 | Alavés | 0 : 2 | Real Sociedad | |||||
14.10
20:45
Atlético Madrid
Barcelona
1
1
|
14.10.2017 20:45 | Atlético Madrid | 1 : 1 | Barcelona |
14.10
15:30
Bayern
Freiburg
5
0
|
14.10.2017 15:30 | Bayern | 5 : 0 | Freiburg | |||||
14.10
18:30
Borussia Dortmund
RB Leipzig
2
3
|
14.10.2017 18:30 | Borussia Dortmund | 2 : 3 | RB Leipzig | |||||
14.10
15:30
Hoffenheim
Augsburg
2
2
|
14.10.2017 15:30 | Hoffenheim | 2 : 2 | Augsburg | |||||
14.10
15:30
Hertha BSC
Schalke 04
0
2
|
14.10.2017 15:30 | Hertha BSC | 0 : 2 | Schalke 04 | |||||
14.10
15:30
Mainz 05
Hamburger SV
3
2
|
14.10.2017 15:30 | Mainz 05 | 3 : 2 | Hamburger SV | |||||
14.10
15:30
Hannover 96
Eintracht
1
2
|
14.10.2017 15:30 | Hannover 96 | 1 : 2 | Eintracht |
14.10
18:00
Juventus
Lazio
1
2
|
14.10.2017 18:00 | Juventus | 1 : 2 | Lazio | |||||
14.10
20:45
Roma
Napoli
0
1
|
14.10.2017 20:45 | Roma | 0 : 1 | Napoli |
14.10
20:00
Caen
Angers
0
2
|
14.10.2017 20:00 | Caen | 0 : 2 | Angers | |||||
14.10
17:00
Dijon
PSG
1
2
|
14.10.2017 17:00 | Dijon | 1 : 2 | PSG | |||||
14.10
20:00
Guingamp
Rennes
2
0
|
14.10.2017 20:00 | Guingamp | 2 : 0 | Rennes | |||||
14.10
20:00
Lille
Troyes
2
2
|
14.10.2017 20:00 | Lille | 2 : 2 | Troyes | |||||
14.10
20:00
Saint-Étienne
Metz
3
1
|
14.10.2017 20:00 | Saint-Étienne | 3 : 1 | Metz | |||||
14.10
20:00
Toulouse
Amiens SC
1
0
|
14.10.2017 20:00 | Toulouse | 1 : 0 | Amiens SC |
14.10
16:00
Crvena zvezda
Mačva
4
0
|
14.10.2017 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Mačva | |||||
14.10
15:00
Zemun
Vojvodina
0
0
|
14.10.2017 15:00 | Zemun | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
14.10
16:00
Radnički
Voždovac
1
1
|
14.10.2017 16:00 | Radnički | 1 : 1 | Voždovac | |||||
14.10
17:00
Rad
Spartak ŽK
0
2
|
14.10.2017 17:00 | Rad | 0 : 2 | Spartak ŽK | |||||
14.10
17:00
Čukarički
Javor Matis
0
0
|
14.10.2017 17:00 | Čukarički | 0 : 0 | Javor Matis |
14.10
15:00
Teleoptik
TSC
2
0
|
14.10.2017 15:00 | Teleoptik | 2 : 0 | TSC | |||||
14.10
15:00
Proleter
ČSK Pivara
3
0
|
14.10.2017 15:00 | Proleter | 3 : 0 | ČSK Pivara |
14.10
15:00
Vojvodina
Požarevac
3
2
|
14.10.2017 15:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Požarevac | |||||
14.10
15:00
Mašinac
Rad
2
0
|
14.10.2017 15:00 | Mašinac | 2 : 0 | Rad |
14.10
14:00
Radnički 2012
Lavice Dubočica
2
1
|
14.10.2017 14:00 | Radnički 2012 | 2 : 1 | Lavice Dubočica |
14.10
15:00
Knjaževac 2015
Jedinstvo 2014
0
1
|
14.10.2017 15:00 | Knjaževac 2015 | 0 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
14.10
15:00
Levač
Jagodina
0
0
|
14.10.2017 15:00 | Levač | 0 : 0 | Jagodina |
14.10
14:30
Čukarički
Spartak
0
1
|
14.10.2017 14:30 | Čukarički | 0 : 1 | Spartak | |||||
14.10
11:00
Radnički (P)
Radnički (N)
2
0
|
14.10.2017 11:00 | Radnički (P) | 2 : 0 | Radnički (N) | |||||
14.10
11:00
Crvena zvezda
Vojvodina
3
2
|
14.10.2017 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
14.10
13:00
Internacional
Voždovac
3
3
|
14.10.2017 13:00 | Internacional | 3 : 3 | Voždovac |
14.10
15:00
011
Brodarac 2
1
3
|
14.10.2017 15:00 | 011 | 1 : 3 | Brodarac 2 | |||||
14.10
12:00
Sindjelć
Lokomotiva
0
0
|
14.10.2017 12:00 | Sindjelć | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
14.10
10:00
Siti Sport Klub
Studentski Grad
1
2
|
14.10.2017 10:00 | Siti Sport Klub | 1 : 2 | Studentski Grad |
14.10
14:00
Morava (VP)
Karadjordje
3
2
|
14.10.2017 14:00 | Morava (VP) | 3 : 2 | Karadjordje | |||||
14.10
14:00
Šumadija (A)
Proleter 1947
6
0
|
14.10.2017 14:00 | Šumadija (A) | 6 : 0 | Proleter 1947 | |||||
14.10
14:00
Smederevo 1924
Mladi borac
9
1
|
14.10.2017 14:00 | Smederevo 1924 | 9 : 1 | Mladi borac | |||||
14.10
14:00
Mladi radnik 1940
Mladi radnik 1926
1
3
|
14.10.2017 14:00 | Mladi radnik 1940 | 1 : 3 | Mladi radnik 1926 |
14.10
14:00
Omladinac
Novi Beograd
9
1
|
14.10.2017 14:00 | Omladinac | 9 : 1 | Novi Beograd | |||||
14.10
10:00
Trudbenik
Zmaj 1953
2
1
|
14.10.2017 10:00 | Trudbenik | 2 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
14.10
09:00
Žarkovo
Budućnost
4
0
|
14.10.2017 09:00 | Žarkovo | 4 : 0 | Budućnost | |||||
14.10
09:00
DIF
BSK 1925
3
2
|
14.10.2017 09:00 | DIF | 3 : 2 | BSK 1925 |
14.10
14:00
Budućnost
Zvezdara
1
2
|
14.10.2017 14:00 | Budućnost | 1 : 2 | Zvezdara | |||||
14.10
10:00
Avala
Beograd 1929
2
5
|
14.10.2017 10:00 | Avala | 2 : 5 | Beograd 1929 | |||||
14.10
12:30
Posavina
Minel
1
2
|
14.10.2017 12:30 | Posavina | 1 : 2 | Minel | |||||
14.10
12:00
Stepojevac Vaga
Šumadinac
2
0
|
14.10.2017 12:00 | Stepojevac Vaga | 2 : 0 | Šumadinac |
14.10
16:00
Borac (NS)
Radnički (SM)
1
1
|
14.10.2017 16:00 | Borac (NS) | 1 : 1 | Radnički (SM) |
14.10
10:00
ŽAK junior
Bačka 1901
0
3
|
14.10.2017 10:00 | ŽAK junior | 0 : 3 | Bačka 1901 |
14.10
15:30
Tempo
Dolina
1
0
|
14.10.2017 15:30 | Tempo | 1 : 0 | Dolina | |||||
14.10
16:00
Spartak
Jedinstvo Stević
2
6
|
14.10.2017 16:00 | Spartak | 2 : 6 | Jedinstvo Stević | |||||
14.10
12:00
Borac (St)
Glogonj
6
0
|
14.10.2017 12:00 | Borac (St) | 6 : 0 | Glogonj | |||||
14.10
15:30
Borac (Sa)
Omladinac 1927
7
2
|
14.10.2017 15:30 | Borac (Sa) | 7 : 2 | Omladinac 1927 |
14.10
15:30
BSK
Mladost (O)
6
2
|
14.10.2017 15:30 | BSK | 6 : 2 | Mladost (O) |
14.10
10:00
Jedinstvo
Prva Iskra
2
4
|
14.10.2017 10:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Prva Iskra | |||||
14.10
13:00
Zabrežje
Polet
2
1
|
14.10.2017 13:00 | Zabrežje | 2 : 1 | Polet |
14.10
10:00
Železničar
Dinamo 1945
1
7
|
14.10.2017 10:00 | Železničar | 1 : 7 | Dinamo 1945 |
14.10
11:00
Napredak
Budućnost
1
4
|
14.10.2017 11:00 | Napredak | 1 : 4 | Budućnost |
14.10
09:30
Radnički MK
Voždovac MK
0
2
|
14.10.2017 09:30 | Radnički MK | 0 : 2 | Voždovac MK | |||||
14.10
12:30
Brodarac MK
Sinđelić MK
2
2
|
14.10.2017 12:30 | Brodarac MK | 2 : 2 | Sinđelić MK |
14.10
09:00
Zuce MK
Lokomotiva 2 MO
3
0
|
14.10.2017 09:00 | Zuce MK | 3 : 0 | Lokomotiva 2 MO | |||||
14.10
15:00
Crvena zvezda MML MK
Borac MK
2
0
|
14.10.2017 15:00 | Crvena zvezda MML MK | 2 : 0 | Borac MK | |||||
14.10
12:00
Bežanija MO
Torlak MK
4
2
|
14.10.2017 12:00 | Bežanija MO | 4 : 2 | Torlak MK |
14.10
11:00
Dinamo
Voždovac
4
1
|
14.10.2017 11:00 | Dinamo | 4 : 1 | Voždovac | |||||
14.10
12:00
Čukarički
Spartak
2
0
|
14.10.2017 12:00 | Čukarički | 2 : 0 | Spartak |
14.10
12:00
Radnički (O)
BSK 1925
0
1
|
14.10.2017 12:00 | Radnički (O) | 0 : 1 | BSK 1925 | |||||
14.10
15:00
Radnički (NB)
Sindjelić
0
0
|
14.10.2017 15:00 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Sindjelić | |||||
14.10
12:30
Kolubara
Rad
1
6
|
14.10.2017 12:30 | Kolubara | 1 : 6 | Rad |
14.10
12:30
Balkan
Palilulac
6
1
|
14.10.2017 12:30 | Balkan | 6 : 1 | Palilulac | |||||
14.10
10:00
Mladenovac
GSP Polet
2
1
|
14.10.2017 10:00 | Mladenovac | 2 : 1 | GSP Polet |
14.10
14:30
Pobeda
Crvena zvezda
4
2
|
14.10.2017 14:30 | Pobeda | 4 : 2 | Crvena zvezda | |||||
14.10
14:30
Radnik
7.juli
3
1
|
14.10.2017 14:30 | Radnik | 3 : 1 | 7.juli | |||||
14.10
14:30
Šumadija
Cerovac
2
1
|
14.10.2017 14:30 | Šumadija | 2 : 1 | Cerovac |
14.10
14:00
Prva Iskra
Budućnost
1
0
|
14.10.2017 14:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | Budućnost |
14.10
14:00
Rudar
OFK Ras
2
1
|
14.10.2017 14:00 | Rudar | 2 : 1 | OFK Ras | |||||
14.10
14:30
Slavija
Sloga
2
2
|
14.10.2017 14:30 | Slavija | 2 : 2 | Sloga | |||||
14.10
14:30
Radnički 1923
Bane
3
0
|
14.10.2017 14:30 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Bane | |||||
14.10
14:30
Šumadija 1903
Apolon
2
0
|
14.10.2017 14:30 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Apolon |
14.10
12:00
Radnički (Š)
Petar Puača
3
4
|
14.10.2017 12:00 | Radnički (Š) | 3 : 4 | Petar Puača | |||||
14.10
12:00
Radnički (SM)
Indeks
1
0
|
14.10.2017 12:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Indeks | |||||
14.10
12:00
Inđija
Borac (NS)
0
2
|
14.10.2017 12:00 | Inđija | 0 : 2 | Borac (NS) | |||||
14.10
10:00
Vojvodina
RFK N.S. 1921
3
2
|
14.10.2017 10:00 | Vojvodina | 3 : 2 | RFK N.S. 1921 |
14.10
12:00
TSC
Bačka (BP)
6
0
|
14.10.2017 12:00 | TSC | 6 : 0 | Bačka (BP) |
14.10
15:00
Radnički (B)
Kolonija
4
0
|
14.10.2017 15:00 | Radnički (B) | 4 : 0 | Kolonija | |||||
14.10
10:00
Sloga (BNS)
Polet
3
0
|
14.10.2017 10:00 | Sloga (BNS) | 3 : 0 | Polet |
14.10
14:00
Vulturul
Proleter
9
2
|
14.10.2017 14:00 | Vulturul | 9 : 2 | Proleter |
14.10
11:00
Crvena Zastava
Jedinstvo
5
6
|
14.10.2017 11:00 | Crvena Zastava | 5 : 6 | Jedinstvo | |||||
14.10
10:00
Strelac
Rvati
3
0
|
14.10.2017 10:00 | Strelac | 3 : 0 | Rvati |
14.10
Cer
Rudar
13
0
|
14.10.2017 | Cer | 13 : 0 | Rudar | |||||
14.10
Radnički Stobeks
Jadar
4
0
|
14.10.2017 | Radnički Stobeks | 4 : 0 | Jadar | |||||
14.10
Mladost
Loznica
2
6
|
14.10.2017 | Mladost | 2 : 6 | Loznica | |||||
14.10
Podrinje
Borac
8
0
|
14.10.2017 | Podrinje | 8 : 0 | Borac |
14.10
11:00
Proleter 2006
Radnički (Zr)
4
2
|
14.10.2017 11:00 | Proleter 2006 | 4 : 2 | Radnički (Zr) |
14.10
15:00
Rudar
PSK Putinci
0
4
|
14.10.2017 15:00 | Rudar | 0 : 4 | PSK Putinci | |||||
14.10
15:00
Hrtkovci
Mladost
9
0
|
14.10.2017 15:00 | Hrtkovci | 9 : 0 | Mladost | |||||
14.10
15:00
Radnički
Donji Petrovci
8
3
|
14.10.2017 15:00 | Radnički | 8 : 3 | Donji Petrovci | |||||
14.10
15:00
Borac
Jedinstvo
3
0
|
14.10.2017 15:00 | Borac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.10
15:00
Partizan
Napredak
8
0
|
14.10.2017 15:00 | Partizan | 8 : 0 | Napredak | |||||
14.10
15:00
Fruška Gora
1. Maj
0
12
|
14.10.2017 15:00 | Fruška Gora | 0 : 12 | 1. Maj |
14.10
Senta
AFK
1
1
|
14.10.2017 | Senta | 1 : 1 | AFK | |||||
14.10
Tisa
Potisje
3
2
|
14.10.2017 | Tisa | 3 : 2 | Potisje |
14.10
09:30
Studenski grad MK
Lokomotiva MK
3
0
|
14.10.2017 09:30 | Studenski grad MK | 3 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
14.10
10:00
BSK Borča MK
Crvena zvezda MK
0
7
|
14.10.2017 10:00 | BSK Borča MK | 0 : 7 | Crvena zvezda MK | |||||
14.10
14:30
Voždovac MK
Brodarac MK
4
0
|
14.10.2017 14:30 | Voždovac MK | 4 : 0 | Brodarac MK | |||||
14.10
10:00
Čukarički MK
011 MK
1
0
|
14.10.2017 10:00 | Čukarički MK | 1 : 0 | 011 MK |
14.10
17:00
OFK Beograd B MK
IMT
4
2
|
14.10.2017 17:00 | OFK Beograd B MK | 4 : 2 | IMT | |||||
14.10
16:00
Lola MK
Voždovac B MK
1
2
|
14.10.2017 16:00 | Lola MK | 1 : 2 | Voždovac B MK |
14.10
12:30
OLE MK
Rad V MK
4
0
|
14.10.2017 12:30 | OLE MK | 4 : 0 | Rad V MK | |||||
14.10
10:00
Rakovica MK
Sremčica MK
0
8
|
14.10.2017 10:00 | Rakovica MK | 0 : 8 | Sremčica MK | |||||
14.10
10:00
Banja MK
Radnički (NB) MK
|
14.10.2017 10:00 | Banja MK | : | Radnički (NB) MK | |||||
14.10
14:15
OFK Beograd MK
Bežanija MK
1
3
|
14.10.2017 14:15 | OFK Beograd MK | 1 : 3 | Bežanija MK | |||||
14.10
10:00
Kosmaj MK
Sopot MK
1
2
|
14.10.2017 10:00 | Kosmaj MK | 1 : 2 | Sopot MK |
14.10
11:00
BSK 1925
Rad
1
5
|
14.10.2017 11:00 | BSK 1925 | 1 : 5 | Rad | |||||
14.10
11:00
Partizan
Zemun
2
0
|
14.10.2017 11:00 | Partizan | 2 : 0 | Zemun | |||||
14.10
11:30
Crvena zvezda
OFK Beograd
4
2
|
14.10.2017 11:30 | Crvena zvezda | 4 : 2 | OFK Beograd | |||||
14.10
10:30
Brodarac
Čukarički
2
2
|
14.10.2017 10:30 | Brodarac | 2 : 2 | Čukarički |
14.10
16:00
BASK
Dominus
2
0
|
14.10.2017 16:00 | BASK | 2 : 0 | Dominus | |||||
14.10
12:15
Radnički (NB)
Studentski Grad
2
0
|
14.10.2017 12:15 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Studentski Grad | |||||
14.10
09:00
Radnički (O)
Internacional
1
5
|
14.10.2017 09:00 | Radnički (O) | 1 : 5 | Internacional |
14.10
14:30
Udarnik
Obilić
3
0
|
14.10.2017 14:30 | Udarnik | 3 : 0 | Obilić | |||||
14.10
09:00
Napredak
Budućnost
3
1
|
14.10.2017 09:00 | Napredak | 3 : 1 | Budućnost | |||||
14.10
14:30
Sloboda
Proleter
9
1
|
14.10.2017 14:30 | Sloboda | 9 : 1 | Proleter |
14.10
10:00
Balkan
Vinča
8
1
|
14.10.2017 10:00 | Balkan | 8 : 1 | Vinča | |||||
14.10
10:00
Selo Mladenovac
Sopot
4
0
|
14.10.2017 10:00 | Selo Mladenovac | 4 : 0 | Sopot |
14.10
10:00
Borac
Avala 1939
3
0
|
14.10.2017 10:00 | Borac | 3 : 0 | Avala 1939 | |||||
14.10
16:45
Ada
Komgrap
15
0
|
14.10.2017 16:45 | Ada | 15 : 0 | Komgrap | |||||
14.10
10:00
Prva Iskra
Milutinac
3
1
|
14.10.2017 10:00 | Prva Iskra | 3 : 1 | Milutinac |
14.10
10:00
Preporod
Njerš Ištvan
0
5
|
14.10.2017 10:00 | Preporod | 0 : 5 | Njerš Ištvan |
14.10
Novi Pazar
Apolon
0
4
|
14.10.2017 | Novi Pazar | 0 : 4 | Apolon | |||||
14.10
Sport Klub 99
Šumadija 1903
4
0
|
14.10.2017 | Sport Klub 99 | 4 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
14.10
OFK AS 2003
Bane
5
0
|
14.10.2017 | OFK AS 2003 | 5 : 0 | Bane | |||||
14.10
Pazar Juniors
Bubamara
5
2
|
14.10.2017 | Pazar Juniors | 5 : 2 | Bubamara | |||||
14.10
Radnički 1923
Kosmet
6
2
|
14.10.2017 | Radnički 1923 | 6 : 2 | Kosmet | |||||
14.10
Kiker
Apolon 4
2
0
|
14.10.2017 | Kiker | 2 : 0 | Apolon 4 | |||||
14.10
Arsenal
OFK National AG
0
2
|
14.10.2017 | Arsenal | 0 : 2 | OFK National AG |
14.10
10:00
Radnički (SM)
Indeks
2
0
|
14.10.2017 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Indeks | |||||
14.10
10:00
Inđija
Prof. Bolesnikov
2
1
|
14.10.2017 10:00 | Inđija | 2 : 1 | Prof. Bolesnikov |
14.10
10:00
TSC
Tekstilac
2
2
|
14.10.2017 10:00 | TSC | 2 : 2 | Tekstilac |
14.10
10:00
OFK Vršac
Radnički (K)
1
5
|
14.10.2017 10:00 | OFK Vršac | 1 : 5 | Radnički (K) | |||||
14.10
10:00
Coerver junior FA
BAK
9
0
|
14.10.2017 10:00 | Coerver junior FA | 9 : 0 | BAK | |||||
14.10
12:00
Mundial
Borac (Sa)
3
0
|
14.10.2017 12:00 | Mundial | 3 : 0 | Borac (Sa) |
14.10
10:00
Budućnost (A)
Sloga
1
10
|
14.10.2017 10:00 | Budućnost (A) | 1 : 10 | Sloga |
14.10
11:00
Stari Tamiš
BSK
3
6
|
14.10.2017 11:00 | Stari Tamiš | 3 : 6 | BSK |
14.10
10:00
Unirea
Mladost (V)
0
8
|
14.10.2017 10:00 | Unirea | 0 : 8 | Mladost (V) |
14.10
10:00
Buducnost
Krtinska
9
0
|
14.10.2017 10:00 | Buducnost | 9 : 0 | Krtinska |
14.10
Sinđelić
Jadar 07 1
0
15
|
14.10.2017 | Sinđelić | 0 : 15 | Jadar 07 1 | |||||
14.10
Cer
Jadar 07 2
1
9
|
14.10.2017 | Cer | 1 : 9 | Jadar 07 2 | |||||
14.10
Jedinstvo
Radnički Stobeks
7
0
|
14.10.2017 | Jedinstvo | 7 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
14.10
Podrinje
Loznica
0
5
|
14.10.2017 | Podrinje | 0 : 5 | Loznica | |||||
14.10
Pčelinjo
Antimon
18
0
|
14.10.2017 | Pčelinjo | 18 : 0 | Antimon | |||||
14.10
Sloga
Vidojevica
12
5
|
14.10.2017 | Sloga | 12 : 5 | Vidojevica |
14.10
10:00
Novi Beograd
Bežanija
3
3
|
14.10.2017 10:00 | Novi Beograd | 3 : 3 | Bežanija | |||||
14.10
11:00
Sinđelić
13. Maj
3
1
|
14.10.2017 11:00 | Sinđelić | 3 : 1 | 13. Maj | |||||
14.10
14:30
Borac
IMT
1
6
|
14.10.2017 14:30 | Borac | 1 : 6 | IMT |
14.10
09:00
Proleter 2006
Radnički (Zr)
2
12
|
14.10.2017 09:00 | Proleter 2006 | 2 : 12 | Radnički (Zr) |
14.10
Tornjoš
AFK
5
0
|
14.10.2017 | Tornjoš | 5 : 0 | AFK |
14.10
10:00
Derbi 2017
Proleter 1976
4
1
|
14.10.2017 10:00 | Derbi 2017 | 4 : 1 | Proleter 1976 | |||||
14.10
11:00
Venčani
Mladi Rudar
4
1
|
14.10.2017 11:00 | Venčani | 4 : 1 | Mladi Rudar | |||||
14.10
12:00
KMF Aranđelovac
Banja 1957
1
3
|
14.10.2017 12:00 | KMF Aranđelovac | 1 : 3 | Banja 1957 | |||||
14.10
12:00
Aranđelovac
Partizan 1945
0
4
|
14.10.2017 12:00 | Aranđelovac | 0 : 4 | Partizan 1945 |
14.10
09:00
Voždovac MK
Radnički (NB) MK
6
1
|
14.10.2017 09:00 | Voždovac MK | 6 : 1 | Radnički (NB) MK |
14.10
19:30
OFK Beograd B MK
PKB MK
5
0
|
14.10.2017 19:30 | OFK Beograd B MK | 5 : 0 | PKB MK | |||||
14.10
12:30
Olimpik MK
Studentski Grad MK
|
14.10.2017 12:30 | Olimpik MK | : | Studentski Grad MK | |||||
14.10
09:00
Rad MK
GSP Polet MK
3
0
|
14.10.2017 09:00 | Rad MK | 3 : 0 | GSP Polet MK | |||||
14.10
11:30
Voždovac B
Brodarac MK-B
1
0
|
14.10.2017 11:30 | Voždovac B | 1 : 0 | Brodarac MK-B |
14.10
10:00
Ole MK
Crvena zvezda MML MK
1
8
|
14.10.2017 10:00 | Ole MK | 1 : 8 | Crvena zvezda MML MK | |||||
14.10
08:30
Rakovica MK
Zemun B MK
5
1
|
14.10.2017 08:30 | Rakovica MK | 5 : 1 | Zemun B MK | |||||
14.10
10:00
Jedinstvo MK
Lokomotiva MK
1
4
|
14.10.2017 10:00 | Jedinstvo MK | 1 : 4 | Lokomotiva MK | |||||
14.10
13:00
Trijumf MK
Žarkovo MK
3
2
|
14.10.2017 13:00 | Trijumf MK | 3 : 2 | Žarkovo MK |
14.10
09:00
Čukarički
Voždovac
4
1
|
14.10.2017 09:00 | Čukarički | 4 : 1 | Voždovac | |||||
14.10
13:00
Rad
BSK 1925
1
4
|
14.10.2017 13:00 | Rad | 1 : 4 | BSK 1925 | |||||
14.10
09:00
OFK Beograd
Radnički (NB)
7
0
|
14.10.2017 09:00 | OFK Beograd | 7 : 0 | Radnički (NB) | |||||
14.10
09:30
Kolubara
BSK Borča
3
1
|
14.10.2017 09:30 | Kolubara | 3 : 1 | BSK Borča | |||||
14.10
15:00
Sindjelić
OLE
0
2
|
14.10.2017 15:00 | Sindjelić | 0 : 2 | OLE |
14.10
09:30
Subotica
Arena SU
0
5
|
14.10.2017 09:30 | Subotica | 0 : 5 | Arena SU |
14.10
13:30
Lola
IMT
3
11
|
14.10.2017 13:30 | Lola | 3 : 11 | IMT | |||||
14.10
09:00
Crveni orao
Budućnost
11
0
|
14.10.2017 09:00 | Crveni orao | 11 : 0 | Budućnost | |||||
14.10
09:00
Sindjelic 2012
Bežanija
0
6
|
14.10.2017 09:00 | Sindjelic 2012 | 0 : 6 | Bežanija | |||||
14.10
10:00
Srem
Fer Plej 06
2
4
|
14.10.2017 10:00 | Srem | 2 : 4 | Fer Plej 06 |
14.10
13:00
Dunav
Banja
2
1
|
14.10.2017 13:00 | Dunav | 2 : 1 | Banja | |||||
14.10
14:30
Zvezdara
Torlak
1
5
|
14.10.2017 14:30 | Zvezdara | 1 : 5 | Torlak | |||||
14.10
12:00
Hajduk
Crvenka
4
1
|
14.10.2017 12:00 | Hajduk | 4 : 1 | Crvenka |
14.10
09:00
Lokomotiva
Karioke
4
2
|
14.10.2017 09:00 | Lokomotiva | 4 : 2 | Karioke | |||||
14.10
11:00
Napredak
Žarkovo
1
3
|
14.10.2017 11:00 | Napredak | 1 : 3 | Žarkovo | |||||
14.10
10:00
Velika Moštanica
Munja Barič
4
4
|
14.10.2017 10:00 | Velika Moštanica | 4 : 4 | Munja Barič |
14.10
10:00
Leštane
Vrčin
7
0
|
14.10.2017 10:00 | Leštane | 7 : 0 | Vrčin |
14.10
12:00
DIF
Varga
2
1
|
14.10.2017 12:00 | DIF | 2 : 1 | Varga |
14.10
OFK Vlada Dimitrijević
Kosmet
1
0
|
14.10.2017 | OFK Vlada Dimitrijević | 1 : 0 | Kosmet | |||||
14.10
OFK AS
OFK Ras
4
0
|
14.10.2017 | OFK AS | 4 : 0 | OFK Ras |
14.10
12:00
Obrenovac 1905
Posavac Tisma
13
0
|
14.10.2017 12:00 | Obrenovac 1905 | 13 : 0 | Posavac Tisma | |||||
14.10
10:00
Zabrezje
Radnički
0
1
|
14.10.2017 10:00 | Zabrezje | 0 : 1 | Radnički |
14.10
10:00
Sloga
Posavina
2
1
|
14.10.2017 10:00 | Sloga | 2 : 1 | Posavina | |||||
14.10
10:00
Zvezda
Partizan
5
0
|
14.10.2017 10:00 | Zvezda | 5 : 0 | Partizan |
14.10
12:00
Krtinska
Buducnost
1
2
|
14.10.2017 12:00 | Krtinska | 1 : 2 | Buducnost | |||||
14.10
10:00
Obrenovac 1905
Posavina
3
0
|
14.10.2017 10:00 | Obrenovac 1905 | 3 : 0 | Posavina | |||||
14.10
11:00
Radnički
Duboko
5
0
|
14.10.2017 11:00 | Radnički | 5 : 0 | Duboko |
14.10
10:00
Železničar
Ribnica
2
0
|
14.10.2017 10:00 | Železničar | 2 : 0 | Ribnica | |||||
14.10
10:00
Budućnost Krušik
Radnički (V)
3
0
|
14.10.2017 10:00 | Budućnost Krušik | 3 : 0 | Radnički (V) | |||||
14.10
10:00
Omladinac
OFK Osečina
7
1
|
14.10.2017 10:00 | Omladinac | 7 : 1 | OFK Osečina |
14.10
Sloga
Pčelinjo
1
12
|
14.10.2017 | Sloga | 1 : 12 | Pčelinjo | |||||
14.10
Gučevo
Radnički Stobeks
2
3
|
14.10.2017 | Gučevo | 2 : 3 | Radnički Stobeks | |||||
14.10
Jadar 07
Jedinstvo
5
1
|
14.10.2017 | Jadar 07 | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.10
Podrinje
Loznica 2
1
0
|
14.10.2017 | Podrinje | 1 : 0 | Loznica 2 |
14.10
17:00
Nova Pazova
Topola
78
70
|
14.10.2017 17:00 | Nova Pazova | 78 : 70 | Topola | |||||
14.10
16:45
Omladinac
Dunav 2014
77
75
|
14.10.2017 16:45 | Omladinac | 77 : 75 | Dunav 2014 | |||||
14.10
19:00
Sveti Đorđe
Hajduk
82
84
|
14.10.2017 19:00 | Sveti Đorđe | 82 : 84 | Hajduk | |||||
14.10
19:00
Radnički
Kris Kros
69
60
|
14.10.2017 19:00 | Radnički | 69 : 60 | Kris Kros |
14.10
19:00
Zlatar
Jagodina
105
67
|
14.10.2017 19:00 | Zlatar | 105 : 67 | Jagodina | |||||
14.10
16:30
Mileševac
Paraćin
73
101
|
14.10.2017 16:30 | Mileševac | 73 : 101 | Paraćin | |||||
14.10
18:00
Student
Prva Petoletka
82
77
|
14.10.2017 18:00 | Student | 82 : 77 | Prva Petoletka | |||||
14.10
18:00
Crnokosa
Radnički 1950
77
79
|
14.10.2017 18:00 | Crnokosa | 77 : 79 | Radnički 1950 | |||||
14.10
18:00
Zekas 75
Priboj
89
73
|
14.10.2017 18:00 | Zekas 75 | 89 : 73 | Priboj |
14.10
16:00
Jastrebac
Mladost Vesna
80
72
|
14.10.2017 16:00 | Jastrebac | 80 : 72 | Mladost Vesna | |||||
14.10
17:00
Rtanj
Sokobanja
80
64
|
14.10.2017 17:00 | Rtanj | 80 : 64 | Sokobanja | |||||
14.10
17:00
Dimitrovgrad
Jugbasket
76
60
|
14.10.2017 17:00 | Dimitrovgrad | 76 : 60 | Jugbasket | |||||
14.10
16:30
Jablanica
Radan
69
67
|
14.10.2017 16:30 | Jablanica | 69 : 67 | Radan | |||||
14.10
19:00
Bor RTB
Niš
87
92
|
14.10.2017 19:00 | Bor RTB | 87 : 92 | Niš | |||||
14.10
18:00
Radnik
Prokuplje
74
70
|
14.10.2017 18:00 | Radnik | 74 : 70 | Prokuplje |
14.10
19:00
Beko
Torlak
77
69
|
14.10.2017 19:00 | Beko | 77 : 69 | Torlak |
14.10
17:00
Karađorđevo
Petrovgrad
77
61
|
14.10.2017 17:00 | Karađorđevo | 77 : 61 | Petrovgrad | |||||
14.10
18:00
Sivac
Budućnost (NS)
100
71
|
14.10.2017 18:00 | Sivac | 100 : 71 | Budućnost (NS) | |||||
14.10
17:30
Kadet
Velika Kikinda
64
76
|
14.10.2017 17:30 | Kadet | 64 : 76 | Velika Kikinda |
14.10
19:00
Jedinstvo
Šimanovci
88
74
|
14.10.2017 19:00 | Jedinstvo | 88 : 74 | Šimanovci | |||||
14.10
19:00
BNS
Železničar
62
80
|
14.10.2017 19:00 | BNS | 62 : 80 | Železničar | |||||
14.10
20:00
RU Koš
Lokomotiva 2016
85
59
|
14.10.2017 20:00 | RU Koš | 85 : 59 | Lokomotiva 2016 |
14.10
12:30
M015
Osečina
71
67
|
14.10.2017 12:30 | M015 | 71 : 67 | Osečina | |||||
14.10
17:00
Student 014
Vladimirci
106
56
|
14.10.2017 17:00 | Student 014 | 106 : 56 | Vladimirci |
14.10
Goč
Sloga Elite
74
98
|
14.10.2017 | Goč | 74 : 98 | Sloga Elite | |||||
14.10
Sloga (PM)
Stari Ras
69
67
|
14.10.2017 | Sloga (PM) | 69 : 67 | Stari Ras | |||||
14.10
Sloga (D)
Despot
20
0
|
14.10.2017 | Sloga (D) | 20 : 0 | Despot | |||||
14.10
Svilajnac
Stragari Šumadija
95
65
|
14.10.2017 | Svilajnac | 95 : 65 | Stragari Šumadija | |||||
14.10
Zicer 2014
Bane
72
53
|
14.10.2017 | Zicer 2014 | 72 : 53 | Bane |
14.10
16:30
Zicer
Hisar
65
79
|
14.10.2017 16:30 | Zicer | 65 : 79 | Hisar | |||||
14.10
19:00
Hajduk Veljko
Vlasotince
88
48
|
14.10.2017 19:00 | Hajduk Veljko | 88 : 48 | Vlasotince |
14.10
18:20
BTC
Zvezdara
73
64
|
14.10.2017 18:20 | BTC | 73 : 64 | Zvezdara |
14.10
19:00
Mornar
FMP
73
81
|
14.10.2017 19:00 | Mornar | 73 : 81 | FMP | |||||
14.10
17:00
Zadar
Partizan NIS
97
104
|
14.10.2017 17:00 | Zadar | 97 : 104 | Partizan NIS | |||||
14.10
21:00
Cibona
Cedevita
100
94
|
14.10.2017 21:00 | Cibona | 100 : 94 | Cedevita |
14.10
19:00
Borac
Vojvodina
108
85
|
14.10.2017 19:00 | Borac | 108 : 85 | Vojvodina | |||||
14.10
19:30
Sloga
Dynamic
86
88
|
14.10.2017 19:30 | Sloga | 86 : 88 | Dynamic | |||||
14.10
19:30
Tamiš
KKK Radnički
85
81
|
14.10.2017 19:30 | Tamiš | 85 : 81 | KKK Radnički | |||||
14.10
18:00
Beovuk 72
Vršac
71
82
|
14.10.2017 18:00 | Beovuk 72 | 71 : 82 | Vršac | |||||
14.10
20:00
Dunav
Mladost Admiral
88
80
|
14.10.2017 20:00 | Dunav | 88 : 80 | Mladost Admiral |
14.10
19:00
Sloboda
Proleter Naftagas
96
64
|
14.10.2017 19:00 | Sloboda | 96 : 64 | Proleter Naftagas | |||||
14.10
17:00
Novi Pazar
Akademik
91
66
|
14.10.2017 17:00 | Novi Pazar | 91 : 66 | Akademik | |||||
14.10
19:00
Klik
Žarkovo
64
58
|
14.10.2017 19:00 | Klik | 64 : 58 | Žarkovo | |||||
14.10
20:30
Konstantin
Zdravlje Leskovac
63
84
|
14.10.2017 20:30 | Konstantin | 63 : 84 | Zdravlje Leskovac |
14.10
13:00
ČA basket
Loznica
75
77
|
14.10.2017 13:00 | ČA basket | 75 : 77 | Loznica | |||||
14.10
12:00
Lim
Duga
51
68
|
14.10.2017 12:00 | Lim | 51 : 68 | Duga |
14.10
17:00
Topličanin 2012
Trstenik
0
20
|
14.10.2017 17:00 | Topličanin 2012 | 0 : 20 | Trstenik |
14.10
12:00
Proleter (NS)
Ruma 92
81
68
|
14.10.2017 12:00 | Proleter (NS) | 81 : 68 | Ruma 92 |
14.10
20:30
Vršac
Šabac
44
99
|
14.10.2017 20:30 | Vršac | 44 : 99 | Šabac | |||||
14.10
17:00
Crvena zvezda
Beočin
89
47
|
14.10.2017 17:00 | Crvena zvezda | 89 : 47 | Beočin | |||||
14.10
17:30
Partizan 1953
Bor
80
53
|
14.10.2017 17:30 | Partizan 1953 | 80 : 53 | Bor | |||||
14.10
18:30
Student
Kraljevo
54
78
|
14.10.2017 18:30 | Student | 54 : 78 | Kraljevo |
14.10
12:00
Ribnica 2
Partizan
3
0
|
14.10.2017 12:00 | Ribnica 2 | 3 : 0 | Partizan | |||||
14.10
12:30
Gračac
Gračanica
3
1
|
14.10.2017 12:30 | Gračac | 3 : 1 | Gračanica | |||||
14.10
18:00
Metalac Takovo
Antena
0
3
|
14.10.2017 18:00 | Metalac Takovo | 0 : 3 | Antena |
14.10
16:30
Radan
Topličanin
0
3
|
14.10.2017 16:30 | Radan | 0 : 3 | Topličanin |
14.10
19:00
Dunav Volley
Šid
2
3
|
14.10.2017 19:00 | Dunav Volley | 2 : 3 | Šid | |||||
14.10
18:30
Sombor
Maglić 1953
3
1
|
14.10.2017 18:30 | Sombor | 3 : 1 | Maglić 1953 |
14.10
19:00
Roda
Crnjanski
2
3
|
14.10.2017 19:00 | Roda | 2 : 3 | Crnjanski | |||||
14.10
18:15
As
Obrenovac
3
1
|
14.10.2017 18:15 | As | 3 : 1 | Obrenovac | |||||
14.10
18:40
Lucky Star
Blok Aut
3
1
|
14.10.2017 18:40 | Lucky Star | 3 : 1 | Blok Aut |
14.10
19:00
Rudar
Stig
3
0
|
14.10.2017 19:00 | Rudar | 3 : 0 | Stig |
14.10
16:00
Niš
Crvena zvezda
3
1
|
14.10.2017 16:00 | Niš | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
14.10
19:00
Spartak (Lj)
Mladi radnik
0
3
|
14.10.2017 19:00 | Spartak (Lj) | 0 : 3 | Mladi radnik |
14.10
15:00
Smederevo Carina
VA-014 Gorenje
0
3
|
14.10.2017 15:00 | Smederevo Carina | 0 : 3 | VA-014 Gorenje | |||||
14.10
16:30
Partizan
Borac (St)
3
0
|
14.10.2017 16:30 | Partizan | 3 : 0 | Borac (St) | |||||
14.10
17:00
Železničar (Bg)
Napredak 037
3
0
|
14.10.2017 17:00 | Železničar (Bg) | 3 : 0 | Napredak 037 | |||||
14.10
19:00
VGSK
Kosovska Mitrovica
1
3
|
14.10.2017 19:00 | VGSK | 1 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
14.10
19:00
Mladenovac
Jagodina
3
0
|
14.10.2017 19:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Jagodina | |||||
14.10
19:00
Futog
Klek Srbijašume
3
2
|
14.10.2017 19:00 | Futog | 3 : 2 | Klek Srbijašume |
14.10
20:00
Toplički Vitezovi
Srem Iton
3
0
|
14.10.2017 20:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 0 | Srem Iton | |||||
14.10
19:00
Bečej
Dubočica
0
3
|
14.10.2017 19:00 | Bečej | 0 : 3 | Dubočica | |||||
14.10
20:00
Loznica
Timok
3
0
|
14.10.2017 20:00 | Loznica | 3 : 0 | Timok | |||||
14.10
19:00
FAP Livnica
Borac
0
3
|
14.10.2017 19:00 | FAP Livnica | 0 : 3 | Borac |
14.10
16:00
Panda
Pirot
3
1
|
14.10.2017 16:00 | Panda | 3 : 1 | Pirot | |||||
14.10
17:00
Kuršumlija
Zaječar
0
3
|
14.10.2017 17:00 | Kuršumlija | 0 : 3 | Zaječar | |||||
14.10
18:00
Bor
Stampedo
3
0
|
14.10.2017 18:00 | Bor | 3 : 0 | Stampedo |
14.10
16:30
Bambi volej
Sloboda S
3
0
|
14.10.2017 16:30 | Bambi volej | 3 : 0 | Sloboda S | |||||
14.10
16:00
Tehničar
Novi Pazar
3
0
|
14.10.2017 16:00 | Tehničar | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
14.10
16:30
Trstenik
Mokra Gora
1
3
|
14.10.2017 16:30 | Trstenik | 1 : 3 | Mokra Gora |
14.10
18:00
Partizan
Ruma
0
3
|
14.10.2017 18:00 | Partizan | 0 : 3 | Ruma | |||||
14.10
16:00
Futog vest
Mladost (NP)
3
1
|
14.10.2017 16:00 | Futog vest | 3 : 1 | Mladost (NP) |
14.10
16:30
Šumadija
Ribnica
3
1
|
14.10.2017 16:30 | Šumadija | 3 : 1 | Ribnica | |||||
14.10
19:00
Mladi radnik
Smeč 5
3
1
|
14.10.2017 19:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Smeč 5 |
14.10
12:00
Radnički
Lucky Star
2
3
|
14.10.2017 12:00 | Radnički | 2 : 3 | Lucky Star | |||||
14.10
17:00
Zaslon
Lazarevac
0
3
|
14.10.2017 17:00 | Zaslon | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
14.10
14:45
Imlek
AS Batajnica
3
1
|
14.10.2017 14:45 | Imlek | 3 : 1 | AS Batajnica |
14.10
19:00
TENT
Klek-MD Zrenjanin
3
1
|
14.10.2017 19:00 | TENT | 3 : 1 | Klek-MD Zrenjanin | |||||
14.10
19:00
Partizan
Železničar
1
3
|
14.10.2017 19:00 | Partizan | 1 : 3 | Železničar | |||||
14.10
20:00
Srem
Crvena zvezda
0
3
|
14.10.2017 20:00 | Srem | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
14.10
19:00
Jedinstvo (SP)
Dinamo
3
0
|
14.10.2017 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Dinamo |
14.10
18:00
Smederevo
Futog
3
0
|
14.10.2017 18:00 | Smederevo | 3 : 0 | Futog | |||||
14.10
18:00
Valjevo
Takovo-Zvezda Helios
3
2
|
14.10.2017 18:00 | Valjevo | 3 : 2 | Takovo-Zvezda Helios | |||||
14.10
19:30
Gimnazijalac
Vranje
0
3
|
14.10.2017 19:30 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Vranje | |||||
14.10
20:00
Beograd
Jedinstvo (U)
3
0
|
14.10.2017 20:00 | Beograd | 3 : 0 | Jedinstvo (U) | |||||
14.10
14:30
FOK
Roda
3
1
|
14.10.2017 14:30 | FOK | 3 : 1 | Roda |
14.10
16:20
Kralj
Milenijum
3
0
|
14.10.2017 16:20 | Kralj | 3 : 0 | Milenijum | |||||
14.10
15:00
Leskovac 98
Inđija
0
3
|
14.10.2017 15:00 | Leskovac 98 | 0 : 3 | Inđija | |||||
14.10
19:00
Borac (Ča)
Jagodina
3
0
|
14.10.2017 19:00 | Borac (Ča) | 3 : 0 | Jagodina |
14.10
18:15
Dunav
Volleyland
1
3
|
14.10.2017 18:15 | Dunav | 1 : 3 | Volleyland |
14.10
11:00
Crvena zvezda
Obrenovac
2
3
|
14.10.2017 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Obrenovac | |||||
14.10
09:15
Blok Aut
Lucky Star
3
0
|
14.10.2017 09:15 | Blok Aut | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
14.10
11:00
Crnjanski
Roda
1
3
|
14.10.2017 11:00 | Crnjanski | 1 : 3 | Roda | |||||
14.10
09:15
Partizan
AS
0
3
|
14.10.2017 09:15 | Partizan | 0 : 3 | AS |
14.10
16:15
Sterija
Lucky Star
3
0
|
14.10.2017 16:15 | Sterija | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
14.10
16:15
Vizurine Ajkulice
Roda
3
0
|
14.10.2017 16:15 | Vizurine Ajkulice | 3 : 0 | Roda | |||||
14.10
11:00
Imlek
AS
3
0
|
14.10.2017 11:00 | Imlek | 3 : 0 | AS | |||||
14.10
14:30
Beograd
Partizan
3
0
|
14.10.2017 14:30 | Beograd | 3 : 0 | Partizan | |||||
14.10
12:45
TENT
Blok Aut
3
1
|
14.10.2017 12:45 | TENT | 3 : 1 | Blok Aut | |||||
14.10
14:30
Lazarevac
Avala
3
0
|
14.10.2017 14:30 | Lazarevac | 3 : 0 | Avala | |||||
14.10
12:45
AS Batajnica
Crvena zvezda
3
1
|
14.10.2017 12:45 | AS Batajnica | 3 : 1 | Crvena zvezda |
14.10
10:20
Crnjanski
Dunav
3
0
|
14.10.2017 10:20 | Crnjanski | 3 : 0 | Dunav | |||||
14.10
13:55
Volleyland
Radnički
3
0
|
14.10.2017 13:55 | Volleyland | 3 : 0 | Radnički | |||||
14.10
10:20
Železnik 2012
Pionir
3
1
|
14.10.2017 10:20 | Železnik 2012 | 3 : 1 | Pionir | |||||
14.10
12:05
Kolubara
Železničar
3
1
|
14.10.2017 12:05 | Kolubara | 3 : 1 | Železničar | |||||
14.10
12:05
21. maj
Mladenovac
1
3
|
14.10.2017 12:05 | 21. maj | 1 : 3 | Mladenovac | |||||
14.10
13:55
Akademija Singidunum
BG Volley
3
0
|
14.10.2017 13:55 | Akademija Singidunum | 3 : 0 | BG Volley |
14.10
19:30
Jedinstvo
Kikinda Grindex
19
18
|
14.10.2017 19:30 | Jedinstvo | 19 : 18 | Kikinda Grindex | |||||
14.10
17:00
Loznica
Crvenka
27
20
|
14.10.2017 17:00 | Loznica | 27 : 20 | Crvenka | |||||
14.10
19:00
Morava
Inđija
28
23
|
14.10.2017 19:00 | Morava | 28 : 23 | Inđija | |||||
14.10
18:00
Vrbas Petrol
Kolubara
27
27
|
14.10.2017 18:00 | Vrbas Petrol | 27 : 27 | Kolubara |
14.10
18:00
Dubočica 54
Planinka Prolom voda
30
23
|
14.10.2017 18:00 | Dubočica 54 | 30 : 23 | Planinka Prolom voda | |||||
14.10
18:00
Priboj
Zlatar
26
24
|
14.10.2017 18:00 | Priboj | 26 : 24 | Zlatar | |||||
14.10
19:00
Bela Palanka
Novi Pazar
29
29
|
14.10.2017 19:00 | Bela Palanka | 29 : 29 | Novi Pazar |
14.10
18:30
Lavovi BP
Sivac 69
29
21
|
14.10.2017 18:30 | Lavovi BP | 29 : 21 | Sivac 69 | |||||
14.10
19:00
Crvena zvezda
Jabuka
28
26
|
14.10.2017 19:00 | Crvena zvezda | 28 : 26 | Jabuka |
14.10
16:30
Metalac
Omladinac
26
24
|
14.10.2017 16:30 | Metalac | 26 : 24 | Omladinac | |||||
14.10
19:00
Trepča
Bane
10
0
|
14.10.2017 19:00 | Trepča | 10 : 0 | Bane |
14.10
18:00
Sloga
Rekreativo
21
21
|
14.10.2017 18:00 | Sloga | 21 : 21 | Rekreativo | |||||
14.10
21:00
Partizan 2
Radnički
29
28
|
14.10.2017 21:00 | Partizan 2 | 29 : 28 | Radnički | |||||
14.10
19:00
SC Voždovac 2012
Novi Beograd
32
29
|
14.10.2017 19:00 | SC Voždovac 2012 | 32 : 29 | Novi Beograd | |||||
14.10
19:30
BASK Soko
Metaloplastika 2
30
23
|
14.10.2017 19:30 | BASK Soko | 30 : 23 | Metaloplastika 2 |
14.10
19:00
Jastrebac
Paraćin
22
28
|
14.10.2017 19:00 | Jastrebac | 22 : 28 | Paraćin | |||||
14.10
20:00
Rtanj
Aleksinac
30
23
|
14.10.2017 20:00 | Rtanj | 30 : 23 | Aleksinac |
14.10
15:00
Zrenjanin
Radnički 1958
21
31
|
14.10.2017 15:00 | Zrenjanin | 21 : 31 | Radnički 1958 | |||||
14.10
19:00
Radnički (JT)
Metalac
25
32
|
14.10.2017 19:00 | Radnički (JT) | 25 : 32 | Metalac | |||||
14.10
19:00
Potisje Pleteks
ORK Pančevo
31
30
|
14.10.2017 19:00 | Potisje Pleteks | 31 : 30 | ORK Pančevo | |||||
14.10
19:00
Vojvoda Stepa
Slavija
23
22
|
14.10.2017 19:00 | Vojvoda Stepa | 23 : 22 | Slavija | |||||
14.10
17:00
Titel
Somborelektro
22
38
|
14.10.2017 17:00 | Titel | 22 : 38 | Somborelektro |
14.10
SDG Užice
Užice
35
38
|
14.10.2017 | SDG Užice | 35 : 38 | Užice | |||||
14.10
Arilje
Beli andjeo
29
32
|
14.10.2017 | Arilje | 29 : 32 | Beli andjeo |
14.10
15:30
Šamot 65 2
Mokra gora 2
32
20
|
14.10.2017 15:30 | Šamot 65 2 | 32 : 20 | Mokra gora 2 | |||||
14.10
14:00
Lokomotiva 2
Novi Pazar 2
19
20
|
14.10.2017 14:00 | Lokomotiva 2 | 19 : 20 | Novi Pazar 2 |
14.10
16:00
Udarnik
Umčari
19
23
|
14.10.2017 16:00 | Udarnik | 19 : 23 | Umčari |
14.10
17:30
Dorćol
Rakovica
29
30
|
14.10.2017 17:30 | Dorćol | 29 : 30 | Rakovica | |||||
14.10
Prva Iskra Barič
Loznica 2
35
33
|
14.10.2017 | Prva Iskra Barič | 35 : 33 | Loznica 2 | |||||
14.10
19:00
Ub
Lazarevac
34
31
|
14.10.2017 19:00 | Ub | 34 : 31 | Lazarevac | |||||
14.10
18:00
Gučevo
Barič
29
24
|
14.10.2017 18:00 | Gučevo | 29 : 24 | Barič |
14.10
15:00
Graničar
Sombor
25
24
|
14.10.2017 15:00 | Graničar | 25 : 24 | Sombor |
14.10
14:00
Omladinac
Glogonj
41
31
|
14.10.2017 14:00 | Omladinac | 41 : 31 | Glogonj |
14.10
13:30
Inđija 2
Beočin
33
22
|
14.10.2017 13:30 | Inđija 2 | 33 : 22 | Beočin |
14.10
18:30
Železničar 1949
Partizan
29
22
|
14.10.2017 18:30 | Železničar 1949 | 29 : 22 | Partizan | |||||
14.10
19:00
Sloga (P)
Jugović
35
21
|
14.10.2017 19:00 | Sloga (P) | 35 : 21 | Jugović | |||||
14.10
19:00
Spartak Vojput
Obilić
20
19
|
14.10.2017 19:00 | Spartak Vojput | 20 : 19 | Obilić |
14.10
17:00
Petrovaradin
Radnički
31
24
|
14.10.2017 17:00 | Petrovaradin | 31 : 24 | Radnički | |||||
14.10
18:00
Sloven
Laki
35
19
|
14.10.2017 18:00 | Sloven | 35 : 19 | Laki |
14.10
13:30
Knjaz Miloš 2
Košutnjak
38
21
|
14.10.2017 13:30 | Knjaz Miloš 2 | 38 : 21 | Košutnjak | |||||
14.10
18:00
Župa
Metalac AD
15
30
|
14.10.2017 18:00 | Župa | 15 : 30 | Metalac AD |
14.10
Vlasotince
Naisa 2
|
14.10.2017 | Vlasotince | : | Naisa 2 | |||||
14.10
20:00
Đerdap
Radan
18
21
|
14.10.2017 20:00 | Đerdap | 18 : 21 | Radan |
14.10
12:00
Dolovo (Ž)
Partizan
44
30
|
14.10.2017 12:00 | Dolovo (Ž) | 44 : 30 | Partizan | |||||
14.10
19:00
Jabuka (Ž)
Lehel
42
7
|
14.10.2017 19:00 | Jabuka (Ž) | 42 : 7 | Lehel |
14.10
18:00
Jugović (Ž)
Srem
29
32
|
14.10.2017 18:00 | Jugović (Ž) | 29 : 32 | Srem |
14.10
17:00
Kolubara
Radnički BG
16
14
|
14.10.2017 17:00 | Kolubara | 16 : 14 | Radnički BG |
14.10
19:00
Jagodina
Junior
34
25
|
14.10.2017 19:00 | Jagodina | 34 : 25 | Junior |
14.10
15:00
Halas Jožef
Vrbas
16
23
|
14.10.2017 15:00 | Halas Jožef | 16 : 23 | Vrbas | |||||
14.10
19:00
Železničar
Zaječar 1949
19
36
|
14.10.2017 19:00 | Železničar | 19 : 36 | Zaječar 1949 | |||||
14.10
17:30
Pančevo
Kučevo
23
26
|
14.10.2017 17:30 | Pančevo | 23 : 26 | Kučevo | |||||
14.10
17:30
Proleter
Minaqua
18
34
|
14.10.2017 17:30 | Proleter | 18 : 34 | Minaqua |
14.10
20:00
Nova Pazova
Deus
7
2
|
14.10.2017 20:00 | Nova Pazova | 7 : 2 | Deus | |||||
14.10
20:30
Pirot
Jastrebac
2
1
|
14.10.2017 20:30 | Pirot | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
14.10
17:00
International
FON
4
3
|
14.10.2017 17:00 | International | 4 : 3 | FON |
14.10
17:00
Put-inženjering
Ivanjica
4
7
|
14.10.2017 17:00 | Put-inženjering | 4 : 7 | Ivanjica | |||||
14.10
19:00
Vranje
Požarevac
4
2
|
14.10.2017 19:00 | Vranje | 4 : 2 | Požarevac |
14.10
21:00
Tisa
Tango
7
2
|
14.10.2017 21:00 | Tisa | 7 : 2 | Tango | |||||
14.10
18:30
Sombor
Mićko trend
6
9
|
14.10.2017 18:30 | Sombor | 6 : 9 | Mićko trend |
14.10
13:30
Flash
Zlatar 033
1
5
|
14.10.2017 13:30 | Flash | 1 : 5 | Zlatar 033 |
14.10
19:30
BSK
Leskovac
5
2
|
14.10.2017 19:30 | BSK | 5 : 2 | Leskovac | |||||
14.10
15:00
Radnički 2010
Zufo
2
10
|
14.10.2017 15:00 | Radnički 2010 | 2 : 10 | Zufo |
14.10
19:00
Zadrugar 2017
Babušnica 2011
10
3
|
14.10.2017 19:00 | Zadrugar 2017 | 10 : 3 | Babušnica 2011 | |||||
14.10
19:00
Ozren
Radnik
6
2
|
14.10.2017 19:00 | Ozren | 6 : 2 | Radnik | |||||
14.10
18:30
Gurgusovac
AS
7
11
|
14.10.2017 18:30 | Gurgusovac | 7 : 11 | AS |