21.10
14:30
Loznica
Zlatibor
1
2
|
21.10.2017 14:30 | Loznica | 1 : 2 | Zlatibor | |||||
21.10
14:30
Šumadija (A)
Budućnost Krušik 2014
2
0
|
21.10.2017 14:30 | Šumadija (A) | 2 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
21.10
14:30
Karađorđe
Proleter Mihajlovac
0
1
|
21.10.2017 14:30 | Karađorđe | 0 : 1 | Proleter Mihajlovac | |||||
21.10
14:30
FAP
Provo
0
0
|
21.10.2017 14:30 | FAP | 0 : 0 | Provo |
21.10
15:00
Rtanj
Trstenik PPT
1
0
|
21.10.2017 15:00 | Rtanj | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
21.10
15:00
OFK Sinđelić
Ozren
1
0
|
21.10.2017 15:00 | OFK Sinđelić | 1 : 0 | Ozren | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo (B)
Tabane 1970
3
0
|
21.10.2017 15:00 | Jedinstvo (B) | 3 : 0 | Tabane 1970 |
21.10
15:00
Bratstvo 1946
Dunav
4
0
|
21.10.2017 15:00 | Bratstvo 1946 | 4 : 0 | Dunav | |||||
21.10
15:00
Radnički (SM)
Radnički (NP)
1
3
|
21.10.2017 15:00 | Radnički (SM) | 1 : 3 | Radnički (NP) | |||||
21.10
15:00
Bačka 1901
Borac (S)
0
2
|
21.10.2017 15:00 | Bačka 1901 | 0 : 2 | Borac (S) | |||||
21.10
15:00
Radnički (ZR)
Mladost (BJ)
5
1
|
21.10.2017 15:00 | Radnički (ZR) | 5 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
21.10
15:00
Omladinac (NB)
Crvena zvezda (NS)
3
1
|
21.10.2017 15:00 | Omladinac (NB) | 3 : 1 | Crvena zvezda (NS) | |||||
21.10
15:00
Cement
Dinamo 1945
0
1
|
21.10.2017 15:00 | Cement | 0 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
21.10
15:00
Odžaci
Bečej 1918
0
2
|
21.10.2017 15:00 | Odžaci | 0 : 2 | Bečej 1918 |
21.10
13:30
Sopot
Radnički (NB)
0
1
|
21.10.2017 13:30 | Sopot | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
21.10
13:30
IMT
BSK Batajnica
0
0
|
21.10.2017 13:30 | IMT | 0 : 0 | BSK Batajnica | |||||
21.10
13:30
Radnički (O)
Stepojevac Vaga
1
1
|
21.10.2017 13:30 | Radnički (O) | 1 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
21.10
13:30
OFK Beograd
Žarkovo
1
2
|
21.10.2017 13:30 | OFK Beograd | 1 : 2 | Žarkovo | |||||
21.10
11:00
GSP Polet Dorćol
BSK Borča
0
1
|
21.10.2017 11:00 | GSP Polet Dorćol | 0 : 1 | BSK Borča | |||||
21.10
13:30
Kolubara
BASK
2
2
|
21.10.2017 13:30 | Kolubara | 2 : 2 | BASK | |||||
21.10
13:30
Lokomotiva
Jedinstvo
1
1
|
21.10.2017 13:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Jedinstvo |
21.10
14:30
Slavija
Orlovac
2
1
|
21.10.2017 14:30 | Slavija | 2 : 1 | Orlovac | |||||
21.10
14:30
Goč
Jošanica
0
0
|
21.10.2017 14:30 | Goč | 0 : 0 | Jošanica | |||||
21.10
14:30
Ovčar
Bane
2
1
|
21.10.2017 14:30 | Ovčar | 2 : 1 | Bane | |||||
21.10
14:30
Trepča
Sušica
5
1
|
21.10.2017 14:30 | Trepča | 5 : 1 | Sušica | |||||
21.10
14:30
Sloga (K)
Radnički (K)
3
2
|
21.10.2017 14:30 | Sloga (K) | 3 : 2 | Radnički (K) |
21.10
14:30
Rudar 2001
Šumadija
2
1
|
21.10.2017 14:30 | Rudar 2001 | 2 : 1 | Šumadija | |||||
21.10
14:30
Gruža
Udarnik
2
2
|
21.10.2017 14:30 | Gruža | 2 : 2 | Udarnik |
21.10
14:30
Zadrugar
Sovljak
4
0
|
21.10.2017 14:30 | Zadrugar | 4 : 0 | Sovljak | |||||
21.10
14:30
Sevojno
Borac
0
1
|
21.10.2017 14:30 | Sevojno | 0 : 1 | Borac | |||||
21.10
14:30
Ribnica
Sloga (BB)
1
0
|
21.10.2017 14:30 | Ribnica | 1 : 0 | Sloga (BB) | |||||
21.10
14:30
Spartak
OFK Osečina
3
0
|
21.10.2017 14:30 | Spartak | 3 : 0 | OFK Osečina | |||||
21.10
14:30
Radnički Gorenje
Sloga (S)
1
0
|
21.10.2017 14:30 | Radnički Gorenje | 1 : 0 | Sloga (S) |
21.10
15:00
Budućnost (O)
Nebeski Andjeli
4
0
|
21.10.2017 15:00 | Budućnost (O) | 4 : 0 | Nebeski Andjeli | |||||
21.10
15:00
Pusta Reka
Sloga (L)
3
2
|
21.10.2017 15:00 | Pusta Reka | 3 : 2 | Sloga (L) | |||||
21.10
15:00
Lužnica
Jablanica
3
0
|
21.10.2017 15:00 | Lužnica | 3 : 0 | Jablanica | |||||
21.10
15:00
Balkanski
Vranjska Banja
3
0
|
21.10.2017 15:00 | Balkanski | 3 : 0 | Vranjska Banja | |||||
21.10
15:00
GFK Dubočica
Vlasina
4
0
|
21.10.2017 15:00 | GFK Dubočica | 4 : 0 | Vlasina | |||||
21.10
15:00
Pčinja
OFK Brzi Brod
2
0
|
21.10.2017 15:00 | Pčinja | 2 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
21.10
15:00
Morava (VH)
Tanasko Rajić
2
0
|
21.10.2017 15:00 | Morava (VH) | 2 : 0 | Tanasko Rajić |
21.10
15:00
Đerdap
Sloga
0
0
|
21.10.2017 15:00 | Đerdap | 0 : 0 | Sloga | |||||
21.10
15:00
Svrljig
Hajduk Veljko
3
3
|
21.10.2017 15:00 | Svrljig | 3 : 3 | Hajduk Veljko |
21.10
15:00
SFS Borac
Bošnjane
2
1
|
21.10.2017 15:00 | SFS Borac | 2 : 1 | Bošnjane | |||||
21.10
15:00
OFK Kosanica
Sloga (D)
2
0
|
21.10.2017 15:00 | OFK Kosanica | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
21.10
15:00
Kopaonik
Napredak
1
0
|
21.10.2017 15:00 | Kopaonik | 1 : 0 | Napredak |
21.10
15:00
OFK Vršac
Jedinstvo (BK)
6
0
|
21.10.2017 15:00 | OFK Vršac | 6 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
21.10
15:00
Sloga
Radnički (K)
4
2
|
21.10.2017 15:00 | Sloga | 4 : 2 | Radnički (K) | |||||
21.10
15:00
Proleter
Radnički (S)
2
1
|
21.10.2017 15:00 | Proleter | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
21.10
15:00
Sloboda (NK)
Polet
1
0
|
21.10.2017 15:00 | Sloboda (NK) | 1 : 0 | Polet | |||||
21.10
15:00
Begej
Kikinda 1909
3
3
|
21.10.2017 15:00 | Begej | 3 : 3 | Kikinda 1909 |
21.10
15:00
Hajduk (D)
Jedinstvo (SP)
0
0
|
21.10.2017 15:00 | Hajduk (D) | 0 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
21.10
15:00
OFK Slavija
Sremac
2
1
|
21.10.2017 15:00 | OFK Slavija | 2 : 1 | Sremac |
21.10
15:00
Sloga (Č)
Preporod
2
2
|
21.10.2017 15:00 | Sloga (Č) | 2 : 2 | Preporod | |||||
21.10
15:00
Srbobran
Tisa
0
0
|
21.10.2017 15:00 | Srbobran | 0 : 0 | Tisa |
21.10
10:30
Rakovica
Sremčica
0
1
|
21.10.2017 10:30 | Rakovica | 0 : 1 | Sremčica | |||||
21.10
13:30
Balkan
Borac
4
1
|
21.10.2017 13:30 | Balkan | 4 : 1 | Borac | |||||
21.10
16:00
TEK Sloga
Leštane
2
1
|
21.10.2017 16:00 | TEK Sloga | 2 : 1 | Leštane | |||||
21.10
13:30
Milutinac
Crvena Zvezda
2
3
|
21.10.2017 13:30 | Milutinac | 2 : 3 | Crvena Zvezda |
21.10
14:30
Bilećanin
Crvena Zvezda (RS)
2
5
|
21.10.2017 14:30 | Bilećanin | 2 : 5 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
21.10
14:30
Krajina
Naftagas (E)
2
0
|
21.10.2017 14:30 | Krajina | 2 : 0 | Naftagas (E) |
21.10
15:00
Jedinstvo Stević
Partizan (U)
4
4
|
21.10.2017 15:00 | Jedinstvo Stević | 4 : 4 | Partizan (U) |
21.10
15:00
Rudar
Sloven
4
1
|
21.10.2017 15:00 | Rudar | 4 : 1 | Sloven | |||||
21.10
15:00
1. Maj Ruma
Železničar
2
2
|
21.10.2017 15:00 | 1. Maj Ruma | 2 : 2 | Železničar |
21.10
14:00
ŽAK
Stanišić
1
2
|
21.10.2017 14:00 | ŽAK | 1 : 2 | Stanišić | |||||
21.10
14:00
Mladost (K)
Slavija
2
2
|
21.10.2017 14:00 | Mladost (K) | 2 : 2 | Slavija |
21.10
14:30
Obilić
Proleter (RS)
3
0
|
21.10.2017 14:30 | Obilić | 3 : 0 | Proleter (RS) | |||||
21.10
14:30
Panonija IM Topola
OFK Vrbas
0
1
|
21.10.2017 14:30 | Panonija IM Topola | 0 : 1 | OFK Vrbas |
21.10
15:00
Poreč
Brestovac
3
2
|
21.10.2017 15:00 | Poreč | 3 : 2 | Brestovac | |||||
21.10
15:00
Zlot
Ključ
5
1
|
21.10.2017 15:00 | Zlot | 5 : 1 | Ključ | |||||
21.10
15:00
Rudna Glava
Čubra
1
3
|
21.10.2017 15:00 | Rudna Glava | 1 : 3 | Čubra |
21.10
13:30
Avala
Komgrap
1
4
|
21.10.2017 13:30 | Avala | 1 : 4 | Komgrap | |||||
21.10
13:30
PKB (PS)
Šumadinac
2
0
|
21.10.2017 13:30 | PKB (PS) | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
21.10
13:30
Borac (O)
Heroj Polet
5
0
|
21.10.2017 13:30 | Borac (O) | 5 : 0 | Heroj Polet |
21.10
13:30
Šumadija
Strelac
1
1
|
21.10.2017 13:30 | Šumadija | 1 : 1 | Strelac | |||||
21.10
13:30
Omladinac
Zabrežje
2
2
|
21.10.2017 13:30 | Omladinac | 2 : 2 | Zabrežje |
21.10
15:00
Sindjelić
Majur
3
1
|
21.10.2017 15:00 | Sindjelić | 3 : 1 | Majur |
21.10
14:30
BSK
Borac
1
0
|
21.10.2017 14:30 | BSK | 1 : 0 | Borac |
21.10
15:00
Parmenac
Slatina
2
2
|
21.10.2017 15:00 | Parmenac | 2 : 2 | Slatina |
21.10
14:30
Blagotin
Donji Kopaonik
6
2
|
21.10.2017 14:30 | Blagotin | 6 : 2 | Donji Kopaonik |
21.10
14:30
Trgovački
Budućnost (V)
2
0
|
21.10.2017 14:30 | Trgovački | 2 : 0 | Budućnost (V) |
21.10
14:30
Vladimir Durković
Dragoš
2
2
|
21.10.2017 14:30 | Vladimir Durković | 2 : 2 | Dragoš | |||||
21.10
14:30
Senjak
Zadrugar
3
1
|
21.10.2017 14:30 | Senjak | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
21.10
14:30
Zvezda
Rajko Mitić
2
2
|
21.10.2017 14:30 | Zvezda | 2 : 2 | Rajko Mitić |
21.10
14:00
Omladinac
Popovići
1
0
|
21.10.2017 14:00 | Omladinac | 1 : 0 | Popovići |
21.10
14:30
Prvi partizan
Zlatar
1
2
|
21.10.2017 14:30 | Prvi partizan | 1 : 2 | Zlatar |
21.10
13:30
Vrelo Sport
Mladost
3
0
|
21.10.2017 13:30 | Vrelo Sport | 3 : 0 | Mladost | |||||
21.10
13:30
Pepeljevac
Trlić
3
6
|
21.10.2017 13:30 | Pepeljevac | 3 : 6 | Trlić | |||||
21.10
13:30
OFK Jabučje
Radnik
3
1
|
21.10.2017 13:30 | OFK Jabučje | 3 : 1 | Radnik | |||||
21.10
13:30
Banjani
Junior Novo Naselje
2
0
|
21.10.2017 13:30 | Banjani | 2 : 0 | Junior Novo Naselje |
21.10
15:00
Ćava
Sloga (D)
1
0
|
21.10.2017 15:00 | Ćava | 1 : 0 | Sloga (D) |
21.10
15:00
Jedinstvo GVD
Doljevac 1971
3
0
|
21.10.2017 15:00 | Jedinstvo GVD | 3 : 0 | Doljevac 1971 | |||||
21.10
15:00
Rasovača
Radnički 1924
1
0
|
21.10.2017 15:00 | Rasovača | 1 : 0 | Radnički 1924 |
21.10
15:00
Vulkan 1963
Budućnost
5
3
|
21.10.2017 15:00 | Vulkan 1963 | 5 : 3 | Budućnost |
21.10
14:30
RFK Novi Sad 1921
Mladost
2
0
|
21.10.2017 14:30 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 0 | Mladost | |||||
21.10
14:30
Šajkaš 1908
Omladinac
2
1
|
21.10.2017 14:30 | Šajkaš 1908 | 2 : 1 | Omladinac | |||||
21.10
14:30
Veternik
Proleter
1
0
|
21.10.2017 14:30 | Veternik | 1 : 0 | Proleter | |||||
21.10
14:30
Fruškogorski partizan
Tatra
1
1
|
21.10.2017 14:30 | Fruškogorski partizan | 1 : 1 | Tatra |
21.10
15:00
Midžor
Mladost
3
0
|
21.10.2017 15:00 | Midžor | 3 : 0 | Mladost |
21.10
14:30
Svetlost Badnjevac
Real
2
0
|
21.10.2017 14:30 | Svetlost Badnjevac | 2 : 0 | Real | |||||
21.10
14:30
Kaćuša
Omladinac
2
1
|
21.10.2017 14:30 | Kaćuša | 2 : 1 | Omladinac |
21.10
15:00
OFK Alakince
Lugina
4
1
|
21.10.2017 15:00 | OFK Alakince | 4 : 1 | Lugina | |||||
21.10
15:00
Mladost (S)
Trešnjevka
3
0
|
21.10.2017 15:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | Trešnjevka |
21.10
15:00
Mineralac
Rudar
3
0
|
21.10.2017 15:00 | Mineralac | 3 : 0 | Rudar | |||||
21.10
15:00
Oskar
Glama
0
1
|
21.10.2017 15:00 | Oskar | 0 : 1 | Glama | |||||
21.10
15:00
Ropotovo
Sloga
6
0
|
21.10.2017 15:00 | Ropotovo | 6 : 0 | Sloga | |||||
21.10
15:00
Izmornik
Morava
4
1
|
21.10.2017 15:00 | Izmornik | 4 : 1 | Morava |
21.10
15:00
Gračanica
Radnički
2
1
|
21.10.2017 15:00 | Gračanica | 2 : 1 | Radnički | |||||
21.10
15:00
Ugljare
Čaglavica
1
2
|
21.10.2017 15:00 | Ugljare | 1 : 2 | Čaglavica |
21.10
14:00
Radnik
Rudar
0
3
|
21.10.2017 14:00 | Radnik | 0 : 3 | Rudar |
21.10
14:00
Zenit
Vinorača
6
2
|
21.10.2017 14:00 | Zenit | 6 : 2 | Vinorača |
21.10
14:30
Zlatica
Jedinstvo
3
4
|
21.10.2017 14:30 | Zlatica | 3 : 4 | Jedinstvo | |||||
21.10
14:30
OFK Stajićevo
ASK
5
3
|
21.10.2017 14:30 | OFK Stajićevo | 5 : 3 | ASK | |||||
21.10
14:30
MSK
Tamiš
1
4
|
21.10.2017 14:30 | MSK | 1 : 4 | Tamiš | |||||
21.10
14:30
ŽFK Banat
OFK Gradnulica
1
0
|
21.10.2017 14:30 | ŽFK Banat | 1 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
21.10
14:30
Potisje
OFK Klek
1
0
|
21.10.2017 14:30 | Potisje | 1 : 0 | OFK Klek | |||||
21.10
14:30
Radnički 1911
Zadrugar
7
0
|
21.10.2017 14:30 | Radnički 1911 | 7 : 0 | Zadrugar |
21.10
13:30
Ajaks
Posavac Tišma
2
0
|
21.10.2017 13:30 | Ajaks | 2 : 0 | Posavac Tišma |
21.10
15:00
OFK Šabac
Omladinac 2013
3
1
|
21.10.2017 15:00 | OFK Šabac | 3 : 1 | Omladinac 2013 | |||||
21.10
15:00
Milicionar
Hajduk Stanko
0
3
|
21.10.2017 15:00 | Milicionar | 0 : 3 | Hajduk Stanko | |||||
21.10
15:00
Torpedo 1924
Proleter
4
2
|
21.10.2017 15:00 | Torpedo 1924 | 4 : 2 | Proleter |
21.10
13:30
Rudar
Joševa
0
0
|
21.10.2017 13:30 | Rudar | 0 : 0 | Joševa |
21.10
13:30
OFK Brđanac
Stari drugari
3
0
|
21.10.2017 13:30 | OFK Brđanac | 3 : 0 | Stari drugari |
21.10
14:30
Jugovići
Ušće
5
1
|
21.10.2017 14:30 | Jugovići | 5 : 1 | Ušće | |||||
21.10
14:30
Varvarin
Beli Orlovi
4
0
|
21.10.2017 14:30 | Varvarin | 4 : 0 | Beli Orlovi |
21.10
14:30
Delija
1.Oktobar
12
1
|
21.10.2017 14:30 | Delija | 12 : 1 | 1.Oktobar |
21.10
15:00
OFK Bagremar
Pobeda
1
4
|
21.10.2017 15:00 | OFK Bagremar | 1 : 4 | Pobeda |
21.10
15:00
OFK Sloga
OFK Rutevac 1908
2
0
|
21.10.2017 15:00 | OFK Sloga | 2 : 0 | OFK Rutevac 1908 | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo (B)
Borac
0
2
|
21.10.2017 15:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 2 | Borac |
21.10
Rastina 1918
Radnički 1918
1
2
|
21.10.2017 | Rastina 1918 | 1 : 2 | Radnički 1918 |
21.10
14:30
Kralj Petar I
Šamot
3
1
|
21.10.2017 14:30 | Kralj Petar I | 3 : 1 | Šamot |
21.10
14:30
Mladost (R)
BSK 1924
4
3
|
21.10.2017 14:30 | Mladost (R) | 4 : 3 | BSK 1924 | |||||
21.10
14:30
Rade Milošević
Jasenovac
2
2
|
21.10.2017 14:30 | Rade Milošević | 2 : 2 | Jasenovac |
21.10
14:00
Centar
Bačka
3
0
|
21.10.2017 14:00 | Centar | 3 : 0 | Bačka |
21.10
14:30
Hajduk
Bačka
1
0
|
21.10.2017 14:30 | Hajduk | 1 : 0 | Bačka |
21.10
15:00
Krivaja
Sloboda
2
1
|
21.10.2017 15:00 | Krivaja | 2 : 1 | Sloboda |
21.10
14:30
Rongo Siti
Lokomotiva
2
9
|
21.10.2017 14:30 | Rongo Siti | 2 : 9 | Lokomotiva | |||||
21.10
14:30
Napredak
Temac
1
0
|
21.10.2017 14:30 | Napredak | 1 : 0 | Temac | |||||
21.10
14:30
Sloboda
Mladost
2
1
|
21.10.2017 14:30 | Sloboda | 2 : 1 | Mladost |
21.10
14:30
Kulpin
Naša Zvezda
5
0
|
21.10.2017 14:30 | Kulpin | 5 : 0 | Naša Zvezda | |||||
21.10
14:30
Borac
Tvrdjava
2
0
|
21.10.2017 14:30 | Borac | 2 : 0 | Tvrdjava | |||||
21.10
14:30
Krivanj
Borac 46
4
0
|
21.10.2017 14:30 | Krivanj | 4 : 0 | Borac 46 | |||||
21.10
14:30
Sloga
Maglić
2
3
|
21.10.2017 14:30 | Sloga | 2 : 3 | Maglić | |||||
21.10
14:30
Bačka
Neštin
0
0
|
21.10.2017 14:30 | Bačka | 0 : 0 | Neštin |
21.10
14:00
Velereč 94
Mladost 09
3
0
|
21.10.2017 14:00 | Velereč 94 | 3 : 0 | Mladost 09 |
21.10
13:30
Radnički PDM
Omladinac
6
1
|
21.10.2017 13:30 | Radnički PDM | 6 : 1 | Omladinac |
21.10
14:00
Rojkovac
Partizan
4
1
|
21.10.2017 14:00 | Rojkovac | 4 : 1 | Partizan |
21.10
14:00
Petka
Mladi borac
3
3
|
21.10.2017 14:00 | Petka | 3 : 3 | Mladi borac | |||||
21.10
14:00
Mladost (Č)
Šumadija (MC)
1
2
|
21.10.2017 14:00 | Mladost (Č) | 1 : 2 | Šumadija (MC) |
21.10
14:30
Badljevica
Drugovac
4
1
|
21.10.2017 14:30 | Badljevica | 4 : 1 | Drugovac |
21.10
14:00
Mladost 1948
Jedinstvo
4
1
|
21.10.2017 14:00 | Mladost 1948 | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.10
14:00
Bresje Superior
Jasenica
5
0
|
21.10.2017 14:00 | Bresje Superior | 5 : 0 | Jasenica |
21.10
15:00
Rtanj
Bukovik
0
2
|
21.10.2017 15:00 | Rtanj | 0 : 2 | Bukovik | |||||
21.10
15:00
Napredak
Slemen
1
2
|
21.10.2017 15:00 | Napredak | 1 : 2 | Slemen |
21.10
15:30
Soko
Kriva Reka
0
3
|
21.10.2017 15:30 | Soko | 0 : 3 | Kriva Reka |
21.10
13:30
Rasina
Mladost VPD
1
1
|
21.10.2017 13:30 | Rasina | 1 : 1 | Mladost VPD |
21.10
15:00
Jugovići
Padina
2
3
|
21.10.2017 15:00 | Jugovići | 2 : 3 | Padina |
21.10
15:00
Kastrum
Borac
2
3
|
21.10.2017 15:00 | Kastrum | 2 : 3 | Borac | |||||
21.10
15:00
Nacional
Velika Jasikova
0
4
|
21.10.2017 15:00 | Nacional | 0 : 4 | Velika Jasikova |
21.10
14:30
Sparta
Torpedo
1
4
|
21.10.2017 14:30 | Sparta | 1 : 4 | Torpedo | |||||
21.10
14:30
Mladost 2013
Petrovac 74
3
3
|
21.10.2017 14:30 | Mladost 2013 | 3 : 3 | Petrovac 74 |
21.10
13:30
Radnik
Radnički
0
4
|
21.10.2017 13:30 | Radnik | 0 : 4 | Radnički |
21.10
14:30
Gornje Sinkovce
Napredak
2
1
|
21.10.2017 14:30 | Gornje Sinkovce | 2 : 1 | Napredak | |||||
21.10
14:30
Mladost (DL)
Moravac
3
0
|
21.10.2017 14:30 | Mladost (DL) | 3 : 0 | Moravac | |||||
21.10
14:30
Sloboda
Jašunja
10
1
|
21.10.2017 14:30 | Sloboda | 10 : 1 | Jašunja |
21.10
16:30
Todorovce
Gornje Krajince
4
2
|
21.10.2017 16:30 | Todorovce | 4 : 2 | Gornje Krajince | |||||
21.10
16:30
Turekovac
Atletiko
1
0
|
21.10.2017 16:30 | Turekovac | 1 : 0 | Atletiko | |||||
21.10
16:30
Veternica
Badince
2
2
|
21.10.2017 16:30 | Veternica | 2 : 2 | Badince |
21.10
14:00
Bogutovačka Banja
Omladinac (D)
3
2
|
21.10.2017 14:00 | Bogutovačka Banja | 3 : 2 | Omladinac (D) |
21.10
14:00
Vrnjci
Jovo Kursula
1
5
|
21.10.2017 14:00 | Vrnjci | 1 : 5 | Jovo Kursula |
21.10
14:00
Dobra Voda
Belica
9
0
|
21.10.2017 14:00 | Dobra Voda | 9 : 0 | Belica |
21.10
14:00
Viner DSV
Sindjelić
1
5
|
21.10.2017 14:00 | Viner DSV | 1 : 5 | Sindjelić |
21.10
14:30
Rudar Kostolac 2008
Batovac
1
4
|
21.10.2017 14:30 | Rudar Kostolac 2008 | 1 : 4 | Batovac |
21.10
15:00
Mladost (DB)
Sloga
1
0
|
21.10.2017 15:00 | Mladost (DB) | 1 : 0 | Sloga | |||||
21.10
15:00
Studenac
Jelav
2
1
|
21.10.2017 15:00 | Studenac | 2 : 1 | Jelav | |||||
21.10
15:00
Jadar 1961
TE Gučevo
3
1
|
21.10.2017 15:00 | Jadar 1961 | 3 : 1 | TE Gučevo | |||||
21.10
15:00
Mladost (G)
Hajduk
1
4
|
21.10.2017 15:00 | Mladost (G) | 1 : 4 | Hajduk | |||||
21.10
15:00
Luk
Granit
5
0
|
21.10.2017 15:00 | Luk | 5 : 0 | Granit |
21.10
14:30
Usije
Mladost 1970
3
3
|
21.10.2017 14:30 | Usije | 3 : 3 | Mladost 1970 |
21.10
14:30
Borac
Jarmenovci
7
1
|
21.10.2017 14:30 | Borac | 7 : 1 | Jarmenovci |
21.10
13:30
Napredak
Vukan
1
3
|
21.10.2017 13:30 | Napredak | 1 : 3 | Vukan | |||||
21.10
11:00
Mlava Trgovački
Mladost
0
1
|
21.10.2017 11:00 | Mlava Trgovački | 0 : 1 | Mladost | |||||
21.10
11:00
Melnica
Udarnik 2015
3
2
|
21.10.2017 11:00 | Melnica | 3 : 2 | Udarnik 2015 |
21.10
14:00
Pobednik
Proleter
1
2
|
21.10.2017 14:00 | Pobednik | 1 : 2 | Proleter |
21.10
14:00
Borac (A)
Šumadinac
5
0
|
21.10.2017 14:00 | Borac (A) | 5 : 0 | Šumadinac | |||||
21.10
14:00
Strmovo
Dimitrije Tucović
0
1
|
21.10.2017 14:00 | Strmovo | 0 : 1 | Dimitrije Tucović |
21.10
13:30
Veliko Laole
BSK
3
5
|
21.10.2017 13:30 | Veliko Laole | 3 : 5 | BSK | |||||
21.10
13:30
Dragoš
Zabrđe 1936
0
3
|
21.10.2017 13:30 | Dragoš | 0 : 3 | Zabrđe 1936 | |||||
21.10
13:30
Burovac
Radnik
3
1
|
21.10.2017 13:30 | Burovac | 3 : 1 | Radnik | |||||
21.10
13:30
Dobrnje
Soko
2
1
|
21.10.2017 13:30 | Dobrnje | 2 : 1 | Soko |
21.10
15:00
OFK Jelen
Sava
0
3
|
21.10.2017 15:00 | OFK Jelen | 0 : 3 | Sava |
21.10
Jedinstvo
Mladost
0
1
|
21.10.2017 | Jedinstvo | 0 : 1 | Mladost | |||||
21.10
Kotlenik
Borac 1939
5
2
|
21.10.2017 | Kotlenik | 5 : 2 | Borac 1939 |
21.10
Azbukovica
Čobanče
6
2
|
21.10.2017 | Azbukovica | 6 : 2 | Čobanče | |||||
21.10
Crnča
Jezero
1
4
|
21.10.2017 | Crnča | 1 : 4 | Jezero | |||||
21.10
Sloga DB
Selanac
2
1
|
21.10.2017 | Sloga DB | 2 : 1 | Selanac |
21.10
16:30
Borjak 2013
Omladinac
2
1
|
21.10.2017 16:30 | Borjak 2013 | 2 : 1 | Omladinac | |||||
21.10
16:30
Mladost
Vinogradar
6
0
|
21.10.2017 16:30 | Mladost | 6 : 0 | Vinogradar | |||||
21.10
16:30
Stevka Božurevka
Stara Čaršija
0
4
|
21.10.2017 16:30 | Stevka Božurevka | 0 : 4 | Stara Čaršija | |||||
21.10
16:30
Topoljak
Omladinac
2
1
|
21.10.2017 16:30 | Topoljak | 2 : 1 | Omladinac | |||||
21.10
16:30
Rujišnik
Kamenorezac 76
3
2
|
21.10.2017 16:30 | Rujišnik | 3 : 2 | Kamenorezac 76 |
21.10
14:00
Kumane
Baštovan 2015
1
0
|
21.10.2017 14:00 | Kumane | 1 : 0 | Baštovan 2015 |
21.10
15:00
Partizan
OFK Letnjikovac 1983
3
3
|
21.10.2017 15:00 | Partizan | 3 : 3 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
21.10
15:00
Zadrugar
Lipolist
2
0
|
21.10.2017 15:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Lipolist | |||||
21.10
15:00
Napredak
Metaloplastika
2
2
|
21.10.2017 15:00 | Napredak | 2 : 2 | Metaloplastika | |||||
21.10
15:00
POFK Letnjikovac
Culjković
1
12
|
21.10.2017 15:00 | POFK Letnjikovac | 1 : 12 | Culjković |
21.10
15:00
Radenka
Pobeda
|
21.10.2017 15:00 | Radenka | : | Pobeda | |||||
21.10
15:00
Neresnica
Zviždić
|
21.10.2017 15:00 | Neresnica | : | Zviždić |
21.10
Dragovo
Goša
2
2
|
21.10.2017 | Dragovo | 2 : 2 | Goša | |||||
21.10
Povratak otpisanih
Prosvetar
3
0
|
21.10.2017 | Povratak otpisanih | 3 : 0 | Prosvetar | |||||
21.10
Polet
Blagotin
0
1
|
21.10.2017 | Polet | 0 : 1 | Blagotin | |||||
21.10
Levač 2
Šumadija
2
2
|
21.10.2017 | Levač 2 | 2 : 2 | Šumadija |
21.10
14:30
Pobeda 1953
OFK Homolje
4
1
|
21.10.2017 14:30 | Pobeda 1953 | 4 : 1 | OFK Homolje | |||||
21.10
14:30
Budućnost
Vrelo 1971
0
1
|
21.10.2017 14:30 | Budućnost | 0 : 1 | Vrelo 1971 |
21.10
11:00
Trešnjevica
Tulež
3
0
|
21.10.2017 11:00 | Trešnjevica | 3 : 0 | Tulež | |||||
21.10
15:00
KMF Aranđelovac
Misača
2
3
|
21.10.2017 15:00 | KMF Aranđelovac | 2 : 3 | Misača |
21.10
14:00
PSS-192
OFK Dragoševac
2
6
|
21.10.2017 14:00 | PSS-192 | 2 : 6 | OFK Dragoševac |
21.10
15:00
Vitez
Mladost
2
2
|
21.10.2017 15:00 | Vitez | 2 : 2 | Mladost | |||||
21.10
15:00
Čelik
Borac
1
0
|
21.10.2017 15:00 | Čelik | 1 : 0 | Borac | |||||
21.10
19:00
Zrinjski
Sarajevo
1
3
|
21.10.2017 19:00 | Zrinjski | 1 : 3 | Sarajevo | |||||
21.10
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
0
3
|
21.10.2017 17:00 | Sloboda | 0 : 3 | Široki Brijeg | |||||
21.10
15:00
Krupa
Radnik
1
1
|
21.10.2017 15:00 | Krupa | 1 : 1 | Radnik |
21.10
15:00
Kozara
Tekstilac
1
1
|
21.10.2017 15:00 | Kozara | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
21.10
15:00
Slavija
Napredak
4
2
|
21.10.2017 15:00 | Slavija | 4 : 2 | Napredak | |||||
21.10
15:00
Sloga
Podrinje
2
0
|
21.10.2017 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Podrinje | |||||
21.10
15:00
Rudar Prijedor
Sutjeska
3
0
|
21.10.2017 15:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Sutjeska | |||||
21.10
15:00
Sloboda
Drina
1
2
|
21.10.2017 15:00 | Sloboda | 1 : 2 | Drina |
21.10
12:30
Iskra
Sutjeska
0
1
|
21.10.2017 12:30 | Iskra | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
21.10
13:30
Grbalj
Dečić
1
1
|
21.10.2017 13:30 | Grbalj | 1 : 1 | Dečić | |||||
21.10
13:30
OFK Petrovac
Rudar
0
0
|
21.10.2017 13:30 | OFK Petrovac | 0 : 0 | Rudar | |||||
21.10
13:30
Zeta
Kom
4
2
|
21.10.2017 13:30 | Zeta | 4 : 2 | Kom |
21.10
13:30
Brskovo
Komovi
1
0
|
21.10.2017 13:30 | Brskovo | 1 : 0 | Komovi | |||||
21.10
13:30
Radnički
Polimlje
2
3
|
21.10.2017 13:30 | Radnički | 2 : 3 | Polimlje |
21.10
14:30
Hajduk
Sloga (R)
1
3
|
21.10.2017 14:30 | Hajduk | 1 : 3 | Sloga (R) |
21.10
16:00
Huddersfield
Manchester Utd
2
1
|
21.10.2017 16:00 | Huddersfield | 2 : 1 | Manchester Utd | |||||
21.10
16:00
Manchester City
Burnley
3
0
|
21.10.2017 16:00 | Manchester City | 3 : 0 | Burnley | |||||
21.10
16:00
Newcastle
Crystal Palace
1
0
|
21.10.2017 16:00 | Newcastle | 1 : 0 | Crystal Palace | |||||
21.10
16:00
Stoke
Bournemouth
1
2
|
21.10.2017 16:00 | Stoke | 1 : 2 | Bournemouth | |||||
21.10
16:00
Swansea
Leicester
1
2
|
21.10.2017 16:00 | Swansea | 1 : 2 | Leicester | |||||
21.10
18:30
Southampton
WBA
1
0
|
21.10.2017 18:30 | Southampton | 1 : 0 | WBA | |||||
21.10
13:30
Chelsea
Watford
4
2
|
21.10.2017 13:30 | Chelsea | 4 : 2 | Watford |
21.10
13:00
Levante
Getafe
1
1
|
21.10.2017 13:00 | Levante | 1 : 1 | Getafe | |||||
21.10
20:45
Barcelona
Málaga
2
0
|
21.10.2017 20:45 | Barcelona | 2 : 0 | Málaga | |||||
21.10
18:30
Valencia
Sevilla
4
0
|
21.10.2017 18:30 | Valencia | 4 : 0 | Sevilla | |||||
21.10
16:15
Real Betis
Alavés
2
0
|
21.10.2017 16:15 | Real Betis | 2 : 0 | Alavés |
21.10
15:30
RB Leipzig
Stuttgart
1
0
|
21.10.2017 15:30 | RB Leipzig | 1 : 0 | Stuttgart | |||||
21.10
15:30
Borussia Mönchengladbach
Bayer Leverkusen
1
5
|
21.10.2017 15:30 | Borussia Mönchengladbach | 1 : 5 | Bayer Leverkusen | |||||
21.10
15:30
Eintracht
Borussia Dortmund
2
2
|
21.10.2017 15:30 | Eintracht | 2 : 2 | Borussia Dortmund | |||||
21.10
15:30
Augsburg
Hannover 96
1
2
|
21.10.2017 15:30 | Augsburg | 1 : 2 | Hannover 96 | |||||
21.10
18:30
Hamburger SV
Bayern
0
1
|
21.10.2017 18:30 | Hamburger SV | 0 : 1 | Bayern |
21.10
20:45
Napoli
Internazionale
0
0
|
21.10.2017 20:45 | Napoli | 0 : 0 | Internazionale | |||||
21.10
18:00
Sampdoria
Crotone
5
0
|
21.10.2017 18:00 | Sampdoria | 5 : 0 | Crotone |
21.10
20:00
Amiens SC
Bordeaux
1
0
|
21.10.2017 20:00 | Amiens SC | 1 : 0 | Bordeaux | |||||
21.10
20:00
Angers
Toulouse
0
1
|
21.10.2017 20:00 | Angers | 0 : 1 | Toulouse | |||||
21.10
20:00
Metz
Dijon
1
2
|
21.10.2017 20:00 | Metz | 1 : 2 | Dijon | |||||
21.10
17:00
Monaco
Caen
2
0
|
21.10.2017 17:00 | Monaco | 2 : 0 | Caen | |||||
21.10
20:00
Nantes
Guingamp
2
1
|
21.10.2017 20:00 | Nantes | 2 : 1 | Guingamp | |||||
21.10
20:00
Rennes
Lille
1
0
|
21.10.2017 20:00 | Rennes | 1 : 0 | Lille |
21.10
15:00
Mačva
Borac
1
0
|
21.10.2017 15:00 | Mačva | 1 : 0 | Borac | |||||
21.10
17:00
Javor Matis
Radnik
1
0
|
21.10.2017 17:00 | Javor Matis | 1 : 0 | Radnik | |||||
21.10
15:00
Spartak ŽK
Čukarički
0
0
|
21.10.2017 15:00 | Spartak ŽK | 0 : 0 | Čukarički | |||||
21.10
17:00
Voždovac
Rad
3
0
|
21.10.2017 17:00 | Voždovac | 3 : 0 | Rad | |||||
21.10
17:00
Napredak
Zemun
2
1
|
21.10.2017 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Zemun |
21.10
14:30
TSC
Budućnost
1
0
|
21.10.2017 14:30 | TSC | 1 : 0 | Budućnost | |||||
21.10
14:30
Metalac
Dinamo
0
2
|
21.10.2017 14:30 | Metalac | 0 : 2 | Dinamo | |||||
21.10
14:30
Jagodina
Proleter
2
2
|
21.10.2017 14:30 | Jagodina | 2 : 2 | Proleter | |||||
21.10
14:30
Sinđelić
Radnički (P)
2
0
|
21.10.2017 14:30 | Sinđelić | 2 : 0 | Radnički (P) |
21.10
15:00
Levač
Knjaževac 2015
5
0
|
21.10.2017 15:00 | Levač | 5 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
21.10
13:00
Jagodina
Krstarica
3
1
|
21.10.2017 13:00 | Jagodina | 3 : 1 | Krstarica |
21.10
11:00
Inđija
Internacional
4
3
|
21.10.2017 11:00 | Inđija | 4 : 3 | Internacional | |||||
21.10
12:00
Napredak
Radnički (P)
1
2
|
21.10.2017 12:00 | Napredak | 1 : 2 | Radnički (P) | |||||
21.10
15:30
Čukarički
Partizan
2
2
|
21.10.2017 15:30 | Čukarički | 2 : 2 | Partizan |
21.10
09:00
BASK
Sindjelć
4
1
|
21.10.2017 09:00 | BASK | 4 : 1 | Sindjelć | |||||
21.10
11:00
Grafičar
Bežanija
1
1
|
21.10.2017 11:00 | Grafičar | 1 : 1 | Bežanija | |||||
21.10
15:00
Brodarac 2
IM Rakovica
3
1
|
21.10.2017 15:00 | Brodarac 2 | 3 : 1 | IM Rakovica |
21.10
14:30
Proleter Mihajlovac
Mladi radnik 1940
2
4
|
21.10.2017 14:30 | Proleter Mihajlovac | 2 : 4 | Mladi radnik 1940 | |||||
21.10
14:30
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
3
2
|
21.10.2017 14:30 | Mladi radnik 1926 | 3 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
21.10
14:30
Mladi borac
Šumadija (A)
4
5
|
21.10.2017 14:30 | Mladi borac | 4 : 5 | Šumadija (A) | |||||
21.10
14:30
Proleter 1947
Karadjordje
1
1
|
21.10.2017 14:30 | Proleter 1947 | 1 : 1 | Karadjordje |
21.10
12:00
Poštar 1930
DIF
3
4
|
21.10.2017 12:00 | Poštar 1930 | 3 : 4 | DIF | |||||
21.10
12:30
Vinča
Žarkovo
2
2
|
21.10.2017 12:30 | Vinča | 2 : 2 | Žarkovo | |||||
21.10
10:00
Novi Beograd
Trudbenik
1
3
|
21.10.2017 10:00 | Novi Beograd | 1 : 3 | Trudbenik |
21.10
13:00
Zvezdara
Šumadinac
4
1
|
21.10.2017 13:00 | Zvezdara | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
21.10
15:30
Minel
Stepojevac Vaga
1
2
|
21.10.2017 15:30 | Minel | 1 : 2 | Stepojevac Vaga | |||||
21.10
13:00
Beograd 1929
Posavina
8
0
|
21.10.2017 13:00 | Beograd 1929 | 8 : 0 | Posavina | |||||
21.10
14:00
Budućnost
Palilulac
2
5
|
21.10.2017 14:00 | Budućnost | 2 : 5 | Palilulac |
21.10
10:00
Proleter
Borac (NS)
0
2
|
21.10.2017 10:00 | Proleter | 0 : 2 | Borac (NS) |
21.10
16:00
Dolina
Omladinac 1927
6
1
|
21.10.2017 16:00 | Dolina | 6 : 1 | Omladinac 1927 | |||||
21.10
12:00
Borac (Sa)
Glogonj
8
0
|
21.10.2017 12:00 | Borac (Sa) | 8 : 0 | Glogonj | |||||
21.10
15:30
Spartak
Tempo
4
1
|
21.10.2017 15:30 | Spartak | 4 : 1 | Tempo |
21.10
15:00
Dolovo
Mladost (O)
0
8
|
21.10.2017 15:00 | Dolovo | 0 : 8 | Mladost (O) | |||||
21.10
11:00
Partizan (G)
Dunav
2
8
|
21.10.2017 11:00 | Partizan (G) | 2 : 8 | Dunav |
21.10
13:00
Polet
Jedinstvo
3
0
|
21.10.2017 13:00 | Polet | 3 : 0 | Jedinstvo |
21.10
11:00
BAK
Železničar
4
2
|
21.10.2017 11:00 | BAK | 4 : 2 | Železničar |
21.10
14:30
Podunavac
Vrbovac
9
0
|
21.10.2017 14:30 | Podunavac | 9 : 0 | Vrbovac | |||||
21.10
14:30
Budućnost
Polet
2
1
|
21.10.2017 14:30 | Budućnost | 2 : 1 | Polet |
21.10
09:00
Sinđelić MK
Lokomotiva MK
2
1
|
21.10.2017 09:00 | Sinđelić MK | 2 : 1 | Lokomotiva MK |
21.10
09:00
Rad 2 MO
Zuce MK
3
3
|
21.10.2017 09:00 | Rad 2 MO | 3 : 3 | Zuce MK |
21.10
12:00
Teleoptik
Dinamo
3
1
|
21.10.2017 12:00 | Teleoptik | 3 : 1 | Dinamo | |||||
21.10
13:00
Čukarički
Partizan
1
3
|
21.10.2017 13:00 | Čukarički | 1 : 3 | Partizan | |||||
21.10
13:00
Kiker
Apolon 4
1
0
|
21.10.2017 13:00 | Kiker | 1 : 0 | Apolon 4 |
21.10
11:00
Borča
Radnički (NB)
1
2
|
21.10.2017 11:00 | Borča | 1 : 2 | Radnički (NB) | |||||
21.10
09:00
BSK 1925
Teleoptik
0
2
|
21.10.2017 09:00 | BSK 1925 | 0 : 2 | Teleoptik | |||||
21.10
12:30
Studenski grad
Radnički (O)
8
1
|
21.10.2017 12:30 | Studenski grad | 8 : 1 | Radnički (O) |
21.10
14:30
Sloga
Cerovac
7
1
|
21.10.2017 14:30 | Sloga | 7 : 1 | Cerovac |
21.10
12:00
Zmaj 1953
Prva Iskra
2
1
|
21.10.2017 12:00 | Zmaj 1953 | 2 : 1 | Prva Iskra |
21.10
14:00
Bane
Šumadija 1903
1
1
|
21.10.2017 14:00 | Bane | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
21.10
14:00
Sloga
Radnički 1923
2
1
|
21.10.2017 14:00 | Sloga | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
21.10
14:00
OFK Ras
AS
1
5
|
21.10.2017 14:00 | OFK Ras | 1 : 5 | AS |
21.10
12:00
Vojvodina
Radnički (Š)
7
0
|
21.10.2017 12:00 | Vojvodina | 7 : 0 | Radnički (Š) | |||||
21.10
12:30
Borac (NS)
Radnički (SM)
1
1
|
21.10.2017 12:30 | Borac (NS) | 1 : 1 | Radnički (SM) | |||||
21.10
12:00
Indeks
Petar Puača
1
3
|
21.10.2017 12:00 | Indeks | 1 : 3 | Petar Puača |
21.10
12:00
Hajduk junior
TSC
0
3
|
21.10.2017 12:00 | Hajduk junior | 0 : 3 | TSC | |||||
21.10
12:00
Bačka (BP)
Spartak
0
4
|
21.10.2017 12:00 | Bačka (BP) | 0 : 4 | Spartak |
21.10
15:00
Polet
Radnički (B)
5
7
|
21.10.2017 15:00 | Polet | 5 : 7 | Radnički (B) |
21.10
10:00
Banat
Sloga
2
2
|
21.10.2017 10:00 | Banat | 2 : 2 | Sloga |
21.10
10:00
Strelac
Zabrezje
0
6
|
21.10.2017 10:00 | Strelac | 0 : 6 | Zabrezje | |||||
21.10
13:00
Rvati
Crvena Zastava
4
2
|
21.10.2017 13:00 | Rvati | 4 : 2 | Crvena Zastava |
21.10
Borac
Cer
3
13
|
21.10.2017 | Borac | 3 : 13 | Cer | |||||
21.10
Loznica
Podrinje
1
3
|
21.10.2017 | Loznica | 1 : 3 | Podrinje | |||||
21.10
Jadar
Mladost
7
2
|
21.10.2017 | Jadar | 7 : 2 | Mladost | |||||
21.10
Rudar
Radnički Stobeks
0
1
|
21.10.2017 | Rudar | 0 : 1 | Radnički Stobeks |
21.10
12:00
Bečkerek 023
Proleter 2006
0
3
|
21.10.2017 12:00 | Bečkerek 023 | 0 : 3 | Proleter 2006 | |||||
21.10
12:00
Železničar
ŽAK
6
0
|
21.10.2017 12:00 | Železničar | 6 : 0 | ŽAK |
21.10
15:00
1. Maj
Rudar
|
21.10.2017 15:00 | 1. Maj | : | Rudar | |||||
21.10
15:00
Napredak
Fruška Gora
|
21.10.2017 15:00 | Napredak | : | Fruška Gora | |||||
21.10
15:00
Jedinstvo
Partizan
2
1
|
21.10.2017 15:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Partizan | |||||
21.10
15:00
Donji Petrovci
Borac
|
21.10.2017 15:00 | Donji Petrovci | : | Borac | |||||
21.10
15:00
Mladost
Radnički
0
3
|
21.10.2017 15:00 | Mladost | 0 : 3 | Radnički | |||||
21.10
15:00
PSK Putinci
Hrtkovci
|
21.10.2017 15:00 | PSK Putinci | : | Hrtkovci |
21.10
AFK
Tisa
10
0
|
21.10.2017 | AFK | 10 : 0 | Tisa | |||||
21.10
Potisje
Senta
0
18
|
21.10.2017 | Potisje | 0 : 18 | Senta |
21.10
10:00
Mladenovac MK
Čukarički MK
0
3
|
21.10.2017 10:00 | Mladenovac MK | 0 : 3 | Čukarički MK | |||||
21.10
10:30
Brodarac MK
Rad MK
1
2
|
21.10.2017 10:30 | Brodarac MK | 1 : 2 | Rad MK |
21.10
11:30
011 MK
Zemun MK
1
1
|
21.10.2017 11:30 | 011 MK | 1 : 1 | Zemun MK | |||||
21.10
12:45
Brodarac B MK
Kolubara MK
|
21.10.2017 12:45 | Brodarac B MK | : | Kolubara MK |
21.10
13:00
Rad V MK
Rakovica MK
1
2
|
21.10.2017 13:00 | Rad V MK | 1 : 2 | Rakovica MK | |||||
21.10
13:00
Jedinstvo MK
OLE MK
0
1
|
21.10.2017 13:00 | Jedinstvo MK | 0 : 1 | OLE MK |
21.10
11:00
Rad
Čukarički
1
2
|
21.10.2017 11:00 | Rad | 1 : 2 | Čukarički | |||||
21.10
13:00
011
Brodarac
1
0
|
21.10.2017 13:00 | 011 | 1 : 0 | Brodarac | |||||
21.10
20:15
OFK Beograd
Teleoptik
1
1
|
21.10.2017 20:15 | OFK Beograd | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
21.10
14:00
Zemun
Kolubara
4
1
|
21.10.2017 14:00 | Zemun | 4 : 1 | Kolubara |
21.10
12:00
OLE
Sinđelić
5
0
|
21.10.2017 12:00 | OLE | 5 : 0 | Sinđelić | |||||
21.10
10:00
Lola
Lokomotiva
0
1
|
21.10.2017 10:00 | Lola | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
21.10
10:00
Internacional
BSK
1
1
|
21.10.2017 10:00 | Internacional | 1 : 1 | BSK | |||||
21.10
09:30
Studentski Grad
Radnički (O)
3
4
|
21.10.2017 09:30 | Studentski Grad | 3 : 4 | Radnički (O) | |||||
21.10
10:00
Dominus
Radnički (NB)
2
2
|
21.10.2017 10:00 | Dominus | 2 : 2 | Radnički (NB) |
21.10
14:30
Soko 2015
Sloboda
5
3
|
21.10.2017 14:30 | Soko 2015 | 5 : 3 | Sloboda | |||||
21.10
14:30
Budućnost
AF Djokić
0
1
|
21.10.2017 14:30 | Budućnost | 0 : 1 | AF Djokić | |||||
21.10
14:30
Osipaonica
Napredak
0
0
|
21.10.2017 14:30 | Osipaonica | 0 : 0 | Napredak | |||||
21.10
11:00
Jedinstvo
Udarnik
5
0
|
21.10.2017 11:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Udarnik |
21.10
10:00
DIF
Sopot
3
0
|
21.10.2017 10:00 | DIF | 3 : 0 | Sopot | |||||
21.10
10:00
Beograd 1929
Selo Mladenovac
2
6
|
21.10.2017 10:00 | Beograd 1929 | 2 : 6 | Selo Mladenovac | |||||
21.10
09:30
Vinča
Dunavac
1
6
|
21.10.2017 09:30 | Vinča | 1 : 6 | Dunavac |
21.10
10:00
Preporod
Arena Su
0
7
|
21.10.2017 10:00 | Preporod | 0 : 7 | Arena Su | |||||
21.10
10:00
Tavankut
Radnički 1905
1
3
|
21.10.2017 10:00 | Tavankut | 1 : 3 | Radnički 1905 |
21.10
OFK National AG
Novi Pazar
3
1
|
21.10.2017 | OFK National AG | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
21.10
Apolon 4
Arsenal
6
1
|
21.10.2017 | Apolon 4 | 6 : 1 | Arsenal | |||||
21.10
Kosmet
Kiker
1
2
|
21.10.2017 | Kosmet | 1 : 2 | Kiker | |||||
21.10
Bubamara
Radnički 1923
2
2
|
21.10.2017 | Bubamara | 2 : 2 | Radnički 1923 | |||||
21.10
Bane
Pazar Juniors
0
4
|
21.10.2017 | Bane | 0 : 4 | Pazar Juniors | |||||
21.10
Šumadija 1903
OFK AS 2003
0
1
|
21.10.2017 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | OFK AS 2003 | |||||
21.10
Apolon
Sport Klub 99
3
1
|
21.10.2017 | Apolon | 3 : 1 | Sport Klub 99 |
21.10
10:00
Vojvodina
Srem
14
0
|
21.10.2017 10:00 | Vojvodina | 14 : 0 | Srem | |||||
21.10
10:00
Prof. Bolesnikov
Radnički (SM)
1
1
|
21.10.2017 10:00 | Prof. Bolesnikov | 1 : 1 | Radnički (SM) | |||||
21.10
10:00
Indeks
Petar Puača
0
2
|
21.10.2017 10:00 | Indeks | 0 : 2 | Petar Puača |
21.10
10:00
Hajduk junior
TSC
2
2
|
21.10.2017 10:00 | Hajduk junior | 2 : 2 | TSC |
21.10
10:00
Radnički (K)
Borac (St)
5
3
|
21.10.2017 10:00 | Radnički (K) | 5 : 3 | Borac (St) | |||||
21.10
09:00
Dinamo 1945
Borac (Sa)
5
0
|
21.10.2017 09:00 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | Borac (Sa) | |||||
21.10
15:00
Coerver junior FA
OFK Vršac
3
1
|
21.10.2017 15:00 | Coerver junior FA | 3 : 1 | OFK Vršac |
21.10
11:00
Proleter
Jedinstvo (V)
3
2
|
21.10.2017 11:00 | Proleter | 3 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
21.10
10:00
Potporanj
Banat (I)
5
1
|
21.10.2017 10:00 | Potporanj | 5 : 1 | Banat (I) |
21.10
11:00
Budućnost (BB)
Omladinac (D)
2
0
|
21.10.2017 11:00 | Budućnost (BB) | 2 : 0 | Omladinac (D) | |||||
21.10
15:00
BSK
Proleter
4
2
|
21.10.2017 15:00 | BSK | 4 : 2 | Proleter |
21.10
10:00
Unirea
Pobeda
1
3
|
21.10.2017 10:00 | Unirea | 1 : 3 | Pobeda |
21.10
14:00
Belo Polje
Buducnost
5
3
|
21.10.2017 14:00 | Belo Polje | 5 : 3 | Buducnost |
21.10
Vidojevica
Sinđelić
7
2
|
21.10.2017 | Vidojevica | 7 : 2 | Sinđelić | |||||
21.10
Antimon
Sloga
3
3
|
21.10.2017 | Antimon | 3 : 3 | Sloga | |||||
21.10
Loznica
Pčelinjo
0
0
|
21.10.2017 | Loznica | 0 : 0 | Pčelinjo | |||||
21.10
Radnički Stobeks
Podrinje
4
1
|
21.10.2017 | Radnički Stobeks | 4 : 1 | Podrinje | |||||
21.10
Jadar 07 2
Jedinstvo
0
0
|
21.10.2017 | Jadar 07 2 | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.10
Jadar 07 1
Cer
3
0
|
21.10.2017 | Jadar 07 1 | 3 : 0 | Cer |
21.10
13:00
Bežanija
Sinđelić
3
2
|
21.10.2017 13:00 | Bežanija | 3 : 2 | Sinđelić | |||||
21.10
16:00
13. Maj
Graficar
3
0
|
21.10.2017 16:00 | 13. Maj | 3 : 0 | Graficar |
21.10
10:00
Bečkerek 023
Proleter 2006
0
0
|
21.10.2017 10:00 | Bečkerek 023 | 0 : 0 | Proleter 2006 | |||||
21.10
10:00
Železničar
ŽAK
4
2
|
21.10.2017 10:00 | Železničar | 4 : 2 | ŽAK |
21.10
11:00
Borac
Pinkum
3
1
|
21.10.2017 11:00 | Borac | 3 : 1 | Pinkum |
21.10
11:00
Partizan 1945
Derbi 2017
3
0
|
21.10.2017 11:00 | Partizan 1945 | 3 : 0 | Derbi 2017 | |||||
21.10
10:00
Banja 1957
Aranđelovac
2
0
|
21.10.2017 10:00 | Banja 1957 | 2 : 0 | Aranđelovac | |||||
21.10
11:00
Mladi Rudar
KMF Aranđelovac
2
6
|
21.10.2017 11:00 | Mladi Rudar | 2 : 6 | KMF Aranđelovac | |||||
21.10
11:00
Proleter 1976
Venčani
3
4
|
21.10.2017 11:00 | Proleter 1976 | 3 : 4 | Venčani |
21.10
15:00
BSK Borča MK
Rad MK
0
1
|
21.10.2017 15:00 | BSK Borča MK | 0 : 1 | Rad MK | |||||
21.10
17:00
Brodarac MK
Internacional MK
3
2
|
21.10.2017 17:00 | Brodarac MK | 3 : 2 | Internacional MK | |||||
21.10
17:30
OFK Beograd MK
DIF MK
3
1
|
21.10.2017 17:30 | OFK Beograd MK | 3 : 1 | DIF MK |
21.10
11:15
Ada MK
Brodarac MK-B
5
0
|
21.10.2017 11:15 | Ada MK | 5 : 0 | Brodarac MK-B |
21.10
08:45
Lokomotiva MK
Trijumf MK
6
1
|
21.10.2017 08:45 | Lokomotiva MK | 6 : 1 | Trijumf MK | |||||
21.10
16:00
Zemun B MK
Jedinstvo MK
4
0
|
21.10.2017 16:00 | Zemun B MK | 4 : 0 | Jedinstvo MK |
21.10
11:00
Morava
Levač
4
0
|
21.10.2017 11:00 | Morava | 4 : 0 | Levač | |||||
21.10
Vučje
Napredak
1
7
|
21.10.2017 | Vučje | 1 : 7 | Napredak |
21.10
Obilić
Rad
|
21.10.2017 | Obilić | : | Rad | |||||
21.10
Leštane
Zemun
|
21.10.2017 | Leštane | : | Zemun |
21.10
09:30
OLE
Čukarički
0
1
|
21.10.2017 09:30 | OLE | 0 : 1 | Čukarički | |||||
21.10
18:00
Zemun
Sindjelić
5
1
|
21.10.2017 18:00 | Zemun | 5 : 1 | Sindjelić | |||||
21.10
11:30
BSK 1925
OFK Beograd
2
3
|
21.10.2017 11:30 | BSK 1925 | 2 : 3 | OFK Beograd | |||||
21.10
10:00
Teleoptik
Rad
4
2
|
21.10.2017 10:00 | Teleoptik | 4 : 2 | Rad |
21.10
10:00
Obilić
TSC
3
1
|
21.10.2017 10:00 | Obilić | 3 : 1 | TSC |
21.10
11:45
Olimpik
Fer Plej 06
2
1
|
21.10.2017 11:45 | Olimpik | 2 : 1 | Fer Plej 06 | |||||
21.10
15:30
Bežanija
Srem
4
2
|
21.10.2017 15:30 | Bežanija | 4 : 2 | Srem |
21.10
09:00
Atakante
Hajduk
0
4
|
21.10.2017 09:00 | Atakante | 0 : 4 | Hajduk |
21.10
12:00
Karioke
Munja Barič
2
1
|
21.10.2017 12:00 | Karioke | 2 : 1 | Munja Barič | |||||
21.10
10:00
Heroj Polet
Velika Moštanica
1
1
|
21.10.2017 10:00 | Heroj Polet | 1 : 1 | Velika Moštanica | |||||
21.10
10:15
Lokomotiva
Napredak
2
1
|
21.10.2017 10:15 | Lokomotiva | 2 : 1 | Napredak |
21.10
15:30
Vinča
Crvena zvezda MML
0
0
|
21.10.2017 15:30 | Vinča | 0 : 0 | Crvena zvezda MML | |||||
21.10
10:00
Dunavac
Leštane
0
5
|
21.10.2017 10:00 | Dunavac | 0 : 5 | Leštane |
21.10
09:00
Forza
Grafičar
12
2
|
21.10.2017 09:00 | Forza | 12 : 2 | Grafičar | |||||
21.10
09:00
Ada
DIF
6
1
|
21.10.2017 09:00 | Ada | 6 : 1 | DIF | |||||
21.10
09:00
OFK Beograd
GSP Polet
3
1
|
21.10.2017 09:00 | OFK Beograd | 3 : 1 | GSP Polet |
21.10
OFK Ras
Sport Klub 99
1
3
|
21.10.2017 | OFK Ras | 1 : 3 | Sport Klub 99 | |||||
21.10
OFK National AG
OFK AS
0
1
|
21.10.2017 | OFK National AG | 0 : 1 | OFK AS | |||||
21.10
Kosmet
Pazar Juniors
1
8
|
21.10.2017 | Kosmet | 1 : 8 | Pazar Juniors | |||||
21.10
Trepča
OFK Vlada Dimitrijević
0
2
|
21.10.2017 | Trepča | 0 : 2 | OFK Vlada Dimitrijević |
21.10
10:00
Urovci
Zabrezje
3
2
|
21.10.2017 10:00 | Urovci | 3 : 2 | Zabrezje | |||||
21.10
10:00
Rvati
Obrenovac 1905
3
0
|
21.10.2017 10:00 | Rvati | 3 : 0 | Obrenovac 1905 |
21.10
10:00
Posavina
Zvezda
1
3
|
21.10.2017 10:00 | Posavina | 1 : 3 | Zvezda | |||||
21.10
10:00
Krtinska
Sloga
3
1
|
21.10.2017 10:00 | Krtinska | 3 : 1 | Sloga |
21.10
10:00
Posavina
Radnički
0
6
|
21.10.2017 10:00 | Posavina | 0 : 6 | Radnički | |||||
21.10
11:00
Buducnost
Obrenovac 1905
1
2
|
21.10.2017 11:00 | Buducnost | 1 : 2 | Obrenovac 1905 | |||||
21.10
12:00
Skela
Krtinska
4
0
|
21.10.2017 12:00 | Skela | 4 : 0 | Krtinska |
21.10
10:00
Radnički (V)
Omladinac
3
1
|
21.10.2017 10:00 | Radnički (V) | 3 : 1 | Omladinac | |||||
21.10
10:00
Jedinstvo
Budućnost Krušik
5
1
|
21.10.2017 10:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Budućnost Krušik | |||||
21.10
10:00
OFK Senjak
Železničar
2
0
|
21.10.2017 10:00 | OFK Senjak | 2 : 0 | Železničar |
21.10
Jedinstvo
Podrinje
1
1
|
21.10.2017 | Jedinstvo | 1 : 1 | Podrinje | |||||
21.10
Radnički Stobeks
Jadar 07
0
2
|
21.10.2017 | Radnički Stobeks | 0 : 2 | Jadar 07 | |||||
21.10
Pčelinjo
Gučevo
9
0
|
21.10.2017 | Pčelinjo | 9 : 0 | Gučevo | |||||
21.10
Loznica 1
Sloga
|
21.10.2017 | Loznica 1 | : | Sloga |
21.10
19:00
Jedinstvo
Kris Kros
68
67
|
21.10.2017 19:00 | Jedinstvo | 68 : 67 | Kris Kros | |||||
21.10
20:00
Dunav 2014
Mladost Veternik
63
84
|
21.10.2017 20:00 | Dunav 2014 | 63 : 84 | Mladost Veternik | |||||
21.10
19:30
Sloven
Nova Pazova
84
91
|
21.10.2017 19:30 | Sloven | 84 : 91 | Nova Pazova | |||||
21.10
19:30
Futog Tupanjac MD
Srem
82
83
|
21.10.2017 19:30 | Futog Tupanjac MD | 82 : 83 | Srem |
21.10
19:00
Prva Petoletka
Crnokosa
91
71
|
21.10.2017 19:00 | Prva Petoletka | 91 : 71 | Crnokosa | |||||
21.10
15:00
Polet
Mileševac
93
54
|
21.10.2017 15:00 | Polet | 93 : 54 | Mileševac |
21.10
18:00
Prokuplje
Jastrebac
71
64
|
21.10.2017 18:00 | Prokuplje | 71 : 64 | Jastrebac | |||||
21.10
16:30
Junior
Radnik
67
66
|
21.10.2017 16:30 | Junior | 67 : 66 | Radnik | |||||
21.10
18:30
Niš
Morava
104
97
|
21.10.2017 18:30 | Niš | 104 : 97 | Morava | |||||
21.10
16:30
Radan
Bor RTB
85
87
|
21.10.2017 16:30 | Radan | 85 : 87 | Bor RTB | |||||
21.10
18:00
Mladost Vesna
Rtanj
62
71
|
21.10.2017 18:00 | Mladost Vesna | 62 : 71 | Rtanj |
21.10
14:45
BKK Radnički
Žitko Basket
97
63
|
21.10.2017 14:45 | BKK Radnički | 97 : 63 | Žitko Basket | |||||
21.10
16:20
BASK
Borac
76
83
|
21.10.2017 16:20 | BASK | 76 : 83 | Borac | |||||
21.10
12:00
Torlak
Slodes
67
64
|
21.10.2017 12:00 | Torlak | 67 : 64 | Slodes | |||||
21.10
14:00
Radnički (O)
Beko
61
96
|
21.10.2017 14:00 | Radnički (O) | 61 : 96 | Beko |
21.10
12:00
Star
Spartak OKK
98
67
|
21.10.2017 12:00 | Star | 98 : 67 | Spartak OKK |
21.10
13:00
Pink
Lokomotiva 2016
88
66
|
21.10.2017 13:00 | Pink | 88 : 66 | Lokomotiva 2016 | |||||
21.10
18:30
Vojka
RU Koš
95
72
|
21.10.2017 18:30 | Vojka | 95 : 72 | RU Koš | |||||
21.10
17:30
Opovo 99
BNS
79
88
|
21.10.2017 17:30 | Opovo 99 | 79 : 88 | BNS |
21.10
19:00
Mladost 2014
Šabac
62
63
|
21.10.2017 19:00 | Mladost 2014 | 62 : 63 | Šabac |
21.10
16:00
Požarevac
Bane
79
56
|
21.10.2017 16:00 | Požarevac | 79 : 56 | Bane | |||||
21.10
Despot
Svilajnac
0
20
|
21.10.2017 | Despot | 0 : 20 | Svilajnac |
21.10
18:10
Zvezdara
Cerak
83
65
|
21.10.2017 18:10 | Zvezdara | 83 : 65 | Cerak | |||||
21.10
17:20
Sava
Barajevo Bambi
71
67
|
21.10.2017 17:20 | Sava | 71 : 67 | Barajevo Bambi | |||||
21.10
19:00
Grocka
Vizura
61
66
|
21.10.2017 19:00 | Grocka | 61 : 66 | Vizura | |||||
21.10
18:30
LA Basket
Umka 2009
69
76
|
21.10.2017 18:30 | LA Basket | 69 : 76 | Umka 2009 |
21.10
19:00
Union Olimpija
Mornar
64
67
|
21.10.2017 19:00 | Union Olimpija | 64 : 67 | Mornar | |||||
21.10
17:00
Budućnost VOLI
Mega Bemax
84
64
|
21.10.2017 17:00 | Budućnost VOLI | 84 : 64 | Mega Bemax | |||||
21.10
21:00
Partizan NIS
Igokea
117
104
|
21.10.2017 21:00 | Partizan NIS | 117 : 104 | Igokea |
21.10
19:30
Vojvodina
Mladost Admiral
95
104
|
21.10.2017 19:30 | Vojvodina | 95 : 104 | Mladost Admiral | |||||
21.10
18:00
Vršac
Dunav
72
61
|
21.10.2017 18:00 | Vršac | 72 : 61 | Dunav | |||||
21.10
18:00
Dynamic
Tamiš
70
62
|
21.10.2017 18:00 | Dynamic | 70 : 62 | Tamiš | |||||
21.10
18:00
Metalac
Sloga
109
84
|
21.10.2017 18:00 | Metalac | 109 : 84 | Sloga | |||||
21.10
19:00
Spartak
Zlatibor
91
80
|
21.10.2017 19:00 | Spartak | 91 : 80 | Zlatibor | |||||
21.10
19:00
Borac
OKK Beograd
88
62
|
21.10.2017 19:00 | Borac | 88 : 62 | OKK Beograd |
21.10
19:00
Zdravlje Leskovac
Sloboda
73
78
|
21.10.2017 19:00 | Zdravlje Leskovac | 73 : 78 | Sloboda | |||||
21.10
19:30
Kolubara LA 2003
Klik
69
76
|
21.10.2017 19:30 | Kolubara LA 2003 | 69 : 76 | Klik | |||||
21.10
19:00
Mladost (SP)
Novi Pazar
81
76
|
21.10.2017 19:00 | Mladost (SP) | 81 : 76 | Novi Pazar | |||||
21.10
19:30
Pirot
Smederevo 1953
99
85
|
21.10.2017 19:30 | Pirot | 99 : 85 | Smederevo 1953 |
21.10
15:00
Duga
Užice
87
39
|
21.10.2017 15:00 | Duga | 87 : 39 | Užice | |||||
21.10
18:00
Mileševka
Lim
102
28
|
21.10.2017 18:00 | Mileševka | 102 : 28 | Lim | |||||
21.10
15:00
Zvečan
ČA basket
20
0
|
21.10.2017 15:00 | Zvečan | 20 : 0 | ČA basket |
21.10
15:00
Paraćin
Trstenik
74
68
|
21.10.2017 15:00 | Paraćin | 74 : 68 | Trstenik | |||||
21.10
15:00
Radnički (KG)
Topličanin 2012
20
0
|
21.10.2017 15:00 | Radnički (KG) | 20 : 0 | Topličanin 2012 | |||||
21.10
15:00
Hajduk Veljko
Bagdala
78
60
|
21.10.2017 15:00 | Hajduk Veljko | 78 : 60 | Bagdala | |||||
21.10
15:00
Palanka 2012
Gimnazijalac
66
83
|
21.10.2017 15:00 | Palanka 2012 | 66 : 83 | Gimnazijalac | |||||
21.10
19:00
Actavis academy
Radnički 2016
72
75
|
21.10.2017 19:00 | Actavis academy | 72 : 75 | Radnički 2016 |
21.10
16:00
Girl Basket
Banovci Dunav
88
30
|
21.10.2017 16:00 | Girl Basket | 88 : 30 | Banovci Dunav | |||||
21.10
12:30
Srbobran
Voša
20
0
|
21.10.2017 12:30 | Srbobran | 20 : 0 | Voša |
21.10
18:00
Radnički (NB)
Novosadska ŽKA
56
74
|
21.10.2017 18:00 | Radnički (NB) | 56 : 74 | Novosadska ŽKA | |||||
21.10
18:00
Topolčanka
Bežanija
78
52
|
21.10.2017 18:00 | Topolčanka | 78 : 52 | Bežanija | |||||
21.10
19:30
Crvena zvezda 2
Delfin
99
44
|
21.10.2017 19:30 | Crvena zvezda 2 | 99 : 44 | Delfin |
21.10
17:00
Kraljevo
Vršac
20
0
|
21.10.2017 17:00 | Kraljevo | 20 : 0 | Vršac | |||||
21.10
18:00
Šumadija
Student
54
89
|
21.10.2017 18:00 | Šumadija | 54 : 89 | Student | |||||
21.10
18:00
Beočin
Partizan 1953
61
93
|
21.10.2017 18:00 | Beočin | 61 : 93 | Partizan 1953 | |||||
21.10
13:00
Šabac
Crvena zvezda
60
112
|
21.10.2017 13:00 | Šabac | 60 : 112 | Crvena zvezda |
21.10
16:00
Gračanica
Bukovica Putevi
0
3
|
21.10.2017 16:00 | Gračanica | 0 : 3 | Bukovica Putevi |
21.10
19:00
Hajduk Veljko
Radan
3
0
|
21.10.2017 19:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Radan |
21.10
18:30
Maglić 1953
Mladost (T)
3
1
|
21.10.2017 18:30 | Maglić 1953 | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
21.10
19:00
Partizan
Sombor
2
3
|
21.10.2017 19:00 | Partizan | 2 : 3 | Sombor | |||||
21.10
19:00
Šid
Botafogo
1
3
|
21.10.2017 19:00 | Šid | 1 : 3 | Botafogo |
21.10
Mladost
Kikinda
3
1
|
21.10.2017 | Mladost | 3 : 1 | Kikinda | |||||
21.10
Klek Srbijašume 2
Sloven
1
3
|
21.10.2017 | Klek Srbijašume 2 | 1 : 3 | Sloven | |||||
21.10
Vest
Novi Sad 2
3
0
|
21.10.2017 | Vest | 3 : 0 | Novi Sad 2 | |||||
21.10
Stražilovo
Vrbas
0
3
|
21.10.2017 | Stražilovo | 0 : 3 | Vrbas |
21.10
19:30
Crnjanski
Blok Aut
3
0
|
21.10.2017 19:30 | Crnjanski | 3 : 0 | Blok Aut | |||||
21.10
15:30
Obrenovac
Lucky Star
0
3
|
21.10.2017 15:30 | Obrenovac | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
21.10
19:00
Roda
As
1
3
|
21.10.2017 19:00 | Roda | 1 : 3 | As |
21.10
19:00
Karađorđe
Jedinstvo
3
1
|
21.10.2017 19:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.10
16:00
Rudar
Mladi Radnik 2
3
0
|
21.10.2017 16:00 | Rudar | 3 : 0 | Mladi Radnik 2 |
21.10
19:00
Jedinstvo (SP)
Ribnica
3
0
|
21.10.2017 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Ribnica | |||||
21.10
19:00
Mladi radnik
Novi Pazar
2
3
|
21.10.2017 19:00 | Mladi radnik | 2 : 3 | Novi Pazar | |||||
21.10
19:00
Radnički
Niš
1
3
|
21.10.2017 19:00 | Radnički | 1 : 3 | Niš |
21.10
18:00
Jagodina
Futog
0
3
|
21.10.2017 18:00 | Jagodina | 0 : 3 | Futog | |||||
21.10
15:30
Kosovska Mitrovica
Mladenovac
3
2
|
21.10.2017 15:30 | Kosovska Mitrovica | 3 : 2 | Mladenovac | |||||
21.10
17:00
Napredak 037
VGSK
3
1
|
21.10.2017 17:00 | Napredak 037 | 3 : 1 | VGSK | |||||
21.10
19:00
Borac (St)
Železničar (Bg)
0
3
|
21.10.2017 19:00 | Borac (St) | 0 : 3 | Železničar (Bg) | |||||
21.10
18:00
Smederevo Carina
Partizan
2
3
|
21.10.2017 18:00 | Smederevo Carina | 2 : 3 | Partizan |
21.10
17:00
Timok
FAP Livnica
3
0
|
21.10.2017 17:00 | Timok | 3 : 0 | FAP Livnica | |||||
21.10
15:00
Dubočica
Loznica
0
3
|
21.10.2017 15:00 | Dubočica | 0 : 3 | Loznica | |||||
21.10
17:00
Srem Iton
Užice
0
3
|
21.10.2017 17:00 | Srem Iton | 0 : 3 | Užice |
21.10
18:00
Paraćin
Majdanpek FBC
1
3
|
21.10.2017 18:00 | Paraćin | 1 : 3 | Majdanpek FBC | |||||
21.10
16:00
Stampedo
Aleksinac
2
3
|
21.10.2017 16:00 | Stampedo | 2 : 3 | Aleksinac | |||||
21.10
17:00
Hajduk Veljko
Bor
1
3
|
21.10.2017 17:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Bor |
21.10
15:00
Mokra Gora
Leposavić
1
3
|
21.10.2017 15:00 | Mokra Gora | 1 : 3 | Leposavić |
21.10
15:45
Odbojka 013
Futog vest
0
3
|
21.10.2017 15:45 | Odbojka 013 | 0 : 3 | Futog vest | |||||
21.10
18:00
Lavice 07
Partizan
3
1
|
21.10.2017 18:00 | Lavice 07 | 3 : 1 | Partizan | |||||
21.10
19:00
Volejstars
Elan Volej
3
0
|
21.10.2017 19:00 | Volejstars | 3 : 0 | Elan Volej |
21.10
18:40
Lucky Star
AS Batajnica
2
3
|
21.10.2017 18:40 | Lucky Star | 2 : 3 | AS Batajnica | |||||
21.10
12:00
Radnički
Zaslon
3
0
|
21.10.2017 12:00 | Radnički | 3 : 0 | Zaslon |
21.10
18:00
Soko
Apatin
0
3
|
21.10.2017 18:00 | Soko | 0 : 3 | Apatin | |||||
21.10
15:30
CVS
Spartak 2
2
3
|
21.10.2017 15:30 | CVS | 2 : 3 | Spartak 2 | |||||
21.10
13:00
Libero
Vrbas
1
3
|
21.10.2017 13:00 | Libero | 1 : 3 | Vrbas | |||||
21.10
18:30
Gox-IN Phibrows
Hajduk
3
1
|
21.10.2017 18:30 | Gox-IN Phibrows | 3 : 1 | Hajduk |
21.10
17:30
Vršac
Žabalj Volej
3
0
|
21.10.2017 17:30 | Vršac | 3 : 0 | Žabalj Volej | |||||
21.10
16:30
Žitište
Hercegovina
3
1
|
21.10.2017 16:30 | Žitište | 3 : 1 | Hercegovina |
21.10
12:00
NS Tim
Star
3
2
|
21.10.2017 12:00 | NS Tim | 3 : 2 | Star |
21.10
14:00
Proleter
Bagljaš 023
3
1
|
21.10.2017 14:00 | Proleter | 3 : 1 | Bagljaš 023 | |||||
21.10
15:30
Merkur
Novi Sad 2
1
3
|
21.10.2017 15:30 | Merkur | 1 : 3 | Novi Sad 2 |
21.10
17:30
Blok Aut
Spas
1
3
|
21.10.2017 17:30 | Blok Aut | 1 : 3 | Spas | |||||
21.10
19:00
Obilić
AS
3
0
|
21.10.2017 19:00 | Obilić | 3 : 0 | AS |
21.10
19:00
Klek-MD Zrenjanin
Dinamo
3
0
|
21.10.2017 19:00 | Klek-MD Zrenjanin | 3 : 0 | Dinamo | |||||
21.10
19:00
Železničar
Spartak
3
1
|
21.10.2017 19:00 | Železničar | 3 : 1 | Spartak | |||||
21.10
19:00
TENT
Partizan
3
2
|
21.10.2017 19:00 | TENT | 3 : 2 | Partizan |
21.10
17:00
Futog
Roda
0
3
|
21.10.2017 17:00 | Futog | 0 : 3 | Roda | |||||
21.10
20:00
Jedinstvo (U)
Ub
1
3
|
21.10.2017 20:00 | Jedinstvo (U) | 1 : 3 | Ub | |||||
21.10
18:00
Vranje
Beograd
2
3
|
21.10.2017 18:00 | Vranje | 2 : 3 | Beograd | |||||
21.10
18:00
Takovo-Zvezda Helios
Gimnazijalac
3
0
|
21.10.2017 18:00 | Takovo-Zvezda Helios | 3 : 0 | Gimnazijalac | |||||
21.10
15:00
Smederevo
Valjevo
3
1
|
21.10.2017 15:00 | Smederevo | 3 : 1 | Valjevo |
21.10
18:00
Zlatibor
Borac (Ča)
3
2
|
21.10.2017 18:00 | Zlatibor | 3 : 2 | Borac (Ča) | |||||
21.10
17:00
Sterija
Kraguj-Radnički
3
0
|
21.10.2017 17:00 | Sterija | 3 : 0 | Kraguj-Radnički | |||||
21.10
16:30
Inđija
Spartak (Lj)
2
3
|
21.10.2017 16:30 | Inđija | 2 : 3 | Spartak (Lj) | |||||
21.10
18:00
Milenijum
Leskovac 98
3
0
|
21.10.2017 18:00 | Milenijum | 3 : 0 | Leskovac 98 | |||||
21.10
17:00
Srbijanka 014
Kralj
2
3
|
21.10.2017 17:00 | Srbijanka 014 | 2 : 3 | Kralj |
21.10
Takovo
Lučani
3
0
|
21.10.2017 | Takovo | 3 : 0 | Lučani | |||||
21.10
Lotus
Ivanjica
1
3
|
21.10.2017 | Lotus | 1 : 3 | Ivanjica | |||||
21.10
Sloboda S
Borac
1
3
|
21.10.2017 | Sloboda S | 1 : 3 | Borac |
21.10
Čačak
Sloga 031
3
1
|
21.10.2017 | Čačak | 3 : 1 | Sloga 031 | |||||
21.10
Tara
Crnokosa
3
0
|
21.10.2017 | Tara | 3 : 0 | Crnokosa |
21.10
10:20
Crvena zvezda
Sterija
3
0
|
21.10.2017 10:20 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Sterija | |||||
21.10
12:05
Avala
AS Batajnica
0
3
|
21.10.2017 12:05 | Avala | 0 : 3 | AS Batajnica | |||||
21.10
10:20
Blok Aut
Lazarevac
1
3
|
21.10.2017 10:20 | Blok Aut | 1 : 3 | Lazarevac | |||||
21.10
12:05
Partizan
TENT
0
3
|
21.10.2017 12:05 | Partizan | 0 : 3 | TENT | |||||
21.10
13:55
AS
Beograd
0
3
|
21.10.2017 13:55 | AS | 0 : 3 | Beograd | |||||
21.10
09:20
Roda
Imlek
3
1
|
21.10.2017 09:20 | Roda | 3 : 1 | Imlek | |||||
21.10
13:55
Lucky Star
Vizurine Ajkulice
0
3
|
21.10.2017 13:55 | Lucky Star | 0 : 3 | Vizurine Ajkulice |
21.10
19:00
Inđija
Jedinstvo
28
23
|
21.10.2017 19:00 | Inđija | 28 : 23 | Jedinstvo | |||||
21.10
18:00
Kikinda Grindex
Loznica
32
22
|
21.10.2017 18:00 | Kikinda Grindex | 32 : 22 | Loznica | |||||
21.10
18:30
Sinđelić
Vrbas Petrol
23
25
|
21.10.2017 18:30 | Sinđelić | 23 : 25 | Vrbas Petrol |
21.10
19:00
Zlatar
Radnički 1964
25
17
|
21.10.2017 19:00 | Zlatar | 25 : 17 | Radnički 1964 | |||||
21.10
19:00
Vranje 1957
Dubočica 54
39
32
|
21.10.2017 19:00 | Vranje 1957 | 39 : 32 | Dubočica 54 | |||||
21.10
19:00
Planinka Prolom voda
Bela Palanka
24
28
|
21.10.2017 19:00 | Planinka Prolom voda | 24 : 28 | Bela Palanka | |||||
21.10
19:30
Novi Pazar
Hajduk Veljko
37
32
|
21.10.2017 19:30 | Novi Pazar | 37 : 32 | Hajduk Veljko |
21.10
19:00
Jabuka
Banatski Karlovac
35
32
|
21.10.2017 19:00 | Jabuka | 35 : 32 | Banatski Karlovac | |||||
21.10
18:00
Apatin
Crvena zvezda
26
24
|
21.10.2017 18:00 | Apatin | 26 : 24 | Crvena zvezda | |||||
21.10
19:30
Dolovo
Lavovi BP
18
24
|
21.10.2017 19:30 | Dolovo | 18 : 24 | Lavovi BP |
21.10
18:00
PKB
Partizan 2
27
26
|
21.10.2017 18:00 | PKB | 27 : 26 | Partizan 2 | |||||
21.10
20:30
Beograd
Sloga
24
27
|
21.10.2017 20:30 | Beograd | 24 : 27 | Sloga |
21.10
18:00
Paraćin
ORK Bor
29
34
|
21.10.2017 18:00 | Paraćin | 29 : 34 | ORK Bor | |||||
21.10
18:00
Žitorađa
Jastrebac
41
27
|
21.10.2017 18:00 | Žitorađa | 41 : 27 | Jastrebac | |||||
21.10
19:30
BSK Heba
Pirot
38
31
|
21.10.2017 19:30 | BSK Heba | 38 : 31 | Pirot | |||||
21.10
20:00
Hisar
Vlasotince
26
37
|
21.10.2017 20:00 | Hisar | 26 : 37 | Vlasotince |
21.10
16:00
Radnički 1958
Somborelektro
31
26
|
21.10.2017 16:00 | Radnički 1958 | 31 : 26 | Somborelektro | |||||
21.10
19:00
PIK Prigrevica
Potisje Pleteks
30
26
|
21.10.2017 19:00 | PIK Prigrevica | 30 : 26 | Potisje Pleteks | |||||
21.10
17:00
Budućnost
Dalmatinac
41
37
|
21.10.2017 17:00 | Budućnost | 41 : 37 | Dalmatinac |
21.10
Beli andjeo
SDG Užice
21
20
|
21.10.2017 | Beli andjeo | 21 : 20 | SDG Užice | |||||
21.10
Užice
Sloga 2 Zmart Force
34
20
|
21.10.2017 | Užice | 34 : 20 | Sloga 2 Zmart Force |
21.10
18:00
Rudar
Hajduk Veljko 2
36
26
|
21.10.2017 18:00 | Rudar | 36 : 26 | Hajduk Veljko 2 | |||||
21.10
19:00
Rembas
Majdanpek
27
31
|
21.10.2017 19:00 | Rembas | 27 : 31 | Majdanpek |
21.10
13:30
Barič
Dorćol
22
39
|
21.10.2017 13:30 | Barič | 22 : 39 | Dorćol |
21.10
17:00
Morava 84
Radan
18
23
|
21.10.2017 17:00 | Morava 84 | 18 : 23 | Radan |
21.10
16:00
Sivac 69/2
Kljajićevo
29
29
|
21.10.2017 16:00 | Sivac 69/2 | 29 : 29 | Kljajićevo | |||||
21.10
15:30
Sombor
Grafičar
27
27
|
21.10.2017 15:30 | Sombor | 27 : 27 | Grafičar |
21.10
16:00
Obilić
Senta
22
33
|
21.10.2017 16:00 | Obilić | 22 : 33 | Senta | |||||
21.10
16:00
Naftagas
Jedinstvo
41
28
|
21.10.2017 16:00 | Naftagas | 41 : 28 | Jedinstvo |
21.10
17:30
Dolovo
Omladinac
10
0
|
21.10.2017 17:30 | Dolovo | 10 : 0 | Omladinac |
21.10
18:00
Obilić
Šamot 65
30
27
|
21.10.2017 18:00 | Obilić | 30 : 27 | Šamot 65 | |||||
21.10
19:00
Jugović
Spartak Vojput
22
27
|
21.10.2017 19:00 | Jugović | 22 : 27 | Spartak Vojput | |||||
21.10
18:30
Metaloplastika
Sloga (P)
31
26
|
21.10.2017 18:30 | Metaloplastika | 31 : 26 | Sloga (P) | |||||
21.10
20:00
Partizan
Požarevac
36
28
|
21.10.2017 20:00 | Partizan | 36 : 28 | Požarevac | |||||
21.10
19:00
Rudar
Železničar 1949
21
29
|
21.10.2017 19:00 | Rudar | 21 : 29 | Železničar 1949 |
21.10
15:00
Mladost
Sloven
28
32
|
21.10.2017 15:00 | Mladost | 28 : 32 | Sloven |
21.10
13:30
Naisa 2
Topličanin
26
30
|
21.10.2017 13:30 | Naisa 2 | 26 : 30 | Topličanin | |||||
21.10
20:00
Žitorađa
Đerdap
40
20
|
21.10.2017 20:00 | Žitorađa | 40 : 20 | Đerdap | |||||
21.10
18:30
Vlasotince
Radnički
28
36
|
21.10.2017 18:30 | Vlasotince | 28 : 36 | Radnički |
21.10
20:00
Mladost (NP)
Medicinar
23
36
|
21.10.2017 20:00 | Mladost (NP) | 23 : 36 | Medicinar | |||||
21.10
19:00
Bekament
Voždovac 1955
38
32
|
21.10.2017 19:00 | Bekament | 38 : 32 | Voždovac 1955 | |||||
21.10
15:00
Junior
Sloga (PM)
31
23
|
21.10.2017 15:00 | Junior | 31 : 23 | Sloga (PM) |
21.10
20:00
Vrbas
Železničar
32
18
|
21.10.2017 20:00 | Vrbas | 32 : 18 | Železničar | |||||
21.10
17:00
Pirot
Halas Jožef
29
25
|
21.10.2017 17:00 | Pirot | 29 : 25 | Halas Jožef | |||||
21.10
19:00
Zaječar 1949
Pančevo
24
18
|
21.10.2017 19:00 | Zaječar 1949 | 24 : 18 | Pančevo | |||||
21.10
17:00
Metalac
Proleter
32
29
|
21.10.2017 17:00 | Metalac | 32 : 29 | Proleter |
21.10
19:00
Jadran Carine
OVK POŠK
10
4
|
21.10.2017 19:00 | Jadran Carine | 10 : 4 | OVK POŠK | |||||
21.10
18:00
Budva
Primorje EB
5
6
|
21.10.2017 18:00 | Budva | 5 : 6 | Primorje EB | |||||
21.10
20:30
Mornar BS
Primorac
10
8
|
21.10.2017 20:30 | Mornar BS | 10 : 8 | Primorac |
21.10
20:15
Solaris
Nais
6
9
|
21.10.2017 20:15 | Solaris | 6 : 9 | Nais | |||||
21.10
18:30
BVK Crvena zvezda
Vojvodina
10
9
|
21.10.2017 18:30 | BVK Crvena zvezda | 10 : 9 | Vojvodina | |||||
21.10
20:30
VA Cattaro
Medveščak
10
10
|
21.10.2017 20:30 | VA Cattaro | 10 : 10 | Medveščak | |||||
21.10
19:00
Zadar 1952
Valjevo
8
11
|
21.10.2017 19:00 | Zadar 1952 | 8 : 11 | Valjevo |
21.10
17:00
Novi Pazar
Nova Pazova
1
1
|
21.10.2017 17:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Nova Pazova | |||||
21.10
18:30
Samo pravo
Ekonomac
4
7
|
21.10.2017 18:30 | Samo pravo | 4 : 7 | Ekonomac |
21.10
20:30
Forum
Požarevac
2
3
|
21.10.2017 20:30 | Forum | 2 : 3 | Požarevac |
21.10
18:00
Srbobran
Sombor
7
5
|
21.10.2017 18:00 | Srbobran | 7 : 5 | Sombor | |||||
21.10
17:30
Bečej 2003
Apa Futsal
8
3
|
21.10.2017 17:30 | Bečej 2003 | 8 : 3 | Apa Futsal | |||||
21.10
16:00
Novi Sad
Tisa
12
3
|
21.10.2017 16:00 | Novi Sad | 12 : 3 | Tisa |
21.10
20:00
Prokuplje
Zadrugar 2017
4
0
|
21.10.2017 20:00 | Prokuplje | 4 : 0 | Zadrugar 2017 | |||||
21.10
20:00
Babušnica 2011
Dolap
2
5
|
21.10.2017 20:00 | Babušnica 2011 | 2 : 5 | Dolap |