XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 27.08.2017 17:00 Partizan (BB) - Napredak (MK) 3:1
2 03.09.2017 16:30 Udarnik Trska 1947 - Partizan (BB) 1:3
3 10.09.2017 16:30 Partizan (BB) - Pobeda (Đ) 1:0
4 17.09.2017 16:00 Veteran 2015 - Partizan (BB) 4:2
5 24.09.2017 16:00 Partizan (BB) - Omladinac (V) 3:0
6 01.10.2017 15:30 Mladost (R) - Partizan (BB) 1:1
7 08.10.2017 15:30 Partizan (BB) - BSK 4:1
9 26.11.2017 13:00 Partizan (BB) - Sloga (B) 3:0
10 29.10.2017 11:00 Karađorđe (V) - Partizan (BB) 3:1
12 12.11.2017 13:00 Sloga (M) - Partizan (BB) 3:0
13 19.11.2017 13:00 Partizan (BB) - Marjan 1:1
14 06.06.2018 17:30 Napredak (MK) - Partizan (BB) 1:2
15 08.04.2018 15:30 Partizan (BB) - Udarnik Trska 1947 1:1
16 15.04.2018 15:30 Pobeda (Đ) - Partizan (BB) 3:1
17 22.04.2018 15:30 Partizan (BB) - Veteran 2015 6:1
18 28.04.2018 16:00 Omladinac (V) - Partizan (BB) 2:1
19 06.05.2018 16:30 Partizan (BB) - Mladost (R) 2:2
20 09.05.2018 16:30 BSK - Partizan (BB) 5:1
22 19.05.2018 17:00 Sloga (B) - Partizan (BB) 7:0
23 27.05.2018 17:00 Partizan (BB) - Karađorđe (V) 2:1
25 09.06.2018 17:30 Partizan (BB) - Sloga (M) 1:1
26 16.06.2018 17:30 Marjan - Partizan (BB) 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Šumadijska okružna liga Sloga (B) 22 19 2 1 59
2 Sloga (M) 22 16 5 1 53
3 Karađorđe (V) 22 10 4 8 34
4 Partizan (BB) 22 9 5 8 32
5 Marjan 22 9 3 10 30
6 Mladost (R) 22 8 5 9 29
7 Udarnik Trska 1947 (-2) 22 9 3 10 28
8 BSK 22 8 2 12 26
9 Pobeda (Đ) (-1) 22 8 3 11 26
10 Omladinac (V) 22 6 5 11 23
11 Veteran 2015 22 7 1 14 22
12 Napredak (MK) 22 3 2 17 11
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu