XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 407 utakmica za dan
Subota, 28 April 2018

Fudbal

28.04.2018 16:30 Radnički 1923 1 : 0 Inđija
28.04.2018 17:30 Novi Pazar 0 : 0 Sloboda
28.04.2018 16:30 Sinđelić 2 : 1 Temnić 1924
28.04.2018 16:30 ČSK Pivara 1 : 3 Proleter
28.04.2018 16:00 Šumadija 1903 2 : 0 Loznica
28.04.2018 16:00 Sloga (P) 2 : 0 Jedinstvo Putevi
28.04.2018 16:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 2 Zlatibor
28.04.2018 16:00 Mokra Gora 0 : 0 Železničar
28.04.2018 16:00 Mladi radnik 1926 1 : 3 Polet
28.04.2018 16:00 FAP 4 : 1 Karađorđe
28.04.2018 16:30 Ozren 1 : 1 Rtanj
28.04.2018 16:30 Jedinstvo (P) 1 : 1 OFK Sinđelić
28.04.2018 16:30 Timok 1 : 2 Car Konstantin
28.04.2018 16:30 Dunav 2 : 1 Pukovac
28.04.2018 16:30 Radnički (S) 0 : 0 Jedinstvo (B)
28.04.2018 16:30 Bratstvo 1946 3 : 1 Odžaci
28.04.2018 16:30 Cement 1 : 0 Bečej 1918
28.04.2018 16:30 Omladinac (NB) 1 : 2 Dinamo 1945
28.04.2018 16:30 Radnički (ZR) 3 : 1 Crvena zvezda (NS)
28.04.2018 16:30 Bačka 1901 1 : 2 Mladost (BJ)
28.04.2018 16:30 Radnički (SM) 4 : 2 Borac (S)
28.04.2018 16:30 Sopot 0 : 2 Lokomotiva
28.04.2018 16:30 Kolubara 3 : 1 Prva Iskra
28.04.2018 11:00 GSP Polet Dorćol 0 : 1 BASK
28.04.2018 16:30 OFK Beograd 2 : 3 BSK Borča
28.04.2018 16:30 Radnički (O) 1 : 2 Žarkovo
28.04.2018 16:30 IMT 7 : 0 Stepojevac Vaga
28.04.2018 16:30 Radnički (NB) 1 : 0 BSK Batajnica
28.04.2018 16:00 Ovčar 0 : 3 Takovo
28.04.2018 16:00 Goč 1 : 0 Bane
28.04.2018 16:00 Rudar 2001 1 : 0 Mladi radnik (R)
28.04.2018 16:00 VGSK 1 : 1 Mladi borac
28.04.2018 16:00 Radnički Gorenje 0 : 0 Radjevac
28.04.2018 16:00 Spartak 3 : 5 Budućnost
28.04.2018 16:00 Ribnica 0 : 0 Sloga (S)
28.04.2018 16:00 Sevojno 1 : 5 Drina
28.04.2018 16:30 Sloga (L) 3 : 0 Nebeski Andjeli
28.04.2018 16:30 Vranjska Banja 0 : 4 Pusta Reka
28.04.2018 16:30 Morava (VH) 3 : 2 Pčinja
28.04.2018 16:30 BSK 4 : 2 Naša krila
28.04.2018 16:30 Brodoremont 1 : 0 Šarbanovac
28.04.2018 16:30 Morava 1918 6 : 1 Sloga (Ć)
28.04.2018 16:30 Sloga (D) 1 : 0 Župa
28.04.2018 16:30 OFK Vršac 3 : 2 Begej
28.04.2018 16:30 Proleter 3 : 2 Mladost (O)
28.04.2018 16:30 Sloga 2 : 3 Radnički (S)
28.04.2018 16:00 Sloga (T) 1 : 1 Jedinstvo (SP)
28.04.2018 16:00 Sremac 1 : 4 Hajduk (B)
28.04.2018 16:00 Sloga (E) 5 : 1 OFK Slavija
28.04.2018 16:30 Mladost Apa 2 : 0 Polet (K)
28.04.2018 16:30 Srbobran 5 : 0 Radnički (S)
28.04.2018 16:30 Sloga (Č) 1 : 2 Tisa
28.04.2018 13:00 Rakovica 1 : 1 Milutinac
28.04.2018 11:00 Torlak 0 : 3 Brodarac
28.04.2018 16:30 Balkan 0 : 0 Leštane
28.04.2018 16:30 Mladost (L) 4 : 0 Vojvodina (NM)
28.04.2018 16:30 Naftagas (E) 1 : 2 Lehel
28.04.2018 17:00 OFK Tekstilac 0 : 6 Rembas
28.04.2018 16:30 Dunav 1 : 0 Strela
28.04.2018 16:30 Partizan (U) 6 : 4 Dolina
28.04.2018 16:30 BAK 2 : 1 Jedinstvo Stević
28.04.2018 16:30 1. Maj Ruma 3 : 0 Hrtkovci
28.04.2018 16:30 Rudar 4 : 0 Partizan
28.04.2018 16:30 Vojvodina 0 : 2 Budućnost (M)
28.04.2018 17:00 Panonija IM Topola 1 : 3 Sutjeska
28.04.2018 17:00 Obilić 4 : 1 Proleter (NJ)
28.04.2018 16:30 Zlot 1 : 0 Rudna Glava
28.04.2018 16:30 Poreč 1 : 0 Polom
28.04.2018 16:30 Krivelj 3 : 3 Branik
28.04.2018 16:30 Brestovac 5 : 1 Radnički
28.04.2018 16:30 Borac (O) 5 : 2 Borac (P)
28.04.2018 16:30 PKB (PS) 5 : 1 Heroj Polet
28.04.2018 16:30 Mladenovac 2 : 0 Dunavac
28.04.2018 17:00 Sindjelić 5 : 2 Cerić
28.04.2018 17:00 Jevremovac 0 : 1 Cer
28.04.2018 17:00 Radnički Šabački 4 : 0 Jedinstvo (ŠT)
28.04.2018 16:30 Blagotin 3 : 0 Kupci
28.04.2018 16:00 Trgovački 1 : 1 Mlava (ML)
28.04.2018 16:00 Gnjilan 0 : 3 Jedinstvo
28.04.2018 16:00 Mladost 0 : 3 Vladimir Durković
28.04.2018 16:00 Zvezda 1 : 4 Senjak
28.04.2018 17:00 Rudar 0 : 2 Real
28.04.2018 16:00 Crnokosa 0 : 0 Čajetina
28.04.2018 14:00 Zlatar 2 : 0 Savinac
28.04.2018 16:00 Radnik 0 : 1 Brezovica
28.04.2018 16:00 Junior Novo Naselje 0 : 1 Pepeljevac
28.04.2018 16:00 Banjani 6 : 1 Tulari
28.04.2018 16:30 Naisus 1977 5 : 3 Zemljoradnik
28.04.2018 16:30 Vulkan 1963 5 : 2 Čegar 2013
28.04.2018 17:00 OFK Futog 0 : 2 Mladost
28.04.2018 17:00 Omladinac 0 : 2 OFK Sirig
28.04.2018 17:00 Fruškogorski partizan 1 : 0 Sofeks
28.04.2018 20:00 Trebič 1 : 1 OFK Rtanj
28.04.2018 17:30 Midžor 4 : 0 Sloga
28.04.2018 16:30 Kaćuša 0 : 3 Spartak
28.04.2018 16:00 Mladost (S) 3 : 0 OFK Rota
28.04.2018 17:00 Grdica 3 : 1 Mineral 2015
28.04.2018 17:00 Mlada krila 3 : 3 Partizan
28.04.2018 17:00 Rudar (SR) 2 : 1 Rudar (St)
28.04.2018 17:00 Zenit 0 : 4 Sinđelić 1934
28.04.2018 16:30 Sveti Stefan 0 : 4 011
28.04.2018 16:30 Zaklopača 5 : 0 Umčari
28.04.2018 17:00 OFK Šabac 0 : 1 Cer
28.04.2018 17:00 Dušan Silni 8 : 2 Dobrava
28.04.2018 16:30 ŠFU Derbi 2016 0 : 3 Šumadija
28.04.2018 16:30 Varvarin 5 : 0 Velika Drenova
28.04.2018 16:30 Gradina 12 : 1 Rubin (Z)
28.04.2018 16:30 OFK Bagremar 5 : 4 Vinogradi DB
28.04.2018 16:30 Polet (V) 2 : 0 OFK Rutevac 1908
28.04.2018 16:30 Škriljac 2 : 1 Jastrebac
28.04.2018 16:30 Rastina 1918 2 : 1 Jedinstvo
28.04.2018 16:00 Kralj Petar I 1 : 0 Brezovac
28.04.2018 16:00 Rade Milošević 2 : 1 Manastirica
28.04.2018 16:30 OFK Slatina 1 : 3 Stojnik
28.04.2018 16:30 Železničar 4 : 0 Dinamo
28.04.2018 17:00 Hajduk 2 : 2 AFK
28.04.2018 16:30 Sloboda 1 : 2 Jedinstvo
28.04.2018 16:00 Rongo Siti 1 : 4 Jerma
28.04.2018 16:00 Napredak 1 : 0 Pobeda
28.04.2018 16:00 Temac 0 : 1 Sloga
28.04.2018 16:00 Omladinac (V) 2 : 1 Partizan (BB)
28.04.2018 16:30 Kladušnica 9 : 1 Dunavac
28.04.2018 17:00 Rojkovac 1 : 4 Posavina
28.04.2018 17:00 Zvezda 1 : 0 Borac
28.04.2018 17:00 Vreoci 0 : 0 Bistrica
28.04.2018 17:00 Mladost (Č) 1 : 4 Polet
28.04.2018 17:00 Petka 2 : 2 Sloga
28.04.2018 16:30 Železničar 8 : 2 Udarnik
28.04.2018 16:00 Mladost 1948 0 : 9 Plana
28.04.2018 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Jasenica
28.04.2018 16:30 Mladost 3 : 0 Gol
28.04.2018 16:30 Bukovik 0 : 0 Hajduk
28.04.2018 16:30 OFK Sikole 1 : 4 Urovica
28.04.2018 16:30 Baličevac 2 : 2 Jugovići
28.04.2018 16:30 Lovac 3 : 0 Kastrum
28.04.2018 16:30 Timok 1928 0 : 2 Borac
28.04.2018 16:00 Badljevica 4 : 3 Petrijevac
28.04.2018 Proleter 6 : 0 Partizan
28.04.2018 Mladost 7 : 0 Borac
28.04.2018 KSK Konak 1926 6 : 0 Sloga
28.04.2018 17:00 Mrovska 6 : 1 Belpos
28.04.2018 17:00 Jedinstvo 2014 2 : 0 Mladost (Z)
28.04.2018 17:00 Budućnost 2 : 0 ISK Izvor
28.04.2018 16:00 Mladost (DL) 0 : 1 Mladost (K)
28.04.2018 16:00 Sloboda 2 : 1 Navalin
28.04.2018 16:00 Atletiko 3 : 1 Gornje Krajince
28.04.2018 16:00 Nomanica 2 : 4 Badince
28.04.2018 16:00 Todorovce 2 : 2 Veliko Trnjane
28.04.2018 17:00 Bogutovačka Banja 6 : 2 Bane 1931
28.04.2018 17:00 Planinac 1 : 0 Viner DSV
28.04.2018 16:00 Dunav 1 : 4 Batovac
28.04.2018 16:30 Sloga 1 : 5 Mladost
28.04.2018 16:30 Solunac 1 : 3 Naša Krajina
28.04.2018 16:30 Graničar 3 : 0 Crvena zvezda
28.04.2018 16:30 Gaj 3 : 1 Banat
28.04.2018 16:00 Borac 2 : 1 Budućnost MI (DT)
28.04.2018 16:00 Napredak 2 : 1 Udarnik 2015
28.04.2018 16:00 Jedinstvo 2 : 2 Mladost
28.04.2018 16:00 Vukan 3 : 0 Brana Paunović
28.04.2018 17:00 Pobednik 2 : 3 Vukićevica
28.04.2018 17:00 Strmovo 1 : 1 Borac (A)
28.04.2018 16:00 Veliko Laole 0 : 1 Soko
28.04.2018 Kotlenik 2 : 2 Mladi Radnik
28.04.2018 Grivac 0 : 3 Sloga
28.04.2018 Mladost 1 : 4 Borac 1939
28.04.2018 16:00 Borjak 2013 2 : 1 Stevka Božurevka
28.04.2018 16:00 Mladost 1 : 2 Topoljak
28.04.2018 16:00 Omladinac 0 : 1 Rujišnik
28.04.2018 16:00 Stara Čaršija 3 : 1 Omladinac
28.04.2018 16:00 Kumane 2 : 0 Dunavac 1929
28.04.2018 16:30 Karaš 4 : 0 Hajduk
28.04.2018 16:30 Pobeda 0 : 0 Vitorul
28.04.2018 16:30 Banat (D) 2 : 2 Banat (V)
28.04.2018 Dragovo 3 : 4 Polet
28.04.2018 Povratak otpisanih 3 : 3 Levač 2
28.04.2018 Goša 6 : 1 Šumadija
28.04.2018 16:00 Budućnost 1 : 3 OFK Homolje
28.04.2018 16:00 Pobeda 1953 1 : 2 Borac
28.04.2018 16:00 Feniks 4 : 1 Šumadija
28.04.2018 16:30 Modrica 1 : 1 Globoder
28.04.2018 16:30 Lomnica 0 : 4 Grkljane
28.04.2018 16:30 Zmajevac 0 : 3 Polet (Š)
28.04.2018 17:00 Župski biseri 5 : 0 Ratajac
28.04.2018 17:00 Mladost 9 : 2 Obilić
28.04.2018 17:00 Baštovan 0 : 3 Garevina
28.04.2018 16:30 Budućnost 0 : 0 Grbalj
28.04.2018 16:30 Dečić 1 : 2 Rudar
28.04.2018 16:30 Iskra 2 : 3 OFK Petrovac
28.04.2018 16:30 Kom 0 : 1 Mladost
28.04.2018 16:30 Sutjeska 1 : 1 Zeta
28.04.2018 15:00 Berane 4 : 2 Čelik
28.04.2018 15:00 Ibar 0 : 0 Mornar
28.04.2018 15:00 Jezero 0 : 1 Bokelj
28.04.2018 15:00 Lovćen 1 : 0 Cetinje
28.04.2018 15:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 5 : 0 Igalo
28.04.2018 15:00 Otrant 1 : 0 Jedinstvo
28.04.2018 17:00 Željezničar 2 : 2 Zrinjski
28.04.2018 19:00 Sloboda 2 : 0 Vitez
28.04.2018 19:00 Borac 4 : 2 Mladost
28.04.2018 17:00 Tekstilac Kort 1 : 1 Slavija
28.04.2018 17:00 Podrinje 2 : 4 Zvijezda 09
28.04.2018 17:00 Rudar 1 : 1 Drina
28.04.2018 17:00 Željezničar Sport Team 1 : 0 Sloboda
28.04.2018 17:00 Kozara 4 : 1 Sloga
28.04.2018 17:00 Sutjeska 3 : 1 Napredak
28.04.2018 16:00 Burnley 0 : 0 Brighton
28.04.2018 16:00 Crystal Palace 5 : 0 Leicester
28.04.2018 16:00 Huddersfield 0 : 2 Everton
28.04.2018 13:30 Liverpool 0 : 0 Stoke
28.04.2018 16:00 Newcastle 0 : 1 WBA
28.04.2018 16:00 Southampton 2 : 1 Bournemouth
28.04.2018 18:30 Swansea 0 : 1 Chelsea
28.04.2018 20:45 Villarreal 4 : 1 Celta Vigo
28.04.2018 18:30 Real Madrid 2 : 1 Leganés
28.04.2018 16:15 Real Sociedad 3 : 1 Athletic Club
28.04.2018 13:00 Espanyol 1 : 1 Las Palmas
28.04.2018 15:30 Bayern 4 : 1 Eintracht
28.04.2018 15:30 Hertha BSC 2 : 2 Augsburg
28.04.2018 15:30 Freiburg 3 : 2 Köln
28.04.2018 15:30 Schalke 04 1 : 1 Borussia Mönchengladbach
28.04.2018 18:30 Bayer Leverkusen 0 : 1 Stuttgart
28.04.2018 15:30 Wolfsburg 1 : 3 Hamburger SV
28.04.2018 18:00 Roma 4 : 1 Chievo
28.04.2018 20:45 Internazionale 2 : 3 Juventus
28.04.2018 20:00 Bordeaux 3 : 1 Dijon
28.04.2018 20:00 Lille 3 : 1 Metz
28.04.2018 17:00 Lyon 2 : 0 Nantes
28.04.2018 20:00 Monaco 0 : 0 Amiens SC
28.04.2018 20:00 Strasbourg 1 : 1 Nice
28.04.2018 20:00 Troyes 3 : 1 Caen
28.04.2018 17:00 Rad 2 : 2 Napredak
28.04.2018 17:00 Sloga Radnički 2 : 0 Požarevac
28.04.2018 16:00 Polet 0 : 1 Kanjiža
28.04.2018 16:00 Radnički 2012 2 : 0 Šumadija 1903
28.04.2018 11:00 Spartak 3 : 1 Napredak
28.04.2018 16:30 Radnički (N) 0 : 2 Čukarički
28.04.2018 11:00 Vojvodina 1 : 2 Partizan
28.04.2018 11:00 Moravac Orion 0 : 3 Radnički (P)
28.04.2018 11:00 Voždovac 4 : 0 Radnički 1923
28.04.2018 09:00 Internacional 1 : 2 Rad
28.04.2018 10:00 OFK Bačka 17 : 2 Borac (NS)
28.04.2018 15:00 IM Rakovica 2 : 2 Radnički (O)
28.04.2018 16:00 Smederevo 1924 1 : 1 Šumadija (A)
28.04.2018 16:00 Proleter 1947 0 : 6 Mladi radnik 1926
28.04.2018 16:00 Morava (VP) 13 : 0 Mladi borac
28.04.2018 16:00 Karadjordje 5 : 1 Mladi radnik 1940
28.04.2018 09:00 Omladinac 5 : 0 Srem
28.04.2018 10:00 Trudbenik 4 : 0 Vinča
28.04.2018 16:30 Novi Beograd 3 : 3 Zmaj 1953
28.04.2018 10:00 Avala 2 : 3 Minel
28.04.2018 17:00 Palilulac 3 : 0 Beograd 1929
28.04.2018 14:00 Budućnost 0 : 7 GSP Polet
28.04.2018 11:00 Tempo 4 : 1 Jedinstvo Stević
28.04.2018 11:00 Partizan (G) 2 : 4 Mladost (O)
28.04.2018 13:00 Jedinstvo 3 : 0 Zabrežje
28.04.2018 17:00 Hajduk junior 0 : 5 TSC
28.04.2018 10:00 RFK NS 1921 1 : 0 Železničar (P)
28.04.2018 09:00 Lokomotiva MK 3 : 1 011 MK
28.04.2018 12:30 Zemun MK 0 : 2 Voždovac MK
28.04.2018 16:30 Crvena zvezda MML MK 2 : 4 Torlak MK
28.04.2018 11:00 Zuce MK 12 : 1 Borac MK
28.04.2018 09:00 Rad 2 MO 8 : 1 Lokomotiva 2 MO
28.04.2018 13:00 Spartak 2 : 1 Jagodina
28.04.2018 14:30 Radnički (N) 1 : 2 Čukarički
28.04.2018 10:00 Teleoptik 6 : 3 Brodarac
28.04.2018 14:00 Voždovac 2 : 0 Apolon 4
28.04.2018 11:00 Dinamo 1 : 4 Zemun
28.04.2018 11:00 Borac (NS) 0 : 2 TSC
28.04.2018 10:30 011 1 : 1 Bežanija
28.04.2018 10:00 Radnički (O) 2 : 2 Borča
28.04.2018 11:00 Žarkovo 2 : 2 DIF
28.04.2018 10:00 Mladenovac 2 : 0 OLE
28.04.2018 16:00 7.juli 0 : 5 Morava
28.04.2018 Proleter 3 : 2 Pobeda
28.04.2018 11:00 Rakovica 7 : 2 Prva Iskra
28.04.2018 11:00 Vinogradar 0 : 7 Njerš Ištvan
28.04.2018 10:00 Jošanica 0 : 2 Sport Klub 99
28.04.2018 13:30 Sloga 1 : 3 Rudar
28.04.2018 16:00 Radnički (B) 4 : 2 Polet
28.04.2018 13:00 Rvati 0 : 4 Zabrezje
28.04.2018 10:00 Strelac 4 : 0 Jedinstvo
28.04.2018 10:00 Crvena Zastava 5 : 0 Polet
28.04.2018 Tisa 4 : 1 Potisje
28.04.2018 Senta 4 : 0 AFK
28.04.2018 12:00 Bečkerek 023 2 : 1 Kikinda 1909
28.04.2018 12:00 Proleter 2006 7 : 0 Železničar (P)
28.04.2018 12:00 Radnički (Š) 1 : 3 Index
28.04.2018 10:00 Bačka 1901 0 : 0 Radnički (S)
28.04.2018 19:20 Studenski grad MK 0 : 7 Čukarički MK
28.04.2018 11:00 Rad MK 1 : 1 011 MK
28.04.2018 17:00 Sinđelić MK 0 : 8 Crvena zvezda MK
28.04.2018 09:30 Nord Star MK 0 : 6 Zemun MK
28.04.2018 09:30 Lola MK 0 : 4 Rad B MK
28.04.2018 11:45 OFK Beograd B MK 5 : 5 Voždovac B MK
28.04.2018 12:30 Kolubara MK 3 : 0 IMT
28.04.2018 16:00 Brodarac B MK 2 : 0 DIF MK
28.04.2018 13:00 Rad V MK 2 : 1 OLE MK
28.04.2018 11:30 Radnički (NB) MK 8 : 0 Banja MK
28.04.2018 17:00 Zemun MK 6 : 2 Institut MK
28.04.2018 13:00 Brodarac 1 : 1 Rad
28.04.2018 12:30 Partizan 3 : 0 Voždovac
28.04.2018 11:30 BSK 1925 0 : 5 Zemun
28.04.2018 09:00 Napredak 12 : 0 Sloboda
28.04.2018 Udarnik 0 : 8 Soko 2015
28.04.2018 Jedinstvo 8 : 1 Budućnost
28.04.2018 Obilić 0 : 3 Osipaonica
28.04.2018 10:00 Dunavac 8 : 2 Beograd 1929
28.04.2018 12:00 Avala 1939 12 : 0 Komgrap
28.04.2018 11:00 Rakovica 5 : 0 Prva Iskra
28.04.2018 10:00 Preporod 1 : 11 Spartak
28.04.2018 13:00 Bačka 1901 1 : 5 Njerš Ištvan
28.04.2018 10:00 Banat (I) 2 : 15 Potporanj
28.04.2018 10:00 Unirea 0 : 1 Dolina
28.04.2018 10:00 Buducnost 1 : 3 Posavina
28.04.2018 Belo Polje 6 : 0 Krtinska
28.04.2018 11:00 Graficar 1 : 0 Hajduk
28.04.2018 13:30 Novi Beograd 2 : 1 13. Maj
28.04.2018 11:00 Petar Dobrnjac 0 : 3 Homoljac
28.04.2018 10:00 Bečkerek 023 7 : 1 Kikinda 1909
28.04.2018 10:00 Proleter 2006 0 : 2 Železničar (P)
28.04.2018 13:00 Prof. Bolesnikov 1 : 1 RFK NS1921
28.04.2018 08:45 011 MK 0 : 3 Rad MK
28.04.2018 10:00 Čukarički MK 2 : 1 Crvena zvezda MK
28.04.2018 09:00 Radnički (O) MK 0 : 2 OFK Beograd MK
28.04.2018 08:45 Ada MK 7 : 1 Sinđelić MK
28.04.2018 15:00 GSP Polet MK 1 : 2 Rad MK
28.04.2018 10:00 Vrčin MK 3 : 1 Milutinac MK
28.04.2018 10:00 Brodarac MK-B 1 : 0 Voždovac B
28.04.2018 09:00 Radnički NB 17 : 0 Petlić MK
28.04.2018 14:00 Crvena zvezda MML MK 5 : 3 Ole MK
28.04.2018 15:00 Zemun B MK 4 : 0 Rakovica MK
28.04.2018 11:30 Lokomotiva MK 7 : 0 Jedinstvo MK
28.04.2018 08:30 Žarkovo MK 3 : 2 Trijumf MK
28.04.2018 16:00 BSK 1926 MK 3 : 5 BASK MK
28.04.2018 09:30 Kolubara 5 : 0 Zemun
28.04.2018 15:00 Rad 1 : 2 Radnički (NB)
28.04.2018 10:00 Arena SU 12 : 0 Bačka 1901
28.04.2018 15:00 Srem 1 : 9 Olimpik
28.04.2018 12:00 Sindjelic 2012 5 : 13 Fer Plej 06
28.04.2018 12:00 Dominus 5 : 1 Budućnost
28.04.2018 10:00 Zvezdara 1 : 10 Atakante
28.04.2018 10:00 Velika Moštanica 1 : 2 Karioke
28.04.2018 12:00 Nord Star 2 : 1 Heroj Polet
28.04.2018 11:00 Napredak 3 : 0 Borac
28.04.2018 10:00 Leštane 2 : 1 Vinča
28.04.2018 10:30 Zemun 11 : 0 Dunavac
28.04.2018 19:00 DIF 2 : 3 Grafičar
28.04.2018 10:00 Mladenovac 0 : 8 OFK Beograd
28.04.2018 10:00 Rvati 1 : 4 Zabrezje
28.04.2018 Krtinska 6 : 1 Partizan

Košarka

28.04.2018 17:00 Ivanjica 83 : 87 Šabac
28.04.2018 20:00 Vojvodina 81 : 76 Metalac
28.04.2018 19:00 Partizan 108 : 66 Vršac
28.04.2018 18:00 FMP 84 : 71 Dynamic
28.04.2018 20:00 Radnički 2016 82 : 74 Mileševka
28.04.2018 15:00 Paraćin 54 : 63 Ljubovija
28.04.2018 Čelarevo 48 : 40 Stara Pazova
28.04.2018 Karaburma 77 : 64 Topolčanka
28.04.2018 Proleter 023 87 : 81 Radnički
28.04.2018 Srbobran 81 : 90 Novosadska ŽKA

Rukomet

28.04.2018 18:30 Železničar 1949 30 : 25 Dinamo
28.04.2018 19:00 Partizan 32 : 28 Crvena zvezda
28.04.2018 19:00 Banatski Karlovac 22 : 22 Mladost TSK
28.04.2018 20:00 Crvena zvezda 31 : 34 Sivac 69
28.04.2018 18:00 Hercegovina 27 : 23 Dolovo
28.04.2018 19:00 Napredak 40 : 46 Prva Petoletka
28.04.2018 17:00 Goč Merkur 32 : 18 Trepča
28.04.2018 19:30 Radnički 30 : 25 Metalac Gorenje
28.04.2018 15:00 BASK Soko 32 : 29 Beograd
28.04.2018 21:00 SC Voždovac 2012 27 : 36 Sloga
28.04.2018 17:00 Partizan 2 31 : 37 Smederevo
28.04.2018 19:00 Žitorađa 37 : 30 Vlasotince
28.04.2018 16:00 Hisar 32 : 26 Radnički
28.04.2018 20:00 Radnički (JT) 34 : 43 Dalmatinac
28.04.2018 16:00 Budućnost 34 : 30 Titel
28.04.2018 19:00 PIK Prigrevica 26 : 26 Somborelektro
28.04.2018 19:00 Morava 2 36 : 23 Umčari
28.04.2018 19:00 Rudar 2 34 : 25 Jedinstvo 1974
28.04.2018 15:30 Mladost 35 : 20 Planinka PV - 2
28.04.2018 19:30 Kolubara 34 : 22 Crvenka
28.04.2018 19:00 Inđija 23 : 35 Kikinda Grindex
28.04.2018 19:00 Zlatar 30 : 37 Vranje 1957
28.04.2018 19:00 Hajduk Veljko 32 : 26 Priboj
28.04.2018 17:30 Grafičar 32 : 24 Borac
28.04.2018 18:00 Jedinstvo 22 : 27 Naftagas
28.04.2018 18:00 Unirea 42 : 23 Vladimirovac
28.04.2018 20:30 Naisa 42 : 29 Medicinar 1:0
28.04.2018 20:00 Jagodina 31 : 26 Bekament 1:0
28.04.2018 19:00 Minaqua 24 : 19 Vrbas
28.04.2018 17:30 Pančevo 28 : 24 Železničar
28.04.2018 20:00 Spartak 31 : 25 Mladost
28.04.2018 17:30 Mokrin 25 : 24 Ravangrad
28.04.2018 17:00 Petrovaradin 14 : 30 Temerin
28.04.2018 17:00 Prijepolje 34 : 25 Metalac 2
28.04.2018 17:00 Napredak 12 27 : 24 Metalac AD
28.04.2018 15:00 Rudar 19 : 39 ORK Beograd
28.04.2018 18:00 Mladi radnik 38 : 29 ORK Loznica
28.04.2018 17:00 Loznica Grad 28 : 34 Metalac 2015
28.04.2018 12:00 Partizan 35 : 22 Lehel
28.04.2018 16:00 Senta 14 : 31 Klenak 09
28.04.2018 17:00 Hajduk Veljko 28 : 34 Bor - RTB 2

Futsal

28.04.2018 20:30 Kalča 1 : 1 Pirot
28.04.2018 19:00 RB 3 : 3 FON
28.04.2018 19:00 Miners 9 : 7 Leskovac
28.04.2018 16:30 Ekonomist 1 : 3 BSK
28.04.2018 19:00 Zufo 10 : 2 Niš 92
28.04.2018 16:15 AS 6 : 3 Dolap