XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Radnički Gorenje - Sevojno 1:0
2 26.08.2017 17:00 Sevojno - OFK Divci 1:0
3 03.09.2017 16:30 Radjevac - Sevojno 2:0
4 09.09.2017 16:30 Sevojno - Polimlje 0:2
5 16.09.2017 16:00 Budućnost - Sevojno 2:1
6 23.09.2017 16:00 Sevojno - Sloga (S) 0:2
7 30.09.2017 15:30 Drina - Sevojno 2:2
8 07.10.2017 15:30 Sevojno - OFK Osečina 2:2
9 14.10.2017 14:30 Sloga (BB) - Sevojno 1:0
10 21.10.2017 14:30 Sevojno - Borac 0:1
11 28.10.2017 13:30 Sovljak - Sevojno 2:3
12 04.11.2017 13:30 Zadrugar - Sevojno 3:0
13 11.11.2017 13:00 Sevojno - Ribnica 2:1
14 18.11.2017 13:00 Spartak - Sevojno 6:1
15 25.11.2017 13:00 Sevojno - Radnički Stobex 3:1
16 17.03.2018 14:30 Sevojno - Radnički Gorenje 1:2
17 01.04.2018 15:30 OFK Divci - Sevojno 1:1
18 04.04.2018 15:30 Sevojno - Radjevac 3:1
19 08.04.2018 15:30 Polimlje - Sevojno 5:2
20 14.04.2018 15:30 Sevojno - Budućnost 3:1
21 22.04.2018 16:00 Sloga (S) - Sevojno 2:2
22 28.04.2018 16:00 Sevojno - Drina 1:5
23 02.05.2018 16:00 OFK Osečina - Sevojno 1:2
24 05.05.2018 16:30 Sevojno - Sloga (BB) 2:0
25 12.05.2018 17:00 Borac - Sevojno 7:0
26 19.05.2018 17:00 Sevojno - Sovljak 3:0
27 26.05.2018 17:00 Sevojno - Zadrugar 0:2
28 30.05.2018 17:00 Ribnica - Sevojno 1:0
29 03.06.2018 17:30 Sevojno - Spartak 6:3
30 09.06.2018 17:30 Radnički Stobex - Sevojno 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Drina 30 22 6 2 72
2 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Polimlje 30 20 4 6 64
3 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sloga (S) 30 19 4 7 61
4 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska OFK Divci 30 16 7 7 55
5 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Borac 30 17 3 10 54
6 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sloga (BB) 30 15 5 10 50
7 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Zadrugar 30 15 3 12 48
8 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Budućnost 30 14 3 13 45
9 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radnički Gorenje (-1) 30 12 6 12 41
10 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radjevac 30 9 9 12 36
11 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Spartak 30 10 5 15 35
12 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radnički Stobex 30 9 7 14 34
13 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sevojno 30 10 4 16 34
14 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Ribnica 30 7 8 15 29
15 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska OFK Osečina 30 4 3 23 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kolubarska okružna liga Sovljak 30 1 3 26 6
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu