XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Omladinac (B) - Borac 2:0
2 24.08.2013 17:00 Borac - Crvenka 3:2
3 31.08.2013 17:00 Polet - Borac 4:0
4 07.09.2013 16:30 Borac - Zadrugar 1:1
5 11.09.2013 16:00 OFK Mladost APA - Borac 3:1
6 14.09.2013 16:00 Borac - Graničar 4:0
7 22.09.2013 16:00 Kula - Borac 2:0
8 28.09.2013 15:30 Borac - Hajduk 2:0
9 05.10.2013 15:00 Stanišić - Borac 1:3
10 13.10.2013 15:00 Kordun - Borac 0:1
11 19.10.2013 14:00 Borac - Omladinac (D) 3:0
12 27.10.2013 14:00 BSK - Borac 2:5
13 02.11.2013 14:00 Borac - Sloga 3:1
14 09.11.2013 13:30 ŽAK - Borac 2:0
15 16.11.2013 13:00 Borac - OFK Odžaci 1:1
16 15.03.2014 14:30 Borac - Omladinac (B) 2:1
17 22.03.2014 15:00 Crvenka - Borac 1:1
18 29.03.2014 15:30 Borac - Polet 2:0
19 06.04.2014 15:30 Zadrugar - Borac 3:0
20 09.04.2014 16:00 Borac - OFK Mladost APA 0:1
21 12.04.2014 16:00 Graničar - Borac 0:0
22 19.04.2014 16:30 Borac - Kula 3:3
23 27.04.2014 16:30 Hajduk - Borac 1:2
24 03.05.2014 17:00 Borac - Stanišić 3:1
25 10.05.2014 17:00 Borac - Kordun 1:0
26 25.05.2014 17:00 Omladinac (D) - Borac 2:1
27 28.05.2014 17:00 Borac - BSK 5:2
28 01.06.2014 17:00 Sloga - Borac 2:1
29 08.06.2014 17:00 Borac - ŽAK 1:1
30 15.06.2014 17:00 OFK Odžaci - Borac 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu OFK Mladost APA 30 22 2 6 68
2 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu OFK Odžaci 30 22 2 6 68
3 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu Zadrugar 30 22 2 6 68
4 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu ŽAK 30 18 7 5 61
5 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu Borac 30 15 6 9 51
6 Omladinac (B) 30 15 4 11 49
7 Hajduk 30 13 4 13 43
8 Polet 30 10 10 10 40
9 Graničar 30 12 4 14 40
10 Beleška: Umesto kule u narednoj sezoni će nastupati Hajduk 1925 iz Kule Kula 30 9 7 14 34
11 Kordun 30 9 5 16 32
12 BSK 30 8 5 17 29
13 Omladinac (D) 30 8 3 19 27
14 Sloga 30 6 8 16 26
15 Stanišić 30 7 2 21 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Crvenka (-1) 30 6 5 19 22
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu