Opštinska liga Barajevo: Veliki Borak - Mladost Gaj 2011 2:1

Prava takmičarska utakmica viđena je u 8. kolu Opštinske lige Barajeva gde su se sastale ekipe Veliki Borak i Mladost Gaj 2011 2:1 (0:1). Prvi deo igre pripao je gostujućoj ekipi koja je znalački iskoristila prvu pravu šansu i došla do vođstva već u 8. minutu a strelac je bio Knežević Rajko. Tokom prvog poluvremena ekipa gostiju je koristila svaku priliku ne bi li ugrozila gol domaćina i za to je imala nekoliko prilika, a jedna od najboljih je kada je u 43. minutu igrač domaćih Milovanović M. umalo postigao evro-gol u sopstvenu mrežu. Nakon pauze igrači domaćih počeli su da ispunjavaju zamisli trenera Đukanovića i da sve češće ugrožavaju gol golmana gostiju Miličića. U 57. minutu tečna akcija domaćih igrača izbacila je u šansu Stevanovića koji je rutinski postigao izjednačujući pogodak i opravdao se za promašaj iz 1. minuta utakmice. Ovaj gol, kao da je skinuo pritisak sa domaće ekipe koja je od tog trenutka konstantno napadala i tražila pobedu, dok je ekipa gostiju povremeno iz brzih kontri pokušavala da dođe do novog vođstva. I kada se činilo da će doći do podele bodova, igrač odluke ponovo je bio, kao i prethodne nedelje, Janković Mile koji je prodorom i preciznim udarcem u 87. minutu postavio konačnih 2:1.

Lisović 1977 1 : 2 OFK Borac
Veliki Borak 2 : 0 Mladost Gaj 2011