21.04.2013 21:39 vborak

OpŔtinska liga Barajevo: Veliki Borak - Mladost Gaj 2011 2:1

Prava takmičarska utakmica viđena je u 8. kolu Opštinske lige Barajeva gde su se sastale ekipe Veliki Borak i Mladost Gaj 2011 2:1 (0:1). Prvi deo igre pripao je gostujućoj ekipi koja je znalački iskoristila prvu pravu šansu i došla do vođstva već u 8. minutu a strelac je bio Knežević Rajko. Tokom prvog poluvremena ekipa gostiju je koristila svaku priliku ne bi li ugrozila...

16.04.2013 11:58 vborak

OpŔtinska liga Barajevo: Veliki Borak - Borac (Arnajevo) 1:0

Dana 14. 04. 2013. godine odigrana je prvenstvena utakmica 7. kola OL Barajevo između ekipa FK Veliki Borak i FK Borac (Arnajevo). Oko 100 gledalaca imalo je priliku da vidi jednu tvrdu, na momente rastrzanu utakmicu, sa dosta prekršaja i čak 7 žutih kartona. Iako su gosti imali više od igre (poništen im je i jedan pogodak) ipak je na kraju slavila ekipa domaćina rezultatom...