Futsal liga Vojvodine Kačarevci sezonu završili pobedom nad Bečejcima

Ekipe Kraljevićeva i Bečeja

U poslednjem meču ove sezone Kačarevci su se pobedom oprostii od svojih navijača. Gosti iz Bečeja u prvih desetak minuta stekli su prednost golovima Vukmirovića i Segedinskog. U poslednjih dva minuta prvog poluvremena najbolji igrač meča Trajčevski postigao je prvi, a Čučak doneo izjednačenje.

U drugom poluvremenu kapiten Goran Stojanovski efektnim golom doveo je Kačarevce u vođstvo da bi dobrom igrom Vladimir Trajčevski sa još dva gola i Petar Čučak doprineli pobedi svog tima.

Kraljevićevo - Bečej 6:3 (2:2)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 100. Sudije: Nemanja Bošković (Salač Noćajski) i Vladimir Blažon (Ruma). Strelci: 0:1 Vukmirović u 2. 0:2 Segedinski u 10. 1:2 Trajčevski u 18, 2:2 Čučak u 19, 3:2 Stojanovski u 21, 4:2 Trajčevski u 22, 5:2 Čučak u 30, 5:3 Vukmirović u 38, 6:3 Trajčevski u 38. minutu. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 5 (3-2), Bečej 5 (4-1). Igrač utakmice:Trajčevski.

KRALjEVIĆEVO: GEORGIJEVSKI, MAJKIĆ, ANĐELOVIĆ, STOJANOVSKI, ČUČAK, Trajčevski, Vučković, Zlatanović, Majkić, Anđelković, Bundra, Zlatković, Damjanov.

BEČEJ:VADASKI, AGOČ, VUKMIROVIĆ, SEL, ĐUKIĆ, Karačonji, Segedinski.

Kraljevićevo 6 : 3 Bečej 2003
Forum 6 : 4 Omladinac
Tisa 10 : 0 Full Feel