Midžor 192 bez milosti prema gostima iz Sokobanje

KMF Midžor - foto: Arhiva kluba/Siniša Nikolić

U hali Kej u Pirotu, odigrana je futsal utakmica 14. kola između ekipa Midzor 192 i Ozren Sokobanja. Gosti su došli na utakmicu sa šest igrača na terenu, unapred pokazujući belu zastavu. Domaćin je bio superioran i nije dozvolio nikakvo iznenađenje, odmah dajući do znanja ko je ko na terenu. U prvom poluvremenu, ekipa Midzor 192 postigla je 5 pogodaka dok su gosti ostali bez postignutog gola.

U drugom poluvremenu, domaćin je nastavio sa dobrim igrama i postigao konačan rezultat 7:0. Trener Midzora 192, Tošić je na utakmici pružio šansu svim igračima na terenu, ali gosti ni tad nisu mogli  da se suprostave dominantnoj igri domaćina.

Utakmica je bila obeležena dobrom igrom domaćeg tima, koji je demonstrirao svoje futsal veštine i kontrolisao tok meča od početka do  kraja. Gosti s druge strane, nisu uspeli da pruže ozbiljniji otpor i nisu imali rešenje za ofanzivni pristup Midzora 192. Na kraju, domaćin je zasluženo slavio sa ubedljivom razlikom i osvojio važne bodove u borbi za sredinu tabele.

PSU  MIDŽOR 192 - OZREN 7:0 (5:0)

Gledalaca: 130. Sudije: Stanković Ivan (Niš) i Stanković Petar (Niš). Delegat: Živković Aleksandar (Pirot)

Strelci: PSU  MIDŽOR 192 : Pešić Branislav 18, Todorović Stefan 4, Nikolić Nemanja 7. i 17, Petković Predrag 22, Rančić Nikola 36 i Apostolović Andreja 17. minut.

MIDZOR 192 PIROT:  Ilić Vojislav, Krstić Dušan, Milošević Željko, Pešić Branislav, Todorović Stefan, Ristić Marko, Nikolić Nemanja, Mančić Mateja, Petković Predrag, Rančić Nikola, Cvetković Mateja i Apostolović Andreja.

OZREN SOKOBANJA: Stojković Ivan, Živanović Nikola, Bogojević Miljan, Lazarević Aleksandar, Stamenković Đorđe i Najdić Đorđe.

Brđanka 3 : 5 Radnik
Midžor 192 7 : 0 Ozren
Zadrugar 2017 3 : 3 Zufo
Rosulja 9 : 2 BSK
Jagodina 7 : 2 Jastrebac