Futsal liga Vojvodine 3. kolo: Veliki preokret Kačarevaca za drugu pobedu

KMF Kraljevićevo

U duelu protiv gostiju iz Novih Banovaca viđena je velika želja i borbenost domaćih igrača koji su posle slabog poluvremena u nastavku preokrenuli rezultat i pobedili. U prvom poluvremenu raspoloženi gosti stekli su rezultatsku prednost od četiri gola zahvaljujući raspoloženim Mileševiću koji je tri puta bio strelac.

U drugom poluvremenu Kačarevci su posle kritika trenera Aćima Miljanovića izašli sa namerom od prvog minuta da ostave srce na terenu i uspeli su da na kraju zabeleže drugu pobedu. Posle samo dva minuta igre Karanfilovski je dva savladao golmana Stojnića. U 26. minuti golom Vujičića gosti su imali prednost 3:6, ali se domaći igrači nisu predavali i postigli su četiri pogotka. Odlučujući za pobedu postigao je Darjan Anđelović dva minuta pre kraja meča. U poslednjom minutu meča gosti sa petoricom na terenu pokušavali da dođu do izjednačenj, ali je odbrana na čelu sa golmanom Georgijevskog uspela da sačuva minimalnu prednost.

Kraljevićevo - Omladinac 7:6 (1:5)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 300. Sudije:Miloš Negovanović (Sremska Mitrovica) 7,5 i Nemanja Ranković (Jarak) 7,5. Strelci: 0:1 Milešević u 2, 0:2 Milešević u 9, 0:3 Vujičić u 10, 0:4 Denić u 19, 1:4 Vučković u 19, 1:5 Milešević u 19, 2:5 Karanfilovski u 21, 3:5 Karanfilovski u 22, 3:6 Vujičić u 26, 4:6 Karanfilovski u 32, 5:6 Vučković u 33, 6:6 Petković u 36, 7:6 Anđelović u 38 minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 5 (2-3), Omladinac 5 (2-3). Žuti karton: Anđelović (Kraljevićevo). Igrač utakmice: Karanfilovski.

Kraljevićevo:GEORGIJEVSKI, PETKOVIĆ, TRAJČEVSKI, ANĐELOVIĆ, STOJANOVSKI, Karanfilovski, Vučković, Zlatanović, Majkić, Anđelković.

Omladinac: STOJNIĆ, DENIĆ, TURČINOVIĆ, MEDIĆ, MILEŠEVIĆ, Lošić, Stikić, Bajić, Vujičić, Sretenović.