05.11.2012 S.Blagojević

OFL Varvarin: Varvarin - Gradac 5:2

Nova pobeda Baskijaca iz Varvarina ovog puta u derbiju nad vrlo dobrim gostima iz Pločnika. Briljirao je četvorostruku strelac Nanad Petrović nekadašnja velika nada varvarinskog Temnića koji je bio mnezaustavljiv po odbranu gostiju. Treba sbvakako istaći i evro gol Aleksandra Zafirovskog u 390 minutu u same raklje golmana Ivanovića Na slici: Nenad Petrović postao je interesantan za mnoge klubove, danas je obavio razgovor sa trenerom srpskoligaša iz Ćuprije Radišom Jovičićem u društvu menadžera kluba Radiše Jovičića. Strelci: 1:0 Perović u 5, 2:0 Zafirovski u 30, 2:1 Ivanović u 40, 3:1Petrović u 65, 4:1 Petrović u 75, 5:1 Petrović u 83 , 5:2 Stanković u 88 minutu. Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 400. Sudija Marko Marković (Zalogovac) 6. Opomenuti igrači; Jeremić (Varvarin) i Stanković i Jovan Branković (Gradac). IGRAČ UTAKMICE: NENAD PETROVIĆ (FK VArvarin). FK VARVARIN: Stojanović 7, Jeremić 7, Čabrić 7, 5, Stojiljkjović 8, Velibor Marković 7 (Branković 7), Dalibor Marković 7, Petrović 9, Jeftić 7, 5, Sivoš 7, Zafirovski 8, Pavlović 7 (Andrija Ristić 7, 5). GRADAC: Nebojša Ivanović 6, Rajković 6, Stefan Kadrić 7, Bojan Branković 6, Jovamn Branković 6, Andrija Ivanović 6, Stanković 6, 5, Milojević 6, Miloš Ivanović 7, Marko Kadrić 6, Živković 6, 5.

Varvarin 5 : 2 Čukarički
14. Oktobar 2 : 0 Gradac
Parcane 3 : 1 Kiseljak