Opštinska liga Varvarin - Gradac porazio Kostrež

U 5. kolu opštinske lige Varvarin, 7.10.2012. u derbiju kola, ekipa Gradca iz Pločnika, na svom terenu, savladala je ekipu Kostreža iz Radoševca rezultatom 2-1. U ovom derbiju, obe ekipe su bile spremne bukvalno na sve kako bi ugrabile ceo plen jer niko ne bi bio zadovoljan podelom bodova. Domacini su bolje ušli u mec, i pritisak zadnje linije Kostreža pored par dobrih prilika doneo je i prednost Gradcu u 8. min preko N. Ivanovica. Borba se rasplamsala i šanse su se nizale na obe strane. Korner za domacina u 28. minutu koristi M. Stankovic i na odlicno ubacivanje I. Rašica udvostucuje prednost Gradca. U nastavku meca, vrucina i loš teren doprineli su da obe ekipe pocnu sa cuvenim „bunarenjima“ i preskakanjem sredine terena, tako da se cinilo da ce se na odmor otici rezultatom 2-0, ali gosti koriste grešku domacih i u 44. min udarcem S. Kovacevica smanjuju prednost. Na odmor se otišlo rezultatom 2-1. Drugo poluvreme biva obeleženo nervozom gostiju koji su sem primedbi na sudijsku trojku, poceli i medusobno da se sukobljavaju. Veliki broj kartona pokazuje koliko je žara bilo na terenu, i pored par solidnih šansi, kako za goste tako i za domace rezultat je ostao nepromenjen do kraja 2-1. Ovu veliku i znacajnu pobedu ekipa Gradca je zaslužila oštrom i cvrstom igrom, pre svega zadnje linije. U narednom kolu, odlucivace se o jesenjem prvaku opštinske lige Varvarin kada Gradac docekuje ekipu iz Izbenice. Sudijska trojka Markovic Miroslav, glavni sudija Grujic Radojica, prvi pomocni Savic Dragan, drugi pomocni. Delegat utakmice Milojevic Milan. U 5. kolu opštinske lige Varvarin, 7.10.2012. u derbiju kola, ekipa Gradca iz Pločnika, na svom terenu, savladala je ekipu Kostreža iz Radoševca rezultatom 2-1. U ovom derbiju, obe ekipe su bile spremne bukvalno na sve kako bi ugrabile ceo plen, jer niko ne bi bio zadovoljan podelom bodova. Domaćini su bolje ušli u meč, i pritisak zadnje linije Kostreža pored par dobrih prilika doneo je i prednost Gradcu u 8. min preko N. Ivanovića. Borba se rasplamsala i šanse su se nizale na obe strane. Korner za domaćina u 28. minutu koristi M. Stanković i na odlično ubacivanje I. Rašica udvostučuje prednost Gradca. U nastavku meča, vrućina i loš teren doprineli su da obe ekipe počnu sa čuvenim „bunarenjima“ i preskakanjem sredine terena, tako da se činilo da će se na odmor otići rezultatom 2-0, ali gosti koriste grešku domaćih i u 44. min udarcem S. Kovačevića smanjuju prednost. Na odmor se otišlo rezultatom 2-1. Drugo poluvreme biva obeleženo nervozom gostiju koji su sem primedbi na sudijsku trojku, počeli i međusobno da se sukobljavaju. Veliki broj kartona pokazuje koliko je žara bilo na terenu, i pored par solidnih šansi, kako za goste tako i za domaće rezultat je ostao nepromenjen do kraja 2-1. Ovu veliku i značajnu pobedu ekipa Gradca je zaslužila oštrom i čvrstom igrom, pre svega zadnje linije. U narednom kolu, odlučivaće se o jesenjem prvaku opštinske lige Varvarin kada Gradac dočekuje ekipu iz Izbenice. Sudijska trojka Marković Miroslav, glavni sudija Grujić Radojica, prvi pomocni Savić Dragan, drugi pomocni. Delegat utakmice Milojević Milan.

Varvarin 5 : 2 Čukarički
14. Oktobar 2 : 0 Gradac
Parcane 3 : 1 Kiseljak