Podela bodova na ''Orlovom gnezdu''

Jako tvrda derbi utakmica izmedju Orlova iz Jasenova i Morave iz Ćuprije završena je bez golova.

Gosti su bolje otvorili meč i u uvodnim minutima meča imali inicijativu i par polu prilika. U nastavku domaćin dolazi do svoje igre i preuzima inicijativu. U 35. minutu susreta dosuđen je slobodan udarac za ekipu Orlova. Sa nešto malo više od 25 metara iskusni Predrag Stojković pogađa prečku i rezultat ostaje nepromenjen. Ubrzo nakon toga viđen je odličan prodor po strani ponovo Stojkovića koji daje povratnu loptu na 5 metara i kada su već svi prisutni videli loptu u golu, iskusni Pavlović se okliznuo i tako propustio odličnu priliku, pa se na poluvremenu otišlo rezultatom 0:0

U drugom poluvremenu domaćin nastavlja da pritiska i traži pravu priliku za gol. Do nje dolazi tek u 80. minutu posle centaršuta Bogdanovića, ali je iskusni Pavlović ovoga puta bio neprecizan, sa svega 3-4 metara od gola. Posle ove šanse utakmica ulazi u malo mirniji tok, domaća ekipa se u poslednjih 10-tak minuta opredelila na malo oprezniju igru, pre svega su bili usresređeni na odbranu svog gola i u tome su i uspeli. U par navrata su "Orlovi" zahvaljujući odličnim intervencijama odbrambenih igrača kao i golmana Nikole Petrovića sačuvali svoju mrežu.

U sledećem kolu "Orlove" očekuje pravi derbi u Paraćinu, gde idu na megdan ekipi SFS Borac. Ekipa SFS Borca u dosadašnjem delu ima maksimalan učinak sa neverovatnom gol razlikom 28/1. Sa druge strane, debitant iz Jasenova još uvek ne zna za poraz i ima gol razliku 17/2. Biće ovo nadamo se jako interesantna utakmica.