''Orlovo gnezdo'' ostaje neosvojeno! Nova ubedljiva pobeda Orlova i četiri gola Pavlovića!

Nova pobeda Orlova! Ovoga puta žrtva je bila ekipa Juhora iz Obreža, koja je ispraćena sa 5 golova u mreži. Stadion ''Orlovo gnezdo'' je za sada neosvojeno, i ne samo to, već su Orlovi na 3 domaće utakmice postigli čak 15 golova! Iskusni napadač ima već 8 golova ove sezone.

Početak utakmice nije bio dobar za domaću ekipu, jer su gosti zapretili već u prvom minutu, na sreću Orlova lopta je otišla pored gola. Prvih 15 minuta su gosti imali inicijativu, međutim presekao ih je gol iz slobodnog udarca, koji je postigao, a ko drugi nego ponovo sjajni Igor Pavlović. Posle tog gola domaći tim je preuzeo igru pa su tako u 34. minutu duplirali svoju prednost posle dobro izvedenog penala Igora Pavlovića. Pred sam kraj prvog poluvremena Predrag Stojković odličnim pasom u prazan prostor upošljava Filipa Milića koji povećava prednost Orlova na 3:0.

U drugom poluvremenu su gosti zaigrali bolje i zapretili u par navrata, međutim Nikola Petrović je bio odličan na golu i upisao par sjajnih intervencija.

U 77. minutu novi gol za Orlove, ponovo Igor Pavlović kome je asistirao najmlađi igrač Orlova Darko Milošević koji ima svega 17 godina. Dobio je priliku 20-tak minuta pred kraj meča i to odlično iskoristio. Novi slobodan udarac u 85. minutu i loptu je ponovo uzeo Igor Pavlović i tako još jednom pokazao da je fenomenalan izvođač slobodnih udaraca. Na kraju rezultat 5:0 za Orlove.

Ono što moramo napomenuti jeste da su Orlovi bili bez dva standardna igrača u odbrani. Aćimović je doživeo povredu protiv Sloge iz Despotovca, dok se Džolić povredio na samom početku ove utakmice.

Sledeće kolo Orlove iz Jasenova očekuje gostovanje neugodnoj ekipi iz Kušiljeva, koja je danas na gostujućem terenu savladala ekipu Sloge iz Despotovca sa 1:2. Taj meč se igra u Nedelju 19.09.2021 sa početkom od 16:00 časova.

Ostaje pitanje, može li neko zaustaviti ovaj tim ?!