Kadetska liiga OFS Stara Pazova - Inđija - Pećinci

Kadeti Sremca iz Deča

Sremac – Srem 12:0

(7:0)

Na žalost, samo u prvih desetak minuta igra je bila manje-više ravnopravna. Kada su se napadači Sremca razigrali, rezultatska prednost je postajala sve očiglednija, da bi se do kraja utakmice iskazala dvocifrenim brojem.

DEČ: Igralište Sremca. Sudija: Željko Savić (Deč). Strelci: 1:0 Mavija u 7, 2:0 Tanurdžić u 17, 3:0 Tanurdžić u 19, 4:0 Tanurdžić u 23, 5:0 Šmit u 27, 6;0 Dimitrijević u 31 iz penala, 7:0 Tanutrdžić u 38., 8:0 Vidicki u 52, 9:0 Stojković u 60, 10:0 Pavičić u 65, 11:0 Pavičić u 70, 12:0 Cakić u 75. minutu.

SREMAC: Eror, Dimitrijević, Radivojević, Garašanin, Mavija, Stojković, Vidicki, Tanurdžić, Cakić, Marinković, Šmit. Igrali su još: Lukić, Delić, Pavičić i Petković.

SREM: S. Šorgić, Jagletić, Babić, S. Jovanović, M. Nikolić, A. Nikolić, Petković, Stanković, I. Jovanović, Bantić, Zurković. Igrali su još: M. Šorgić, Sretković, Juhazović, Vokić i Ristivojević.