Polusezona završena remijem
U odloženoj utakmici Prve Telekom lige, u Badnjevcu, Metalac iz Gornjeg Milanovca i Javor Habitfarm iz Ivanjice su podelili bodove 1:1. Može se reći i da je krajnji skor realan jer nijedna ekipa nije uspela da stvori neke izglednije šanse. Prvo poluvreme je pripalo domaćinu koji je preko iskusnog Kujundžića došao u vođstvom u 19.minutu utakmice, tako što je iskoristio zbunjenost Ramića i Milovića i lepim lob udarcem savladao Bondžulića. Na taj način je mreža Javora zatresena posle tačno 840 minuta. Par minuta posle vođstva, još bolja šansa za Milanovčane, ali ovaj put lopta završava pored desne stative. Drugo poluvreme je proteklo u jalovoj inicijativi Ivanjičana, a gol za bod i zimovanje na prvo mestu doneo je Nikitović fantastičnim udarcem iz slobodnog udarca sa preko 25 metara. I poslednju šansu na utakmici je imao napadač Javora Trifunović koji je uspeo da sa 5 metara prebaci glavom gol domaćina. Sve u svemu, prava prvenstvena utakmica, u koju se nije uklopio sudija Matović i na kraju sasvim realno 1:1.

ČSK Pivara 1 : 1 Radnički (P)
BSK Borča 2 : 0 Voždovac
Metalac 1 : 1 Javor
Novi Sad 0 : 0 Vlasina
Mladenovac 1 : 0 Hajduk
Jagodina 2 : 1 Zemun
Novi Pazar 1 : 2 Mladost (A)
Sevojno 2 : 1 Rad