14.03.2020 FK Vojvodina

SLS: Spartak ŽK - Vojvodina 0:0

Održan je minut ćutanja u znak počasti prema nedavno preminulom bivšem fudbaleru Vojvodine i Spartaka Šandoru Nađu. 21. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 30 metara izveo je Drinčić, ali je lopta otišla van okvira gola. 32. minut: Dunđerski je šutirao sa oko 27-28 metara iskosa, ali je lopta otišla preko prečke. 39. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara izveo je Mladenović, ali je lopta otišla preko gola. 45. minut: Slobodan udarac za Spartak sa oko 25 metara izveo je Srećković, ali je lopta otišla preko prečke.

50. minut: Nakon što je Rockov ispucao loptu, ona je došla do Nikolića, koji je šutirao sa oko 50 metara, ali je lopta otišla van okvira gola. U sledećem napadu, opet je Nikolić šutirao sa oko 27-28 metara, ali je lopta još jednom otišla van okvira gola. 55. minut: Nakon centaršuta Vukadinovića, udarac glavom sa oko sedam-osam metara je uputio Mrkaić, ali je lopta otišla preko prečke.

56. minut: U šesnaestercu Vojvodine, Nikolić je dodao loptu do Srećkovića, koji je šutirao sa oko sedam-osam metara iskosa, ali je Rockov odbranio. 60. minut: Izvršena je prva izmena u timu Spartaka: izašao je Nikola Srećković, a ušao Stefan Šormaz. 62. minut: U šesnaestercu Spartaka, Bojić je dobro proigrao Vukadinovića, koji je šutirao iz rve sa oko sedam metara iskosa, ali je lopta otišla van okvira gola. Odmah nakon toga, izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Bogdan Mladenović, a ušao Ognjen Đuričin.

63. minut: Topić je šutirao sa oko 35 metara, ali je Dubljanić uhvatio loptu. 66. minut: Posle odličnog prodora Đorđevića po levoj strani, Topić je šutirao sa oko 18 metara, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola. 67. minut: Vukadinović je šutirao sa petnaestak metara iskosa, ali je Dubljanić uhvatio loptu. 73. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Momčilo Mrkaić, a ušao Nemanja Čović.

84. minut: Posle kornera za Vojvodinu, Topić je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je lopta otišla visoko preko gola. 87. minut: Đorđević je dobro prošao po levoj strani i odigrao povratni pas do Bojića, koji se driblingom oslobodio dvojice igrača Spartaka i šutirao sa desetak metara, ali je Dubljanić odbranio. 89. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Petar Bojić, a ušao Dejan Zukić. Takođe, izvršena je druga izmena i u timu Spartaka: izašao je Nemanja Nikolić, a ušao Vladan Vidaković.

Ekipe su nastupile u  sledećim sastavima:

Spartak: Dubljanić – Jočić, Tekijaški, Srećković, Milošević – Denković, Dunđerski, Nikolić, Tufegdžić – Marčić, Otašević.

Vojvodina: Rockov – Stojković, Bralić, Saničanin, Đorđević – Drinčić, Topić – Vukadinović, Bojić, Mladenović – Mrkaić.

Održan je minut ćutanja u znak počasti prema nedavno preminulom bivšem fudbaleru Vojvodine i Spartaka Šandoru Nađu.

Javor Matis 2 : 2 Čukarički
Spartak ŽK 0 : 0 Vojvodina
Mladost 2 : 1 Inđija
Voždovac 1 : 2 Partizan
Radnički (N) 3 : 1 Mačva
Crvena zvezda 3 : 0 Napredak
Proleter 5 : 0 Rad
TSC 2 : 1 Radnik