Nemile scene u sportskoj hali u Kuršumliji u režiji gostiju

Utakmica 11. kola Treće futsal lige između KMF Bele crkve i KMF Miners iz Majdanpeka, koja je sinoć igrana u Kuršumliji, bila je regularna samo do 33. minuta. To je bio trenutak kad su domaćini poveli sa 2:1 a gosti shvatili da će izgubiti.

No, pođimo redom. Miners je došao sa samo šest igrača a bodovi su im bili preko potrebni u borbi za opstanak u ligi. Kuršumličani su imali mnogo dužu klupu i čestim izmenama držali visok ritam. Klupa gostiju je stalno vršila pritisak na sudije što je delegat konstatovao u zapisniku. Kuršumličani su poveli u 14. minutu golom Mijajlovića. Gosti su uspeli da izjednače u 24. preko Anđelkovića. U 33. minutu Radosavljević je doveo Bele crkve u vođstvo sa 2:1, a onda je počeo šou gostiju.

Prvo su izveli ekipu sa terena. Nakon tri minuta su se vratili ali nisu hteli da igraju, već su samo stajali ili sedeli. Domaćini su im za jedan minut dali tri gola. Onda je nekoliko igrača gostiju leglo na teren govoreći da su povređeni i da ne mogu da igraju. Pošto nisu hteli da nastave utakmicu sudije su sačekale pet minuta i odsvirale kraj.

9 Aleksinac 2015 11 3 1 7 10
10 Miners (-1) 11 2 0 9 5