Podela bodova u Surudlici, Radnik – Voždovac 2:2

U 8. minutu Bin Nikolić je sjajno izbacio Mašovića ispred gola Radnika, ali nažalost lopta odskače nezgodno i udara Mašovića u ruku. Slobodan udarac za Radnik. U 12. mnutu odlična prilika za Radnik, ali golman Marko Ilić ponovo pokazuje klasu! Šutirao je Bojić, lopta je bila viđena u golu, ali je Ilić krajnjim naporom i sjajnom paradom uspeo da sačuva svoj gol!

Na sledeću ozbiljniju priliku se čekalo do 29. minuta, probio je Hajdin odlično po levoj strani, ostavio petom loptu za Mašovića koji je pokušao slabijom levom nogom i poslao loptu iznad gola Radnika.

Par minuta kasnije pet golman Ilić sjajno interveniše i skida zicer Bojiću! U prvom poluvremenu golman mlade reprezentacije Srbije čuva Voždovac, nema sumnje! U 37. minutu dobra prilika Zmajeva, Nišić je odapeo i pogodio prečku! Dva minuta kasnije o pet Bojić preti, sada glavom, ali Marko Ilić opet na mestu. Ilić je definitivno već sada igrač meča! U 45. minutu pokušava Stanisavljević u smiraj prvog poluvremena, ali šalje loptu daleko iznad gola. Prvo poluvreme je produženo za 1 minut.

Samo što je počeo drugi period igre Alen Mašović postiže pogodak. Voždovac vodi 0:1! Sjajno je Đorđevski proigrao Mašovića koji je rutinski smestio loptu  u mrežu! U  54. minutu opet Bojić preti Voždovcu. Uputio je oštar udarac, ali lopta na sreću odlazi pored gola. Ostaje 0:1 za Voždovac.

Dva minuta kasnije opravdano poništen gol ekipi Radnika zbog ofsajda. U 62. minutu Marko Ilić opet “skida” loptu koju su svi videli u golu! U kakvoj formi brani golman mlade reprezentacije, ovo je spektakularno!  U 69. minutu sjajna prilika sada za Voždovac! Mašović je sjajno proigrao Đorđevskog, a ovaj se nije najbolje snašao sam pred golom Radnika!  Voždovac je definitvno bolji rival u drugom poluvremenu.

U 71. minutu Voždovac vodi 0:2 u Surdulici, strelac je Mašović!  U 86. autogol Bakić. Radnik smanjuje na 1:2. Ulazimo sada u napetu završnicu. U 90. minutu fudbaleri Radnika postižu  još jedan pogodak za izjednačenje na meču 2:2. Utakmica je završena rezultatom 2:2. Zmajevi nose u Beograd samo bod, iako su imali prednost od čak dva gola. Zmajevima ostaje da se što bolje spreme za sledeće kolo u kojem gostuju ekipi TSC iz Bačke Topole.

Inđija 2 : 3 Javor Matis
Partizan 4 : 0 Vojvodina
Mačva 0 : 0 Čukarički
Napredak 0 : 1 Spartak ŽK
Rad 0 : 0 Mladost
Radnik 2 : 2 Voždovac
TSC 2 : 0 Radnički (N)
Proleter 0 : 2 Crvena zvezda