Zemun siguran protiv Kolubare

Zemun je danas odigrao taman toliko dobro, koliko treba da pobedi anemičnu Kolubaru. Visoka temperatura nije dozvolila igračima da se razmahnu na terenu, već se više igralo poziciono, od noge do noge, na sredini terena.

U prvom poluvremenu osim snažnog udarca Adžibabe sa ivice šesnaesterca u 11. minutu, kada je bio zamalo neprecizan, nije bilo uzbuđenja. Isti igrač je u 51. minutu idealno uposlio Tošeskog koji se našao sam ispred vratara i loptu poslao u gol za vođstvo 1:0.

Pokušavala je Kolubara do kraja da izjednači, ali nije uspela da uputi čak ni udarac u okvir gola. Zemun je u 87. minutu posle izvanrednog prodora po levoj strani Vukajlovića imao stopostotnu šansu, ali je šut Kastratovića zaustavio gostujući vratar.
U sredu se igra vanredno kolo kada Zemunci gostuju u Dobanovcima, dok Kolubara dočekuje pozitivno iznenađenje dosadašnjeg dela prvenstva Radnički iz Pirota.

ZEMUN - KOLUBARA 1:0 (0:0)

STADION: Gradski stadion Zemun. GLEDALACA: 400. GL.SUDIJA: Živanović Miloš. POM.SUDIJE: Božović Goran i Božović Boško. STRELAC: Tošeski 51.min. ŽUTI KARTONI: Krmar, Mijailović i Pavlović (Zemun).

ZEMUN: Krunić, Tošeski, Vukajlović, Čelar (Kastratović), Vasiljević, Pavlović, Krmar, Stokić (Tišma), Mijailović, Adžibaba (Spajić), Đalović.
KOLUBARA: Rnić, Radulović, Đenić, Kočić (Osman), Radonjić (Pavlović), Cvetković, A.Jovanović, Krstić, Zolnajić (J.Jovanović), Vučetić, Parađina.

Smederevo 1924 1 : 2 RFK Grafičar
Novi Pazar 2 : 0 Budućnost
Zemun 1 : 0 Kolubara
Radnički (P) 2 : 1 Trayal
Kabel 0 : 0 OFK Žarkovo
Dinamo 0 : 0 Zlatibor