Milivci prvi iz inata

Milivci su se neplanirano našli na prvoj poziciji još od četvrtog kola ali ne planiraju da je se odreknu, bar ne lako kao što "neki" očekuju.

Milivci su danas na minus 5 stepeni pobedili Mladost Svojnovo sa 2-1. Prvi su mrežu zatresli domaći u 20. minutu, strelac prelepog pogotka iz voleja, je bio Gligorijević, u 30. minutu su gosti izjednačili da bi na samom kraju prvog poluvremena Andrejić postigao svoj 5 pogodak u prvenstvu. U drugom poluvremenu prvoplasirana ekipa na tabeli je pojačala tempo i odigrala možda najbolje poluvreme u ovoj sezoni, šanse su se redjale kao na traci, promašivali su Jeremić, Stanković, Antonijević, Vujčić ali se rezultat nije menjao.

Posle više nego kontroverznog poraza u Mijatovcu , u meču u kom je sudija isključio tri igrača gostujuće ekipe, ostvarena je još jedna, zlata vredna pobeda. Uprkos neprimerenog ponašanja jednog dela igrača (ponašanje je izazvano) danas je dokazano da Milivci vole fudbal! Naime ekipa je došla do pobede bez tri standardna igrača iz prve postave, ali ova situacija nije ni malo čudna. Budućnost ove sezone nije odigrala ni 2 utakmice u istom sastavu! Često se dešavalo da utakmicu zbog kartona pauziraju i do 7 igrača. Ali Budućnost na svakoj utakmici ima 18 igrača a ne kao neki klubovi koji jedva 11 skupe! O uslovima kluba da ne pričamo, sve je daleko iznad dotičnog ranga, ali nikome ni je u interesu da takav klub postoji, gašenje ovakvog kluba bi sigurno pomogao fudbalu u opštini i okrugu! E baš zato su Milivci prvi u inat!

Vinogradar 1 : 0 Mladost (J)
Vinorača 2 : 0 Morava
Sindjelic 3 : 2 Levač
Kušiljevo 1 : 1 Lugomir
Sloga 6 : 0 Istok 63
Dragocvet 1 : 0 Mladost (K)
Budućnost 2 : 1 Napredak (S)
Napredak (Z) 1 : 4 Jedinstvo