Nova pobeda Budućnosti

Budućnost Miliva je zabeležila i treću prvenstvenu pobedu iz isto toliko odigranih utakmica.Ovoga puta je u Milivi pala ekipa Levča iz Rekovca. Iako igra nije bila baš na zadovoljavajućem nivo, golovi su postizani kao iz šale. Zanimljivo je da su svi golovi postignuti u prvom poluvremenu. Prvi je mrežu gostiju načeo Gligorijević u 10. minutu , posle dobro izvedenog slobodnog udarca Dejana Miloševića. Nedugo zatim u strelce se upisuje i Stanković posle loše intervencije golmana.U 30. Andejić se sjajno snalazi u šesnaestercu i postiže treći pogodak za domaće, da bi Stanković postigao svoj drugi a četvrti pogodak  za Budućnost posle sjajnog prodora Dragana Miloševića. U drugom poluvremenu je trener Bogdanović malo promešao karte i na kraju je ostalo 4:0.

Sledeće nedelje vodeća ekipa na tabeli gostuje u Ribaru ekipi Morave, očekuje se jedan veoma zanimljiv meč. Ekipa iz Ribara je nešto slabije startovala ove sezone iz tri kola imaju isto toliko bodova.

Sindjelic 4 : 1 Vinogradar
Kušiljevo 3 : 0 Vinorača
Sloga 4 : 3 Mladost (J)
Dragocvet 2 : 1 Morava
Budućnost 4 : 0 Levač
Napredak (Z) 2 : 3 Lugomir
Jedinstvo 2 : 0 Istok 63
Napredak (S) 1 : 0 Mladost (K)