Poraz Lozničanki u Valjevu

Rukometašice Loznice grada poražene su u Valjevu od ekipe Metalac 2015 sa 25:37 (13:16), u šestom kolu Prve lige Centar.

Mlade lozničke rukometašice dobro su se borile u prvom poluvremenu, na pauzu su otišle sa tri gola zaostatka, ali su u nastavku posustale i dozvolile rivalkama da naprave razliku i uverljivo pobede.

U pobedničkoj ekipi najefkasnija Cvetković sa 11 pogodaka, dok je Obrenović postigla sedam a Mosurović šest golova.

Kod Lozničanki najefikasnija Vučetić sa osam golova. Dimitrijević je dodala sedam a Ivković šest golova.

Loznica grad koja je bez pobede na začelju tabele, u narednom kolu dočekuje Radnički iz Obrenovca.

ŽRK Metalac 2015 -  ŽRK Loznica grad 37:25 (16:13)

Sudije: Stefan Elezović, Aleksandar Aćimović

Sedmerci:  Metalac 2 (2), Loznica grad 5 (5). Isključenja: Metalac 8 minuta, Loznica grad 6 minuta.

Metalac 2015: Petrović J., Obrenović M. 7, Radoičić J. 3 (1), Nikolić N. 1 (1), Starčević N., Belušević M. 2, Cvetković J. (K) 11, Mijailović J. 5, Vilotić A., Aksentijević J. 1, Milinković Ž. 1, Đikić (Stanojević) M., Mosurović M. 6, Jovančić J., Mandić A. i Gajić A.

Loznica grad: Cerovac T., Savić M. 2, Jerotić V., Vučetić Đ. 8 (1), Gajić A. 1 (1), Ivković Lj. 6 (1), Kikić M., Kukrić J., Đorđić A., Božić A. 1, Petković A. (K), Dimitrijević S. 7 (2), Tišanović A., Ćirić K. i Mitrović M.