Lozničani do boda na premijeri pred svojom publikom

Na prvom zvaničnom futsal meču u Loznici, domaći tim Loznica grad 2018 igrao je nerešeno sa ekipom Karađorđe 2015 iz Rače - 3:3 (0:1).
Bio je to susret trećeg kola u  Regionalnoj futsal ligi Zapad, igran u Dvorani Lagator pred oko 400 gledalaca.
U prvom poluvremenu mladi loznički futsaleri nisu pružili očekivanu igru, sputani tremom zbog premijere pred svojom publikom. Iskusniji gostujući igrači poveli su golom Dedića u 4. minutu. Bilo je prilika i za povećanje prednosti, ali zahvaljući raspoloženom golmanu Loznice Mladenu Tubiću, na odmor se ipak otišlo sa minimalnom  prednošću ekipe Karađorđe.
U nastavku Lozničani su zaigrali mnogo bolje, slobodnije i angažovanije sa više prilika za postizanje gola.
Strelac prvog gola na premijeri u Loznici, bio je Dane Tomić u 21. minutu. Ali slavlje domaće publike je kratko trajalo, jer su gosti već u sledećem minutu, preko Đorića došli do novog vođsta od 2:1.
Već u 24. minutu Igor Savić je posle lepe akcije poravnao na 2:2. Ređale su se tada lepe akcije i prilike za gol, a jednu takvu realizovao je Branko Borić u 29. minutu za vođstvo zeleno-plavih od 3:2. Bilo je prilika za povećanje vođstva, naročito kada je loznički tim igrao dva minuta sa igračem više. Šanse nisu iskoršćene, pa je usledila kazna u 34. minutu kada je Krakić izjednačio na 3:3. Gosti su imali priliku i za pobedu, koju nisu iskoristili, zahvaljujući Tubiću koji je odbranio udarac sa deset metara, u poslednjim trenucima utakmice.
Dvorana: Lagator, Gledalaca: 400. Sudije: Vladimir Stojanović (Valjevo), Vladan Đermanović (Šabac). Delegat: Dejan Prodanović (Kragujevac)
KMF Loznica Grad: Tubić, Pavlović, Gavrić, Golijan, Tomić,  S.Lukić, O. Savić, I.Savić, Borić, D.Lukić, Kovačević, Cerovac, Despotović. Trener Predrag Osećanski
KMF Karađorđe:  Životić, Milisavljević, Glišić, Radović, Dedić, Đorić, Krakić, Janić  Trener Ivan Miljković.
Loznica grad 2018 je na šestom mestu tabele, sa četiri boda. U četvrtom kolu, u subotu, gostuje u  Užicu ekipi 92.

Aranđelovac 5 : 4 PP 192
Bezbednost 192 1 : 5 Loznica Grad 2018
Šljivici 10 : 7 Karađorđe 2015
SFU Leposavić 7 : 1 Fleš