OL Pirot: Napredak - Jedinstvo 5:1

Derbi kola, odigran je na stadionu „ Livade“, u Izvoru gde je domaćin zasluženo pobedio. Napredak je od početka imao terensku incijativu i predvođen golgeterskim tandemom Veljković-Jocić, lako je ponalazio put do protivničke mreže. Do odlaska na odmor bilo je već 3 : 0 za Izvorce i videlo se što se tiče pobednika, da je bilo sve odlučeno. U nastavku igre Zoran Veljković ostao je na klupi, a u mesto njega u igru ušao je mladi Radovanović. Odsustvo golgetera Izvoraca nije se osetila u igri u preostalih 45 minuta. Nenad Jocić preuzeo je  ulogu vođe tima, postigao dva pogodtka i poneo zasluženo epitet igrača utakmice. Pobeda Napredka je zaslužena i mogla je svakako da bude izražena i većim rezultatom. Što se tiče ekipe Jedinstva, lider prvenstva  nastupio je  sa podmlađenim sastavom i sa desetoricom igrača. Tokom utakmice pružili su igru koliko im je ekipa domaćina dozvolila ali nedovoljno da nešto učine više, osim ubedljivog poraza na svom poslednjom gostovanju u ovoj sezoni.

Izvor. Stadion „ Livade“.Gledalaca 116. Strelci, za Napredak Veljković.Z u 5 i 25,Vacić.M u 22 i Jocić.N u 72 i 84 minutu, za ekipu Jedinstvo (B.P) Nešić Nenad u 66 minutu.Žuti kartoni: za Napredak Selimović. D u 13 minutu, za Jedinstvo (B.P) Milošević.S u 53, Mladenović.S u 66 i Nešić.N u 80 minutu.

NAPREDAK:Manić 7, Jovanović7 (Vasić 6), Selimović 7, Đigov 7, M.Veljković 7, Žunić 7, Jocić 8, Vacić 7, Z.veljković 7 (Radovanović 6), Madić 7, Pešić 6.

JEDINSTVO (B.P):Milenković 6, Stanković 6, Milošević 6, Maldenović 7, Janković 6, Mitić 7, Anđelković 6,Stojanović 6, Alić 6, Nešić 7.

Igrač utakmice: Nenad Jocić (Napredak)

Lužnica 10 : 1 Prčevac
Borac 3 : 2 Vladimir Durković
Jedinstvo (P) 3 : 1 Dragoš
Temac 2 : 1 Gnjilan
Napredak 5 : 1 Jedinstvo (BP)