Ubedljiva pobeda omladinaca Inđije

Inđija. Gradski stadion, gledalaca oko 150. Sudija:Nemanja Gajdobranski, pomoćnici: Ilija Lovre i Nemanja Bosić svi iz Novog sada. Delegat: Marko Subotić iz Inđije. Strelci: Živanović 15', Srbijanac 49', Panjak 65' i 80' i Đokić 82' - Inđija, Majoroš 41 - TSC. Žuti kartoni: Bajić 34' i Gardinovački 55' - Inđija, Juhik 6', Nikolić 43' i Marković 85' - TSC.

Inđija - TSC 5:1 (1:1)

Inđija: Svješnjikov, Grković (K), Nikola Đurić, Gardinovački, Srbijanac (Vučković 83'), Bajić (Čiča 90'), Mrđa, Banjac (Zvekan 83'), Panjak (Ostojić 87'), Đokić, Živanović (Nikola Đurić 65'). Trener: Slobodan Marković.

TSC: Damjanović (K), Bortnik (Lazičić 87'), Barat, Juhik (Žemberi 78'), Stojanov, Vida (Lalić 84'), Nikolić (Sakač 60'), Pedić (Janković 66'), Marković (Šćepanović 87'), Šinković, Majoroš (Knežević 85'). Trener: Robert Martok.

Na Gradskom stadionu u Inđiji je odigrana utakmica šestog kola play offa Kvalitetne omladinske lige Vojvodine.

Omladinci Inđije su bili dominantni u ovoj utakmici. Zeleno beli su bili ti koji su stvarali prilike i postizali golove. Gosti su se predstavili kao dobar sastav, ali pre svega samo u prvom delu meča. Inđija je do gola stigla u 15. minutu, a strelac posle dobre akcije je bio Živanović.

Gosti do gola stižu u 41. minutu. Strelac za poravnanje rezultata je bio Majoroš.

U drugom delu meča još četiri gola domaćeg tima. Gosti su od ponovo vodećeg gola domaćina potpuno pali u igri. Taj gol u 49.minutu je postigao povremeni prvotimac seniorskog sastava Srbijanac, 2:1.

Potom na scenu stupa brzi igrač domaćeg tima Panjak sa dva gola. Svoj prvi, a treći za zeleno bele daje u 64'. Isti igrač u 80. minutu postiže svoj drugi gol za sada već visoku prednost, 4:1.

Tačku na rezultat utakmice postavlja Đokić, dva minuta kasnije. Bilo je to 5:1.

Sa ovom pobedom Inđija ostaje u konkurenciji za naslov prvaka lige i za plasman u Kvalitetnu omladinsku ligu Srbije.

Dinamo 1945 1 : 2 Radnički (Zr)
Bačka (BP) 0 : 0 Vojvodina
Inđija 5 : 1 TSC