Prijateljska utakmica: Sinđelić – Sloboda 4:3

Iako su nastupili u kombinovanim sastavima, s obzirom na karakter meča, fudbaleri oba tima prikazali su sasvim dopadljivu igru. Najlepši detalji na utakmici bili su golovi Petrovića (60. minut), nakon ubačene lopte iz kornera Ilića, odn. Ljubojevića (70. minut) iz slobodnog udarca.

Strelci: 0:1 Knežević u 15, 1:1 Marić u 50, 2:1 Gligorijević u 54, 3:1 Petrović u 60, 3:2 Ljubojević u 65, 3:3 Ljubojević u 70, 4:3 Petrović u 85. minutu. Ugrnovci: Igralište Sinđelića. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Karanović (Dobanovci).

Sinđelić: Vojvodić, Marić, Lončarević, Dukić, Petrović, Buinjac, Veselinović, Lončar, Malbaša, Jasnić, Kovačević. Igrali sau još: Pejaković, Gligorijević i Ilić.

Sloboda: Veljović, Vidakov, Nović, Knežević, Kostić, Vesić, Perišić, Ljubojević, Obradović, Z, Miličević, Mrkajić. Igrali su još: Ninić, Gordić i Jovanović.