Prijateljska utakmica: Mitros - SLoboda (Š) 2:1

U poslednoj kontrolnoj utakmici pred početak sezone u Međuopštinskoj ligi Srem, Mitros je još jednom doklazao da vrlo ozbiljno ulazi u prvenstvo. Posebno je zadovoljio svoje navijače igrom u prvom poluvremenu: brza razmena pasova, uz centaršuteve s boka i stalno opasnost po gol rivala. Nakon dobrog proigravanja Kovačevića u 10. minutu od Malinovića, napadač domaćina se našao „oči u oči“ s protivničkim golmanom. Drugi gol domaćina postignut je u 35. minutu: nakon centaršuta Maksimovića, na pravi način reaguje Mačvanski i glavom loptu sprovodi iza leđa Ivanovića. Mitros je propustio tokom prvog poluvremena nekoliko izglednih prilika.

Tokom drugog poluvremena Mitros vrši mnogo izmena, što se u dobroj meri odrazilo na igru, odn. rezultat. Nakon opravdano dosuđenog kaznenog udarca, gosti iz Šašinaca preko Kulpinca smanjuju prednost domaćina, a kasnije su čak bili i u prilici da poravnaju rezultat.

Strelci: 1:0 Kovačević u 10, 2:0 Mačvanski u 35, 2:1 Kulpinac u 65. minutu. Sremska Mitrovica: Igralište Mitrosa. Sudija: Ranković (Sremska Mitrovica). Gledalaca: 100.

MITROS: Stajčić, Milošević, Panić, Maksimović, Nikolić, Aćimović, Debeljak, Malinović, Maketanović, Kovačević, Mačvanski. Igrali su još: Rajić, Lazić, Ivković, Tubić, Erić, Vučenović, Marković, Kljajić, Petković.

SLOBODA: Ivanović, Ristanović, Milanović, Nedeljković, Ristić, Novaković, Plavšić, Milutinović, Pavlović, Petrović, Marković. Igrali su još: Kulpinac, Nedeljković, Marić i Grujić.

Borac (M) 1 : 0 Graničar
Borac (S) 4 : 1 Napredak
PSK Putinci 1 : 1 Radnički
Obilić 1993 4 : 1 Sloga
Omladinac 1 : 8 Mitros
Hajduk 1932 0 : 3 Noćaj