Jedinstvo 1945 diže formu

U 7. kolu Zone DRINA fudbaleri Jedinstva 1945 iz Vladimiraca dočekali su Slogu iz Sjenice. Po izuzetno teškom terenu za igru (usled svakodnevnih padavina) Vladimirčani su u drugom poluvremenu slomili otpor korektnih gostiju. Celo prvo poluvreme domaći su gradili napade, a gosti iz Sjenice se umešno branili i pokušavali iz kontra napada. Mreže su mirovale, a vredno pomena su: odlična prilika za domaće koju nije iskoristio sve bolji Damnjanović golman Dizdarević je bio savladan, ali je lopta pogodila desnu stativu njegovog gola, kao i isključenje gostujućeg fudbalera Bejsilovića koji je bespotrebno zaradio dve javne opomene za samo 3 minuta (33' i 35') i oslabio svoju ekipu.

U nastavku utakmice igralo se samo na jedan gol. Redjali su se napadi Jedinstva 1945, a u 55. minutu posle odličnog proigravanja kapitena Lukića-Prelić načinje mrežu ekipe iz Sjenice.  Sledi nekoliko promašaja domaćih, a u 88. minutu Lukić dobru partiju kruniše golom za konačnih 2:0. Raduje sve bolja igra fudbalera Jedinstvo 1945, a ekipi Sloga iz Sjenice čestitke na prikazanoj igri. U narednom 8. kolu Jedinstvo 1945 gostuje ekipi Radnički iz Valjeva.