Prijateljska utakmica: Donji Srem - Mladost (L) 0:1

Prvi deo zlatiborskog dvomeča između tzv. „drugih postava“ Donjeg Srema i lučanske Mladosti odigran je u prepodnevnim satima, po izuzetno sparnom vremenu. Utakmicu su obeležila brojna uzbuđenja, propuštene prilike, koje su uglavnom bili kao posledica „teških nogu“ i nepovoljunog vremena za igru. Mladost je povela u 4. minutu, posle ubačene lopte iz ugla Ljujića: na drugoj stativi bio je sam Milosavljević, koji je snažnim udarcem glavom, loptu sproveo izta leđa Starčevića. Do kraja utakmice ređale su se šanse za šansom i opti je utisak da su Pećinčani bili bliži pobedi.

Strelac: 0:1Milosavljević u 4. minutu. Stadion: Trijangl na Zlatiboru. Gledalaca: 50. Sudija: Nemanja Sepi (Užice).

DONJI SREM: Starčević, Petković, Punoševac, Ivanov, Crnomarković, Košutić, Lukić, Ožegović, Obuobi, Petrović, Marčeta. Igrali su još: Šegavac, Nuikodijević, Beljić, Janković, Stanisavljević.

MLADOST: Preković, Lazović, Marković, Gašić, Marković, Stojanović, Protić, Tešić, Ljujić, Milosavljević, Grujičić. Igrali su još: Crnomarković, Jovanović, Ristić, Frajdej.

Donji Srem - Mladost (L) 0:0

U drugom delu dvomeča, u kojoj su rivali igrali s postavama koje su bile mnogo bliže „osnovnim“, nije bilo golova. U prvom poluvremenu, u jeku pune inicijative Donjeg Srema, najidealniju priliku imala je Mladost: posle šuta Zonjića, Milinović je izbio loptu praktično za gol linije. Više od igre i u drugom poluvremu imao je superligaš iz Pećinaca. Međutim, brojni prodori Zeca, nisu uspeli da se materijalizuju. Nakon preoštrog starta Obuobija nad Pešićem u 69, minutu, došlo je do nemilih scena, koje je sudija Kurlagić smirio tako što je „na hlađenje“ (s pravom zamene) poslao i Obuobija i Pešića.

Utakmica je na momente bila prenervozna.Stadion: Trijangl na Zlatiboru. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Kurlagić (Užice).

DONJI SREM: Milinović, Lakićević, Prljević, Crnomarković, Božičić, Zec, Bukorac, Grujičić, Stanisavljević, Beljić, Spalević. Igrali su još: Janković, Petrović, Obuobi. Punoševac, Marčeta.

MLADOST: Krznarić, Pejić, Golemić, Zonjić, Crnomarković, Adamović, Radin, Gavrić, Pešić, Živadinović, Jontić. Igrali su još: Milosavljević, Tešić.