Mačvanska OL: Rađevac – Mačva 2005 2:0

Derbi prvenstva Mačvanske okružne lige protekao je u apsolutnoj dominaciji Rađevca, odličnom suđenju, korektnom navijanju (pozorišne publike), bez i jednog incidenta. Pohvale za to zaslužuju obe ekipe i svi akteri ovog meča. Pogađali su igrači Rađevca, u prvom poluvremenu, tri puta stativu i dva puta prečku, nije Nenad Stefanović iskoristio penal u 29. minutu, pa je rezultat ostao nepromenjen. Bilo je svega, samo ne golova.

I u nastavku utakmice Rađevac je nastavio u istom ritmu. Prvu pravu priliku iskoristio je Novica Petrović u 48. minutu, kada je posle odličnog šuta Novakovića i odbrane golmana Mandića, dobro reagovao na odbijenu loptu i smestio je u mrežu. Posle nekoliko šansi sledi najlepša akcija, koju je započeo strelac prvog gola, nastavio Živanović i pronašao Aleksandra Stefanovića pred praznim golom. Bilo je to velikih 2:0.

Ovom pobedom Rađevac je ostavio Bogatince na drugom mestu na tabeli, sa velikih deset bodova prednosti. Time je sebi, verovatno, popločao put do Zone.

Krupanj: stadion Radjevca. Gledalaca: oko 400. Sudija: Miroslav Matić (Tršić), pomoćnici: Snežana Jezdić (Brasina) i Vuk Čotrić (Jadranska Lešnica). Delegat: Milan Stefanović (Šabac). Strelci: Novica Petrović 48. i Aleksandar Stefanović 75. minut. Žuti kartoni: Novica Petrović 27., Ivan Vasić 32. i Dejan Mišković 80. minut (Rađevac); Saša Martić 29., Nikola Jokić 48., Vladan Ćosić 61. minut. Igrač utakmice: Zoran Novaković (Radjevac).

Radjevac: Divljaković, Arsenović, Aličić, Gošić, A.Stefanović, N.Stefanović, N.Petrović (od 79’ Mišković), Mijailović, Živanović, Novaković (od 68’ Radivojević), Vasić.

Mačva 2005 Mandić, P.Jovanović, S.Jovanović, Martić, Davidović, Ćosić, Stevanović (od 56’ Ilić), Jokić (od 51’ Ulardžić), Dražić, Jašić (od 65’ Maletić), Kovačević.

Podrinje 3 : 3 Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo (Š) 1 : 0 Mladost (P)
Radjevac 2 : 0 Mačva 2005
Provo 3 : 1 Gučevo
Jadar 4 : 2 Sindjelić
Antimon 2 : 0 Drina
Mladi Borac 3 : 0 Majur