Nova pobeda pionira Bana

Pioniri Bana nastavili su sa odličnim rezultatima. U 18.kolu pionirske lige regiona Zapadne Srbije, savladana je ekipa Vrnjačke banje rezultatom 2:0. Od samog starta utakmice puleni trenera Vlada Đokovića su krenuli u napade, dok su se gosti opredelili pre svega za odbranu svog gola. Akcije domaćina uglavnom su u prvom poluvremenu išle po desnoj strani preko ofanzivnog Stanišića. Povoljne prilike u tom delu susrta propustili su da realizuju Čitlučanin, Milenković i Veljović. Na drugoj strani gosti su uspeli tek jednom ozbiljnije da priprete golmanu Premoviću. Ono što treba istaći je veliki posed lopte raščana, na čemi i inistira trener Đoković. Strpljivom igrom i nastavku, polako ali sigurno lomili su pioniri Bana žilave goste iz Vrnjačke banje. U 59. minutu odličan napad domaćih preko desne strane i kada se ćinilo da je gol neminovan, na gol liniji rukom je igrao Bučukarević, a sigurni sudija Čolović pokazuje na jedanaesterac. Odgovornost je preuzeo kapiten Nedeljković, ali njegov udarac sa bele tačke, odbranio je odlični Đošović. Tri minuta kasnije pioniri Bana dolaze do vođstva. Vukašin Terzić odlično je izveo slobodan udarac sa dvadesetak metara, prebacio je živi zid i poslao loptu u mrežu, za zasluženo vođstvo domaćina. Do kraja utakmice igrala se praktično viktorija. Bane je mogao i ubedljivije da slavi, ali povoljne prilike propustili su Knežević, Radulović, Čitlučanin...Tačku na ovu utakmicu u 79.minutu stavio je Nedeljković posle lepe kombinacije nekoliko igrača domaćih.

BANE - VRNJAČKA BANJA   2:0 (0:0)

Gradski stadion. Gledalaca: 100. Sudija: Čolović (Baljevac). Strelci: Terzić u 63. i Nedeljković u 79.minutu.

BANE: Premović (Savić), Stanišić (Obradović), Nedeljković, Jolović (Dimitrijević), Veljović, Dakić (Čamagić), Milenković (Tomović), Terzić (Jovanović), Čitlučanin, Radulović, Knežević.

VRNJAČKA BANJA: Đošović, Grković, Rafailović, Trnavac, Bučukarević, Pavlović, Perović, Gavrović, Stolić, Mutavdžić (Radić).