Kup FSO Prokuplje: Kosanica pobedila Kaćušu sa 5:0

U utakmici za Kup FSO Prokuplje Fudbaleri Kosanice su lako savladali Kaćušu sa 5:0 (5:0). Utakmica je počela sa verovatno najvećim brojem gledalaca u poslednjih deset godina ali je zbog naglog zahlađanja većina gledalaca napustila stadion posle prvog poluvremena.Kaćuši je ovo bila prva zvanična utakmica, jer su osnovani pre nekoliko meseci. Očigledno nespremni i neuigrani fudbaleri Kaćuše su se od početka opredelili da brane svoj gol. U tome su uspeli dvadesetak minuta, dok Kosanica nije postigla prvi gol. Kasnije je sve bilo stvar rutine. Spremnija i uigranija ekipa Kosanice je bez imalo muke postigla do kraja prvog poluvremena još četiri gola. Drugo poluvreme bilo je više nego prijateljsko, pa se rezultat do kraja utakmice nije promenio. Najveći rezultat ove utakmice je što je privukla vki broj ljubitelja fudbala iako se vreme naglo promenilo i temperatura pala za desetak stepeni. Većina navijača je izdržala prvo poluvreme ali kada je uz jak vetar počela i kiša, bili su primorani da napuste stadion.

Polet 6 : 4 Omladinac
Jug Bogdan 5 : 1 Pobeda
Kosovac 0 : 3 Borac
Trbunje 1 : 5 Dunđerski
Partizanski put 2 : 5 Kosanica
Jastrebac 5 : 0 Svetlost
Dobrič 3 : 0 N.S. Tatko