Kup PFS Sremska Mitrovica

Ljukovo – Sloven 1:2 (0:1)

Gosti su poveli nakon lepe akcije u 14. minutu: lep pas Djurkovića i Milojevića, koji proigrava Topića „dugom loptom“. Topić se, potom, prelazi odbrambenog igrača Ljukova i lepo upošljava Djurkovića, kojem nije bilo teško da pošalje loptu iza ledja Miloševića. Prednost je povećana u 54. minutu nakon centaršuta Grujića i kratko odbijene lopte, na koju je na najbolji način reagovao Djurković. Konačno, Ljukovo je ublažilo poraz golom Miličića, koji se najbolje snašao u petercu Slovena u 70. minutu.

Strelci: 0:1 Djurković u 14, 0:2 Djurković u 54, 1:1 Miličić u 70. minutu. Ljukovo: gledalaca 50. Sudija: Boško Marić 7 (Sremska Mitrovica).

LJUKOVO: Milošević 6,5, Dubajić 6, Lukić 6,5, Stojanović 6,5, Katanić 6, Miličić 7, Živković 6 (Pejić), Vidaković 7, Vračar 7,5, Mačak 7, Krstović 7,5.

SLOVEN: Vujaković 7,5, Stupar 7, Rakić 7, Knežević 7, Đevrekaj 7, Grujić 7,5, Mandić 7, Topić 8 (Jovanović), Bakai 7,5 (Jurišić), Djurković 8 (Popović), Milojević 7,5.

Igrač utakmice: Aleksandar Topić.