PFL Pančevo: Radnički ubedljiv

Verovatno su fudbaleri Radničkog sav nakupljeni bes zbog loših rezultata u poslednjih nekoliko kola iskalili na nejakom Vulturulu. Baranđani su od samog početka krenuli žestoko i do 4. minuta uspeli da postignu dva gola. Prvi pogodak dao je Dobrić u 2., a dva minuta kasnije u listu strelaca se upisao i Milan Šušnjar. Od 35. minuta gosti ostaju sa desetoricom fudbalera jer je gostujući igrač Bobić isključen zbog drugog žutog kartona. Baranđani vrlo brzo koriste prednost i golovima Šušnjara u 37. i Koleskog u 45. minutu povećavaju rezultat na 4:0. U drugom poluvremenu, i pored očekivanja da će biti više golova, mreža se zatresla još samo jednom, a konačan rezultat je postavio svojim trećim golom na utakmici Milan Šušnjar. Radnički (Baranda) – Vulturul (Grebenac) 5:0 (4:0).

RADNIČKI: Đinović (Lazin 45'), Dobrić, Radojev, Nikolić, Ristić, Ilkić, Šušnjar D, Koleski (Jovičin 63'), Marković, Svilarević (Jovanov 63'), Šušnjar.