24.09.2013 Slavoljub Blagojević

PTZ: Juhor - Borac 1:0
Veoma borbena i na momente preoštra igra viđena je u derbiju u Obrežu. Prvo poluvreme proteklo je bez velikih šansi , uglavnom se igralo na sredini uz po koji šut iz daljine ka golmanima Radovanoviću i Maksimoviću.
 Samo što je počelo drugo poluvreme mladi Antonijević je propustio veliku šansu da dovede domaće u vođstvo da bi samo koji minut kasnije u 53 minutu Matejić posle odličnog dodavanja Cvejića lepo ušao u šesnaesterac gostiju i sa 11-12 metara savladao golmana gostiju.

Gosti su se u nastavku trgli preko Arsića imali dve prilike ali najveću je propustio Radojević u 88 minutu kada je posle odličnog centaršuta pogodio stativu a lopta se odbila u naručje golmana Maksimovića. Na kraju treba reći da domaćin mora biti zadovoljan ne samo pobedom već odličnom igrom mladih igrača : Tomića, Simonovića, Antonijevića, Vukšu, braću Kolarević koji su zamenili one starije koji zbog povreda i kartona nisu nastupali.

JUHOR-BORAC(Bivolje) 1: 0  (0: 0)

Strelci: 1: 0 Matejić u 43 minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca 200. Sudija: Marko Aleksić (Kruševac) 7, 5. Opomenuti igrači: Cvejić, Antonijević, Acković, Pejković, Panić(Juhor) i Radaković, Radević, Lazić(Borac)

JUHOR: Maksimović 7, Simonović 7, 5, Vukša 7(M. Kolarević 7), Tomić 7, 5, Pejković 7, Panić 7(Radonjić-), Cvejić 7, Acković 7(Spasojević), Antonijević 7, 5. A Kolarević 7, 5, Matejić 7
BORAC: Radovanović 7, Lazić 7, Popović 7, Miletić 6, 5, Radević 6, 5(Marjanović-), Radojević 7, Arsić 7, Tomić 6, 5, Stojković 6, 5, , Bogdanović 7(Ratković-), Radaković 6, 5

IGRAČ UTAKMICE: NIKOLA TOMIĆ (Juhor)