Dimitrijević het-trikom doprineo katastrofi Tutina u Podunavcima

Igrači Reala proslavljaju pobedu - foto: A.Petaković

SrpskoligaÅ” iz Podunavaca ispratioĀ goste u Tutin sa pola tuceta golova. Real je odigrao furiozno prvo poluvreme i za 40-tak minuta mreža gostiju trela se pet puta. Utakmicu je obeležio trostruki strelac Dimitrijević, koji je prvi gol postigao u uvodnim minutima. Reče trener Aleksandar Petaković da njegovi momci igraju kao ā€œludiā€, da ni on sam ne može da ih pohvata Å”ta igraju. Tokom celog meča na terenu je postojao jedan tim i pored pola tuceta golova imali su joÅ” pet takozvanih ā€œstopostotnihā€ prilika.

Golovi su padali ovim redom: Å”esti minut se igrao kada je domaćin stvorio viÅ”ak na levoj strani, usledio je centarÅ”ut i Dimitrijević glavom postiže evro gol. Kod drugog gola izveden je korner, lopta je proÅ”la kroz Å”umu nogu, doÅ”la do Jovića, koji sa 7-8 metara sprovodi u gol. Četiri minuta kasnije Aldić je nespretno intervenisao na gol liniji, lopta je napravila ā€œsvećuā€, dobila neobičnu putanju i zavrÅ”ila iza gol linije.

Igrao se 36. minut kada je Dukić izaÅ”ao visoko, otvorio se po levom boku i paralelno sa Å”esnaestrcom uputio prizemnu loptu, na prvoj stativi bio je Radonjić i iz neposredne blizine pogađa gol. Drugi pogodak raspoloženog Dimitrijevića proistekao je iz odlične akcije, usledio je povratni pas i sa nekih 15 metara pogađa malu mrežu.

Dimitrijević u 64. minutu stavlja tačku na uspeÅ”nu seriju domaćina. Dobra akcija iz dubine potekla je sa desne strane Dimitrijević u situaciji ā€œjedan na jedanā€ sa golmanom ā€œbockaā€ loptu i lob udarcem pogađa mrežu.

REAL - TUTIN 6:0 (5:0)

IgraliÅ”te FK ā€œRealā€ Podunavci. Gledalaca oko 250. Gl. sudija: Aleksandar Milivojević, pom. sudije: Đorđe Petrović, Đorđe Milosavljević. Strelci: Dimitrijević 6, 41, 64, Jović 17, Aldić (autogol) 21, Radonjić 36. minut. Žuti kartoni: nije bilo kartona.

REAL: Babić (Miletić), Cerović, Jović, Dimitrijević, Luković (Basarić), Marinković, Vučićević, Radović, Savić (Karić), Radonjić (Mihajlović), Dukić (Vukosavljević).

TUTIN: Alić (Hajrović), Šarac (H.Ahmatović), Trtovac, Šaćirović (Hamzić), Hot (Sejdović), Dedić (A.Ahmatović), Salihović, Kecap, Zimonjić, Ademi, Sejdović.